Bez torba üretim ve satış Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Bez Çanta Baskısı Yapan Yerler

Kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından biri de çantadır. Mesela bir kadını asla ve asla çantasız dışarı çıkartamazsınız. Kadınların son zamanlarda yeni gözdesiyse bez çantalar. Üzerlerine yapılan çeşitli baskılar sayesinde oldukça şık görünüyorlar. Doğal ve çevreye duyarlı olmalarının yanı sıra oldukça da dayanıklılar. Hatta bez çantalar sadece kadınlar arasında popüler değil, her alanda büyük beğeni ile kullanılıyorlar. Özellikle promosyon ve tanıtım gibi uygulamalarda pek çok firma bez çantaları tercih etmeye başladı. Naylon torbaların dayanıksız, kısa ömürlü olduklarını ve hatta çevreye verdikleri zararı düşündüğümüzde firmaların neden baskılı bez çanta tercihinde bulunduğunu anlamamız çok zor olmayacaktır. Peki uygun fiyatlarla kalite bir bez çanta nereden alınır? Bu sorunun cevabı çok basit. Tabii ki İşte Çanta.

toptan-baskili-bez-canta-iste-canta

Altmıştan Fazla Model Seçenekleri

İstanbul’da bez çanta imalatı yapan yerler genellikle İstoç’ta yer almaktadır. İstoç’ta yer alan İşte Çanta firmasının toptan satış mağazasında, 60’tan fazla bez çanta modelleri mevcuttur. Firmaya ayrıca destek@istecanta.com e-posta ya da 0212 643 21 00 numaralı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve şık bez çanta ve bez sırt çanta modelleri İşte Çanta raflarında sizi bekliyor! Ham bez çantalar yüzde yüz doğal pamuktan imal edilir. Naylon torbalara göre 20 kat daha dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Ilık suda yıkanabilir ve ütülenebilirler. İşte Çanta firmasında beş yüz adede kadar olan siparişlerinizde transfer baskılı bez çanta, beş yüz ve üzeri siparişlerinizde ise emprime baskılı bez çanta imalatı yapılmaktadır.

toptan-baskili-ve-baskisiz-bez-canta-imalati

Otuz Beş Yıllık Tecrübe

Birbirinden şık, bir o kadar da kaliteli baskılı bez çanta imalatı yapan İşte Çanta firması web sitesinden online olarak da siparişlerini almaktadır. İşte Çanta, otuz beş yıllık çanta sektörü tecrübesiyle insanların ihtiyaçlarına göre en hızlı bez çanta imalatı yapan firmadır. İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) bölgesinde ham bez çanta ve bez sırt çanta üreticileri arasında bir numara olan İşte Çanta firmasından baskısız, emprime baskılı veya transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isteyenler 0212 643 21 00 numaralı sabit hattan veya destek@istecanta.com e-posta adresinden ulaşabilirler.

Transfer Baskılı Bez Çanta Modelleri

Olmazsa olmaz aksesuarlardan biri haline gelmeye başlayan doğa dostu ham bez çantalar, sadece kadınlar tarafından değil, her alanda büyük beğeni ile kullanılmaktadır. Özellikle reklam, promosyon ve tanıtım gibi uygulamalarda birçok firma ham bez çanta tercih etmeye başlamıştır. Naylon torbaların kısa ömürlü ve dayanıksız olduklarını, hatta çevreye verdikleri büyük zararı hesaba kattığımızda firmaların promosyon olarak neden bez çanta tercih ettiklerini anlamamız çok uzun sürmeyecektir. Peki en uygun fiyatlarla kalite bez çanta nerede var? Toptan bez çanta siparişi nereden verilir? Bu sorunun cevabı ise çok net ve basit. Tabii ki istecanta.com internet sitesinden!

toptan-baskili-ham-bez-canta


Şıklığıyla Transfer Baskılı Bez Çanta

İstanbul’da ham bez çanta imalatı yapan yerler genellikle Eminönü ve İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) mevkiinde yer almaktadır. İşte Çanta firmasının İstoç’ta bulunan toptan satış mağazasında, altmıştan fazla ham bez çanta modelleri mevcuttur. Firmaya ayrıca destek@istecanta.com e-posta adresinden ya da 0212 643 21 00 numaralı sabit hattan ulaşabilirsiniz. İşte Çanta’da ham bez çantaların üzerlerine istenilen her renkli fotoğrafın baskısı yapılabilmektedir. Baskılarda en iyi görsel sonucu veren transfer baskıdır. Transfer baskılı bez çanta baskıları 30 derece sıcaklıkta rahatlıkla elde yıkanabilmektedir. Dayanıklıdırlar, 15-20 yıkamaya kadar sorun yaşatmazlar. Fakat siyah zeminli bez çantalarda transfer baskı tekniği kullanılmaz. Onun yerine folyo baskı daha iyi sonuç vermektedir. İşte Çanta firmasında beş yüz adede kadar olan siparişlerinizde ham bez çantalar üzerine transfer baskı, beş yüz ve üzeri siparişlerinizde ise daha dayanıklı bir baskı türü olan emprime baskı uygulanmaktadır.

transfer-baskili-bez-canta-modelleri


Otuz Beş Yıllık Engin Tecrübe

Yıllardır birbirinden şık ve kaliteli transfer baskılı bez çanta imalatı yapan İşte Çanta, internetten istecanta.com sitesinden siparişlerinizi almaktadır. İşte Çanta, otuz beş yıllık engin tecrübesiyle insanların baskılı bez çanta ihtiyaçlarına en hızlı çözümü sunmaktadır. İstoç’ta ham bez çanta üreticileri arasında tartışmasız bir numara olan İşte Çanta firmasından baskılı, baskısız toptan ham bez çanta siparişi vermek istiyorsanız 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com e-posta adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Toptan Bez Market Çantası

Bez çantalar, birçok alanda çok amaçlı kullanılan doğal ve %100 pamuktan üretilen doğal kumaş çantalardır. Kumaş çantalar kullanım alanı oldukça geniş ürünlerdir. Bayanların aksesuar çanta olarak kullanabileceği bez çantalar aynı zamanda mağaza ve marketlerde market çantası olarak da kullanılmaktadır.

 

Uzun Ömürlü ve Sağlıklı Ürünler 

Mağaza Çantaları olarak da kullanılabilen bez çantalar tamamen organiktir ve dolayısıyla da içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Naylon poşetlere göre 20 kat daha uzun ömürlü olan bez çantalar son derece kullanışlı olmaktadır. Naylon poşetlerin içinde birçok kimyasal madde bulunmaktadır. Dolayısıyla da kullanışlı olmamasının yanı sıra doğaya da ciddi zararlar vermektedir. Her ne kadar insanlar naylon poşetleri çöp poşeti olarak kullansa da bez çanta modelleri sadece market, mağaza ve çöp poşeti kullanımı ile sınırlı olmamaktadır. 60’ın üzerinde bulunan bez çanta modellerimizden sipariş vermek için 0212 643 21 00 - 0506 136 33 99 numaralı hatlardan bizi arayabileceğiniz gibi destek@istecanta.com mail adresinden de yazarak bize ulaşabilirsiniz.

 

toptan-dogal-bez-canta-market-torbasi-istoc

 

Mağaza ve Marketler İçin Uzun Soluklu Tanıtım Şart! 

Mağaza ve marketlerin satış cirosunun yükselmesini etkileyen en önemli faktörlerden birisi de işletmenin doğru ve işlevsel şekilde reklam ve tanıtımının yapılmasıdır. Gerek marketlerde gerekse mağazalarda her ne kadar naylon poşet kullanılsa da zamanla artık çevre dostu ambalaj olan bez çanta kullanımına geçilmektedir. Çevre dostu bez çanta modelleri aynı zamanda mağaza ve market gibi işletmeciler için önemli bir reklam ve tanıtım aracı olmaktadır. Çünkü firmamız kapsamında üretilen çantalara özel baskı yapılabilirken aynı zamanda boyamaya uygun olan bez çantalara boyama ile de farklı modeller kazandırılmaktadır. İşletmesinin reklamını yapmak isteyen bir işletmeci iseniz bez çantalar sizin için doğru bir karar olacaktır. Firmamıza toptan bez market çantası siparişi verdiğinizde üzerine istediğiniz şekilde mağazanızın ya da marketinizin logo baskısını yaptırabilirsiniz. Böylece mağazanızın ya da marketinizin uzun süreli tanıtımını ekonomik fiyatlara yapmış olabilirsiniz.

 

toptan-bez-market-cantasi-cevre-dostu-ambalaj

 

Toptan Bez Market Çantası Siparişlerini Nasıl Verebilirsiniz?

İşletmenizin reklamını yapabileceğiniz toptan bez market çantası siparişi vermek için İstoç’ta bulunan satış ofisimize gelebilirsiniz. Şayet böyle bir imkânınız yok ise 0212 643 21 00 - 0506 136 33 99 telefon numaralarını arayarak ya da destek@istecanta.com mail adresimizden yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FOLYO BASKILI BEZ ÇANTA

Bez çanta günümüz hayatında sokaklardan tutun da okullara kadar her alanda kullanılmakta, karşımıza çıkmaktadır. Bu bez çantaların birçok farklı modeli mevcuttur. Bununla birlikte baskılı bez çanta modelleri de bulunmaktadır. Farklı tasarımlarla, süslemelerle veya boyamalarla oldukça şık durmaktadırlar. Birçoğumuzun da ilgisini çekmektedir. Baskılı veya baskısız bez çanta kullanımı Avrupa’da süregelirken Türkiye’de de hızla artmaktadır.

undefined

Bez Çanta Folyo Baskı Tekniği

Bez çanta modelleri üzerine birçok baskı tekniği uygulanabilmektedir. Bunlara folyo baskı, transfer baskı, emprime baskı ve ofset baskı örnektir. Ham ve beyaz renkli çantalara tüm baskı türleri uygulanabilirken siyah renk ve diğer renklerdeki çantalara her baskı çeşidi uygulanamamaktadır. Özellikle renkli baskılı çantalar zor bulunmaktadır. Bu noktada folyo baskı tekniği ile renkli bez çantalara tasarımlarınızı aktarabilmekteyiz. Folyo baskı, diğer adıyla baskes baskı tüm bez çanta modellerine uygulanabilmekte, canlı görüntü kalitesi ve fotoğraf baskı imkanı sunmaktadır. Bu sayede folyo baskı ile baskılı bez çanta kişiselleştirilmiş bir ürüne dönüştürülmüş olmaktadır. Siz de toptan folyo baskılı bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

İşte Çanta Folyo Baskılı Bez Çanta

Firmamız İşte Çanta ismiyle yıllardır süre gelen kalitesiyle sizlere hizmet vermektedir. Toptan folyo baskılı bez çanta üretimi yapmakta olan firmamız otuz beş yıllık tecrübesiyle sektörde lider konumdadır. Altmıştan fazla modeli ile firmamızın iki yüzden fazla ajans ve dünyanın seçkin markalarıyla iş birliği bulunmaktadır. Firmamız baskılı veya baskısız tüm bez çanta ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleri sunmaktadır. Seri üretim parkurumuzla aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesine sahip durumdayız. Baskısız tüm bez çanta siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmekte, folyo baskılı bez çanta siparişlerinizin üretimi iş başlangıcından itibaren bir iş günü içerisinde tamamlanmakta, iş bitiminden sonra aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Toptan folyo baskılı bez çanta veya baskısız bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak, görüş ve öneride bulunmak için bize mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizi “istecantacom” kullanıcı adımız ile facebook.com üzerinden takip edebilir, güncel kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

undefined

TOPTAN EMPRİME BASKILI BEZ ÇANTA

El ile yapılan bir baskı türü olan emprime baskı tekniği tahta kalıp ile yapılan bu baskı çeşidi için serigrafi boyası kullanılır. Pamuk, saten, alpaka, polyester, raşel gibi kumaş türlerine uygulanabilir. Bez çanta üretirken de bu maddeler, sık sık kullanılır.

undefined

Empirme Baskı Bez Çanta Üzerine Nasıl Yapılır?

İlk ortaya çıkan baskı çeşitlerinden biri olan Empirme baskı kalıp ve ipek ile yapılır. Öncelikle baskı alanı için baskı alanı boyutları kadar bir kalıp hazırlanır ve daha sonra bu kalıba kalıp üzerinde gergin duracak şekilde ipek döşenir. Emprime baskı için artık kalıp hazırdır. Bu aşamadan sonra basılacak olan logo veya desenin folyosu çıkartılır ve kalıba yerleştirilir. Bu aşamadan sonra emprime boyası kalıbın üzerine dökülerek rakle ile bez çanta üzerine baskı aşamasına geçilir. Emprime baskılarda resim baskısı yapılamaz. Renk geçişleri yani degrade yapılamaz. Bu baskı türünde yani emprime baskıda sadece standart renkler kullanılarak baskı yapılır. Siz de emprime baskılı promosyon bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

Empirme Baskı Avantajları

Basılmış tekstil mamullerinin üretiminde çok sayıda teknik ve özellikle moda kaynaklı gelişmelerden etkilenmektedir. Promosyon bez çanta üretiminde de kullanılan bu baskı çeşidi çok günceldir. Moda kaynaklı gelişmeler çoğu kez üretimde kısa dönemli değişmeleri zorunlu kılmaktadır. Renklerle yapılan baskıların son zamanlarda artış göstermesinde pigment renklerin sağladığı avantajlar etkili olmuştur. Bu avantajlardan bazıları;
• Uygulanan baskı yöntemleri oldukça basit ve pratiktir.
• Uygulaması kolay ve üretim hızı yüksektir.
• Lif ile renk arasındaki afinite oranları bir rol oynamadığından lif karışımları için aynı yöntem kullanılabilir.
• Baskıdan sonra yıkama işlemine gerek kalmaz bu da maliyeti düşürür.
• Baskıdan önce ve sonra renk değişimi olmaz, baskı yapıldığı anda ürünün son renklerini görebilmeyi mümkün kılar. Bu da hata yapılmışsa bunu hızlı farkedilesini sağlar.
• Pigmentler kumaş üzerindeki düzgünsüzlüklerini örterler.
• Baskılar keskin kontürler gösterirler ve renk imkanları sınırsızdır.
• Hiç yıkama gerektirmediklerinden çok hassas materyalleri basmakta mümkündür.
• Baskı maliyetleri düşüktür.

Emprime baskılı promosyon bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

PROMOSYON BEZ ÇANTA TRANSFER BASKI

Devir değiştikçe tanıtım ve reklam yapma yolları da değişiklik göstermeye başlamıştır. Promosyon ürünleri popülerliğini arttırmış ve hala reklam alanında boy göstermektedir. Kalemden tutun da peçeteye kadar birçok promosyon ürünü bulunmaktadır. Bu promosyon ürünleri arasında bez çanta da yer almaktadır. Gün geçtikçe kullanımı artmakta ve aynı zamanda birçok avantaj da sunmaktadır. Promosyon bez çanta baskı çeşidine göre fiyatında ve özelliklerinde değişiklikler gösterebilmektedir. Promosyon bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 undefined

Promosyon Bez Çanta Baskı Çeşitleri

Promosyon bez çanta baskı çeşitleri arasında en çok kullanılanları transfer baskı, emprime baskı ve folyo baskıdır. Transfer baskı beş yüz adet altındaki ham renk veya beyaz renkli bez çanta siparişlerinizde uygulanmaktadır. Beş yüz adet altındaki diğer renkli çantaları tercih ettiğiniz siparişleriniz için folyo baskı kullanılmaktadır. Beş yüz adet üstündeki baskılı bez çanta siparişlerinizde ise emprime baskı uygulanmaktadır. Emprime baskıda altı renk sınırlaması vardır. Bunun aksine transfer baskılı bez çanta siparişlerinizde renk sınırlaması yoktur. Transfer baskılı bez çanta tercihleriniz bu konuda sizlere avantaj sağlamaktadır. Transfer baskılı promosyon bez çanta siparişi vermek isterseniz tasarımlarınızı destek@istecanta.com mail adresine gönderebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

 undefined

Transfer Baskılı Bez Çanta

Transfer baskı ile renk sınırlaması olmadan istediğiniz tasarım bez çanta üzerine baskı olarak uygulanabilmektedir. Dilerseniz fotoğraflarınız da bez çanta üzerine baskı yapılabilmektedir. Transfer baskılı bez çanta siparişleriniz iş başlangıcından itibaren 1 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve kargoya teslim edilmektedir. Özel günleriniz için, promosyon amaçlı, perakende satış yapmak gibi birçok amaçla transfer baskılı bez çanta tercih edebilirsiniz. Bez çanta üzerine transfer baskı uygulama adımları sırasıyla şu şekildedir:

1. Tasarım ters bir şekilde transfer kağıdına çıktı olarak alınır.
2. Yüksek basınç ve ısı uygulayan pres makinasına transfer baskı için gerekli ayarlar uygulanır. Bu ayarlar bez çanta kumaşına göre değişiklik gösterebilmektedir.
3. Bez çanta, baskı zeminine yerleştirilir, üzerine transfer kağıdı ters bir şekilde yerleştirilir.
4. Pres makinası ile baskı uygulanır, ayarlanan süre kadar baskıda bekletilir.
5. Baskı uygulanan transfer kağıdı bez çanta üzerinden sökülür. Bu şekilde transfer baskılı bez çanta hazırlanmış olur.
Hemen transfer baskılı bez çanta siparişi vermek veya detaylı bilgi almak için bize aşağıda yer alan iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.
Aşağıdaki videodan transfer baskılı bez çanta, baskı aşamasını izleyebilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul

Telefon: 0212 643 2100

E-Posta: destek@istecanta.com

Facebook: facebook.com/istecantacom

Instagram: instagram.com/istecanta

Home ← Older posts