Bez torba üretim ve satış Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

BASKILI BEZ ÇANTA ÜRÜNLERİ

Bez çanta, gündemdeki naylon poşetin yasaklanacağı haberleri ile hızla kullanımı artan bir gereç olmuştur. Günümüzde daha çok promosyon amaçlı kullanılsa da vakıflar, dernekler ve devlet kurumları tarafından doğayı koruma farkındalığı yaratmak amacı ile ya da kullanıcıların kendine ait tasarımlarına baskı yolu ile bez çantaya aktarıp tüketiciye perakende satışı için de kullanılmaktadır.

Doğa Dostu Bez Çanta

Bez çantanın yaşamımızda kolaylık sağlamasının yanı sıra doğa dostu olması da günlük hayatımızda kullanıma girmesine en büyük etkenlerden birisidir.

“Naylon poşet yerine bez çanta neden tercih edilmelidir?” sorusuna cevap arayacak olursak başlıca sebepleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

1.Naylon poşet denize atıldığında deniz hayvanları yiyecek zannedip tükettiğinden naylon poşet içerisindeki kanserojen maddeler nedeni ile hayvanları zehirleyerek sindirim sisteminin bozulmasını sağlar ve canlı neslin tükenmesine yol açar.
2.Naylon poşet doğada bırakıldığında şeffaf olduğundan güneş ışığı vurduğunda tıpkı bir sera gibi ısıyı emer ve orman yangınlarına yol açar.
3.Naylon poşet, bez çanta aksine uzun süre kullanılamaz.
4.Naylon poşet kimyasal maddelerle üretildiğinden sadece hayvan ve bitki sağlığına değil, içine meyve ve sebze gibi ürünler konulduğunda kanserojen etkisi sebebi ile insan sağlığına da zarar verir.
5.Naylon poşetler doğada çözünmeye başladığında çevreye zararlı kimyasal maddeler yayar. Bu maddeler toprağa ve suya karışarak besin zincirimizi kırar.

undefined

Bez Çanta Kullanım Alanları

Bez çanta, promosyon, kazanç sağlama, kendi tasarımını kullanma, doğayı koruma, tanıtım gibi amaçlarla kullanılabilir. Günlük hayatımızda sürekli karşılaştığımız markalar ve firmalar farkındalık projeleri ya da tanıtım ve reklam amacıyla bez çanta kullanmaktadır. Bunun yanında turistik mekanlarda baskılı bez çanta çeşitleri görebilirsiniz. Baskılı bez çanta yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir, özellikle üzerinde satıcının sanatı varsa yaptığı işin sürekliliğini getirebilmektedir.

 

Baskılı Bez Çanta Çeşitleri

Baskılı bez çanta çeşitleri emprime baskılı bez çanta, serigrafi baskılı bez çanta ve transfer baskılı bez çanta olarak 3’e ayrılmaktadır. Bunlara kısaca değinelim.

 

Emprime Baskılı Bez Çanta

Bu baskı türü kalıp şeklinde hazırlanır ve ipek üzerinden boya çantaya aktarılır. Genelde renk sayısı sınırlı tasarımlarda ve yüksek adetli siparişlerde emprime baskılı bez çanta tercih edilir. Her renkte bez çanta üzerine uygulanabilir. Kullanıcılar tarafından genelde promosyon ve proje amacı ile tercih edilir.

undefined

Serigrafi Baskılı Bez Çanta

Bu baskı türü kalıp şeklinde hazırlanır, istenilirse özel kağıdına hazırlandıktan sonra yüksek sıcaklıkta kullanılan baskı makineleri ile çantaya aktarılır. İstenildiği takdirde ise kalıp üzerinden boya çantaya aktarılır. Bu şekilde baskı emprime baskıya benzetilebilir fakat kullanılan boyalar ve yapıldığı sıcaklıklar farklıdır. Siyah bez çanta üzerine en çok tercih edilen baskı türüdür. Kullanıcılar tarafından genelde promosyon ve proje amacı ile tercih edilir.

 

Transfer Baskılı Bez Çanta

Bu baskı türü en çok tercih edilen baskı türüdür. Tasarımın renk sınırlaması yoktur. Özel yazıcılarla transfer kağıdı üzerine çıktı alınır ve daha sonra yüksek sıcaklıkta bez çanta üzerine baskı uygulanır. Bez çanta üzerine transfer baskı işlemi yalnızca beyaz ve ham renk çantalar üzerine uygulanabilir. Kullanıcılar tarafında her alanda kullanım için tercih edilir.

undefined

Siz de isterseniz transfer, emprime ya da serigrafi baskılı bez çanta siparişi verebilirsiniz. Çeşitlerimiz ve detaylı bilgi için bizimle aşağıda bulunan iletişim araçları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.


İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta

 

 

Promasyon Bez Çanta


Promasyon bez çanta, tanıtım firmaları ve fuar yapılarında yer alan markaların reklam unsurunu kolay ve ekonomik yoldan gerçekleştirmesi için bir fırsat niteliğindedir. Aynı zamanda bez çanta kullanımı ile uzun ömürlü reklam sağlanmış olmaktadır. Satın alınması açısından, toptan alım gerçekleştirildiğinde oldukça ucuz fiyatlara edinilebilmektedir. Tanıtılan veya satışa konulan ürünlerin, markanın yarattığı logolar ile desenlendirilmiş bez çantalar ile kişilere ulaştırılması, uzun ömürlü kullanım sağlayan çantalarla reklam gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Dizayn edilebilir ve farklı desen, doku, renk oluşumları ile meydana getirilebilir oluşu, tanıtım amaçlanan kitlenin dikkatini çekmeye yardımcı olacaktır. Alışveriş gerçekleştirdiğiniz ortamlar da bez çanta kullanımı hem çevre dostu oluşu hem de plastik ürünlerin doğada kaybolma süreleri açısından incelendiğinde toprak yapısını korumanıza olanak sağlayacaktır.

undefined
Promasyon bez çanta, birçok renk ve model seçenekleri ile sizler tarafından da meydana getirilebilir. Bu yolla organizasyonlarda davetlilere, o güne ait verilebilecek bir hediye yapısı oluşturmaktadır. Trendler arasında yer alan işlemeli ya da renkli keseler haline getirilen çantalar, davetlilere günü hatırlatan bir anı olarak verilmekte kullanılmaktadır. Farklı ve yaratıcı modeller oluşturularak hem gediye niteliğnde hem de günlük yaşamınızda kıyafetlerinize uygun olarak taşıyabileceğiniz bez çantalar oluşmak oldukça kolaydır. Boyama, işleme ve nakış kullanarak oluşturabileceğiniz yaratıcı modeller ile dikkat çeken bez çantalar ev koşullarında da meydana getirebilir.
Promasyon bez çanta uzun ömürlü kullanımı ve çevreyi koruyan yapısı sayesinde, doğa dostu eylemde bulunmanızı sağlamaktadır. Doğanın korunmasına yardımcı olan ve aynı zamanda uzun süre kullanabileceğiniz bir tasarıma sahip olmayı bir arada gerçekleştirirsiniz. Alışveriş oldukça sık gerçekleştirilen bir unsur olarak hepimizin karşısına çıkmaktadır ve defalarda plastik poşetler vasıtası ile doğaya zararlı, uzun zaman geçmesine rağmen çözülmeyen madde bırakmış oluruz. Bu işlemden bizlerin ve tüm dünyanın korunması amacı ile gerçekleştirilen çok kolay olmasına karşın etkili yollardan biri bez çanta kullanımıdır.

Toptan Bez Çanta

Naylon poşetler hayatımıza ucuz maliyetli bir ürün oldukları için girmişlerdi. Üreticilerin daha rekabetçi olabilmek, ürünlerini daha ucuza mal edebilmek için seçtikleri naylon kullanımının, dünya ve çevremiz üzerindeki maliyetlerinin aslında ne kadar büyük olduğu ortaya çıkınca işler değişmeye başladı. Bu değişimle birlikte bez çantalar da her alanda yerlerini almaya başladılar ve görüldü ki toptan bez çanta alımlarıyla, hem maliyetler kontrol altında tutulabiliyor, hem de doğaya ve çevreye saygılı bir anlayış benimsenebiliyor.
Yeniden Kullanılabilen Bez Çantalar
Bez çanta artık bir şıklık alternatifi olmaktan ziyade dünyamız ve çevremiz için bir gereklilik halini aldı. Markete girip, ürünlerimizi doldurduğumuz bir naylon poşetin doğada yok olma süresi ortalama olarak 500 yıl. Yani diğer bir deyişle, geçen hafta sonu yaptığımız alışverişin poşeti, biz bu dünyadan göçüp gittiğimizde, halen sapa sağlam durmaya ve dünyamızı kirletmeye devam ediyor olacak.
Bez Çanta Kişiselleştirme
Dilediğiniz modelde dikelebilecek ve özgün baskılarla süslenebilecek bez çantaların kişiselleştirme seçenekleri hayal gücünüzün genişliğiyle sınırlı.
Düğün Organizasyonları
Nikâh şekerlerinin modası çoktan geçti. Mutluluğumuzu taçlandırdığımız düğünlerde, en etkili ve en kalıcı hediye artık bez çantalar. Üstelik toptan bez çanta alımlarıyla nikâh şekerlerinden daha ucuza bile gelebilir.
Şirketler İçin En İyi Reklam Yollarından Biri
Tüketicilerde artan çevre bilinci nedeniyle, günümüzde şirketler bu konudaki duyarlılıklarını göstermek için çeşitli yöntemler arıyorlar. Bez çantalar ise bu konuda başvurulabilecek en mantıklı seçeneklerden biri. Toptan bez çanta alımlarıyla maliyetler kontrol altında tutulabilir ve zekice bir reklam materyali olarak kullanılabilirler.
Günlük Kullanımlarda Bez Çantaların Yeri
Bez çanta kullanımı şıklık arayışından ziyade çevreden yana alınmış bir tavır olarak düşünülecek olursak, kullanımını yalnızca plaj, spor ya da seyahatle kısıtlamamız gerekmiyor, iş yerlerimizde bile kullanabiliriz.

BASKILI BEZ ÇANTA

Bir kadının en büyük tutkusu çantalardan ibarettir. Çantalar, bir kadına ait olan kişiliği ve zarafeti yansıtmaktadır. Kullanım alanı her geçen gün çoğalmakta olan ürünler, oldukça farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabiliyor. Modern yaşamın gerektirdiği özgün kullanım alanları, kendi tarzını oluşturmak isteyen ve kendisini rahat hissetmek isteyen kişiler için vazgeçilmez özelliğini korumaya devam edebilir. Daha önceden herhangi bir şekilde baskılı bez çanta kullanmadıysanız eğer kesinlikle geç kalmış olmazsınız. Kullanışlı ve basit niteliklerde olan bez çanta modelleri, farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabiliyor.
Kullanım alanı konusunda da pek çok detaylı bilgi aktarılabilir. İlk olarak okul çantası niteliğinde sırt çantalarına alternatif olacak şekilde kullanım sağlandığı belirtilebilir. Alışveriş çantası kapsamında, mağazalarda bulunan çevreye zararlı torbaların yerine kullanılabilir. Spor çantası olarak da spora giderken gerekli gördüğünüz ürünleri içerisine koyabilir ve sportif tarzınızı daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Baskılı bez çanta modellerini örgü çantası olarak dahi kullanabilirsiniz. Örgü yapan kişiler için örme ürünlerini kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca yanınızda rahat bir şekilde taşımanız için de fayda sağlayacaktır.
Tüm bu örneklerin yanı sıra plaj çantası, kitap çantası, etkinlik ve fuar çantası, piknik çantası ya da hediye çantası olarak da kullanım sağlanabilir. Yani yaz mevsiminde plaj ürünlerinizi baskılı bez çantanın içine kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Kitaplarını yanından ayırmayan kişiler için de oldukça şık ve tarz bir kullanım sağlanacaktır. Fuarlarda ise promosyon ürünlerin taşınabilmesi için sizlere fuar alanında hem rahatlık sağlayacak, hem de potansiyel müşterilerinize erişiminizi daha kolay bir hale getirecektir. Hafta sonu etkinliklerinizde gerekli ürünleri taşımak için de bez çantaları tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz için aldığınız hediyeleri poşetlere koymak yerine bez çantaya koyup vererek daha etkili bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bez Çanta

Son günlerde tüm dünyada doğaya sahip çıkmak için insanların daha fazla bilinçlendiğini ve daha dikkatli davrandığınıza şahit oluyoruz, özellikle de gençler artık daha dikkatli ve daha duyarlı.

Etrafımızdaki çoğu genç artık doğada çözünemeyen naylon poşetler yerine bez çantalar kullanıyor renk renk çeşit çeşit bez çantaları genç kızların kollarında genç erkeklerin ellerinde görebilmek mümkün.


Peki neden bez çantalar bu kadar yaygın olarak kullanılmaya başlandı? Çünkü bez çantaların hayatımıza kattığı çok fazla değer var; birincisi bez çantalar naylon torbalar gibi tek kullanımlık değildir kullanıp atmazsınız sürekli kullanabilirsiniz. İkincisi bez çantaların hammaddesi tamamen doğada çözümlenebilen maddelerden oluşur ve ayrıca bez çantalara hayal gücünüzün alabildiğine motifler şekiller yapabilir.

Her mevsim her elbisenizin yanında kolayca taşıyabileceğiniz renklerle bezeyebilirsiniz, bez çantaların içindeki malzemeleri gizleme gibi bir kolaylığı da var tabii ki. Dolayısıyla bez çanta kullanmanın hayatımıza kattığı çok fazla değer var. Şirketlerin son zamanlarda reklam amaçlı olarak çok çeşitli bez çanta yaptırdıklarını da görmekteyiz. Özellikle üniversite öğrencilerine promosyon olarak dağıtılabilecek bez çantaların nasıl geniş kitlelere kolayca ulaşabileceğini görmek mümkün.

Şirketlerin yaptıracağı veya alacağı toptan bez çantaları çok da ucuza mal etmeleri mümkün olduğu için hem şık hem doğaya katkılı hem kullanışlı bez çantalar promosyon olarak dağıtılmakta ve geniş kitlelere şirketlerinizin reklamını yapabilirsiniz.


Kısaca bez çanta kullanımı artık hayatımıza daha fazla girmeli bez çanta kullanımı yaygınlaşmalı bez çantanın pek çok avantajı varken hala naylon poşet kullanmanın sağlık ve doğa bakımından da pek bir anlamı yok. Bez çanta kullanımı konusunda teşvik edelim etrafımızdaki herkesi doğa için gelecek için bez çanta kullanılmalı.

Home