Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Hediyelik Baskılı Bez Çanta İmalatı

Artık hediyelik amaçlı baskılı bez çanta imalatı ve toptan satışı başladı! Çevreye hiçbir zararı olmadığı için güvenle kullanabileceğiniz, %100 doğal ve %100 pamuk oldukları için son zamanlarda fazla tercih edilmeye başlanan bez çantalar, hem üzerine istenilen baskı yaptırılarak mağaza ya da marketlerin uzun bir süre tanıtımı yapılabildiği için, hem de birisine hediye almak istenildiğinde çevre dostu oldukları için çok tercih ediliyor. Hem diğer çantalara göre oldukça hafif oldukları için hem de kullanışlı oldukları için, günümüzde istenilen her alanda üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bez çanta imalatı konusunda her şeyi güzelce danışabileceğiniz kişilere ve merak ettiğiniz birçok bilgiye 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim bilgilerini kullanarak ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresine ziyarette bulunarak ulaşabilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı için çalışan firmalardan bez çanta isteklerinizi arttırarak, doğaya küçücük bir katkıda siz de bulunabilirsiniz. Son zamanlarda hayatımızda büyükçe yer kaplayan zararlı ürünler çok fazla tüketildikleri için, canlılarımız ve üzerinde yaşadığımız dünyamızın ömrü kısalmaktadır. Biz de her bilinçli birey gibi, bu konuda elimizden geleni yapmalıyız. Alışveriş yaparken, mağazalarda, marketlerde, naylon poşet yerine bez kol çantası ve bez sırt çanta gibi modellerin imalatını yapan firmalardan elde ettiğimiz bez çantaları kullanarak, onların kullanımını yaygınlaştırma konusunda katkıda bulabiliriz. Bir kullanımlık olan naylon poşet yerine, ondan ortalama 20 yıl daha fazla kullanılan bez çantaları kim tercih etmek istemez ki? Üstelik bez çantaları, hayatınızın her yerinde rahatça kullanabiliyorken, naylon poşetleri genellikle çöp torbası olarak kullanabiliyorsunuz.

 

Bez Sirt Canta
Birbirinden farklı modellerde baskılı bez çanta yaptırabilirsiniz; kendinize postacı çantası, bez sırt çanta, hazır baskılı çanta modellerinden birisini seçerek, hem rahata kavuşabilir hem de içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz, bez çantalarınızı transfer baskılı bez çanta seçeneği ile istediğiniz baskı modelinde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Gün içerisinde alıp, kullanıma başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim bilgilerini kullanmak ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adreslerine ulaşmak olacaktır. İşte Çanta kalitesiyle birlikte, gerek elinizde, gerekse bez sırt çanta modeli olarak, rahat ve güvenilir ürünleri elde edebilirsiniz. İstediğiniz tarzda ve her tarza hitap eden basılan bez çantalarda kullanılan teknik ise; transfer baskı tekniğidir. Transfer baskılı bez çanta çeşitleri ile hayatın her alanında daha rahat etmek için bir adım atmış olacaksınız.

Moda Baskılı Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı yapan firmalardan baskısız veya baskılı bez çanta tercihinizi arttırarak doğayı kurtarabileceğinizi biliyor muydunuz? Son yıllarda hayatımıza giren petrol ürünleri ve petrol ürünlerinin aşırı tüketimi canlıların ve dünyamızın ömrünü tehdit etmektedir. Birey olarak üzerimize düşen görevi yapmalı ve basit önlemlerle büyük adımlar atmalıyız. Mağazalarda ve alışveriş esnasında naylon poşet kullanımını minimuma indirmeli, bez çanta kullanımının yaygınlaştırılmasına yardımcı olmalıyız. Üstelik %100 pamuklu ve dayanıklı yapısıyla estetik görünümünden ödün vermeyen bez çantalar, plastik poşetlere göre 20 yıl daha fazla kullanılabiliyor!

undefined

 

On yıldan fazla süredir plastik torba istatistiklerini toplayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığına göre, Türkiye’de kullanılan plastik torbaların yalnızca %1,6’sı geri dönüştürülebiliyor. Dönüştürülemeyen naylon poşetler çöplüklerde binlerce yıl barınmaya bırakılıyor veya suda ve toprakta ayrışarak canlılara zarar veriyor. Bu verilere dayanarak Türkiye’de 2019 yılından itibaren plastik poşetler yasaklanacak ve bez çanta ve bez sırt çanta modelleri tercih sebebi olacaktır. Bez çanta imalatı ve satışında Türkiye’de lide olan İşte Çanta onlarca çeşit renk ve modelde toptan veya kişisel isteğe bağlı bez çanta satışı yapmaktadır. iştecanta.com ailesi olarak üretimini sağladığımız bez çantalar kimyasal madde içermez. %100 doğaldır ve günlük tercihlerinizde başrol oynayacak dikkat çekici baskılı modellere sahiptir.

Organik olduğu için çevreyle dost olan bez çantalar; hazır baskılı çanta, plaj çantası, postacı çantası ve bez sırt çanta gibi farklı modellerle müşteri hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca arzu ederseniz kendi baskı modelinizi tasarlayarak aynı gün içerisinde bez çantanıza kavuşabilirsiniz. Her tarza uygun ve baş döndürecek tasarımıyla basılan bez çantalarda transfer baskı tekniği kullanılmaktadır. İşte Çanta güvencesiyle memnuniyetinize sunulan transfer baskılı bez çanta modelleri, yüksek kalitesiyle çantalarınız arasında ışıldayacak!

undefined

 

Nasıl Baskılı Bez Çanta Sahibi Olacağım?

Kişisel satışlarıyla olduğu kadar toptan satışlarıyla da dünyaca ünlü 200’den fazla markaya hizmet etmiş iştecanta.com olarak kullanıcıların rahatlığını ve sunduğumuz hizmeti ön planda tutuyoruz. Uygun fiyatlara sahip bez çantalardan satın almak isterseniz destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilir veya 0212 526 78 78 telefon numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresimizden bizi ziyaret ederek transfer baskılı bez çanta sipariş verebilirsiniz.

Özel Bez Çanta İmalatı

Yolda yürürken kolunuzda taşıdığınız çantanın hakkınızda fikir vermesini ister misiniz? Üzerinde istediğiniz fotoğrafın ya da sadece sizin anlamını bildiğiniz bir işaretin olduğu bez çanta imalatı yapılsınn ister misiniz?


Arkadaşınıza özel çizdiğiniz bir resmin, sembolün üzerinde yer aldığı çantayı hediye etmeyi? Kim istemez ki doğa dostu, kullanımı kolay, yıkanabilir ve zevkinize göre renklendirebildiğiniz bez çantaya sahip olmayı?


Bez çantalar aslında eskiden beri hayatımızda var. Kullanım yeri farklı olsa da şu an yükselişe geçmiş trendler arasında.
İlk bakışta ergonomik olması, kişiye özel dizayn imkânı sunması, çevreye dost ve inşan sağlığına zararlı olmaması, temizliğinin çok kolay olması ve sabunlu bir bezle bile eski haline getirebileceğiniz bez çantalar bir tarz olma yolunda ilerliyor. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bu tarza sahip olmak için mutlaka, İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Hayal Gücünüze Güvenin

Transfer baskılı bez sırt çanta gibi modellerde seçtiğiniz fotoğrafın renkleri daha canlı görünecek ve tasarımlarınızda özgür olduğunuzu hissedeceksiniz. Sizin yapmanız gereken boya kalemlerinizi alıp hayal gücünüzle harikalar yaratmak. Rahat kullanımdan yanaysanız bez sırt çanta modellerini de sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.


Sevdiklerinize kelimelerle ifade edemediğiniz, renklerin diliyle konuşarak onlara verdiğiniz değeri daima yanlarında taşımalarını istiyorsanız bez çanta alın. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bez çanta imalatı yapan ve toptan satış hizmeti veren İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez Çanta ile Fotoğraflar Canlansın

Baskısız bez çantaların yanı sıra baskılı olan bez çantalarda çok tercih edilmekte. Baskılı bez çantalarda ise transfer baskı renk kalitesinin yüksek olmasını sağlayıp fotoğraflarınızı ya da çizdiğiniz bir resmi her an yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlamakta. Kardeş gibi büyüdüğünüz aynı zamanda en yakın arkadaşlarınız olan kuzenlerinize özel yaptığınız tasarımlar için toptan bez çanta satın alabilirsiniz.
Gün geçtikçe hediyelik eşyalarda çeşitliliğin artması kararsızlığı da beraberinde getirir oldu. Daha özel ve kişiye yönelik hediyelerin imalatı büyük önem kazandı. Bu açıdan baskılı bez çanta uzun bir süre modada adından söz ettirecek. 

Dayanıklı Transfer Baskılı Bez Çanta

Doğal kumaş çantalar olarak karşınıza çıkmakta olan transfer baskılı bez çanta modelleri, %100 pamuktan üretilmektedir. Tamamen organik olan ve organik olduğu için de çevre dostu olan bez çantalar, naylon poşetlere göre çok daha uzun süre kullanılabilmektedir. Kimyasal madde içermeyen ve tamamen doğal olan bez çantalar, mağaza ve alışveriş çantası olarak da tercih edilebilmektedir. Birbirinden farklı birçok modeli bulunan bez çantalar içerisinde bez sırt çanta, bez postacı çanta, clutch çanta, büzgülü çanta, plaj çantası, baskılı ve baskısız çanta, kanvas çanta ve daha birçok model yer almaktadır. Onlarca modelde bez çanta imalatı yapan İşte Çanta sitesinde, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri yardımı ile bulmanız mümkün olmaktadır.

bez-canta-imalati


Üzerine her türlü baskının yapılabildiği bez çantalar, marketlerin, mağazaların ve daha birçok farklı firmanın, reklamlarını uygun fiyata uzun süre yapabilmesini için de ideal ürünlerdir. Transfer baskılı bez çanta modelleri ve diğer baskı yöntemleri ile üzerine istenen her türlü yazı, görsel ya da tasarımın baskı yapılabildiği bez çantalar, kozmetik firmaları tarafından da oldukça sık tercih edilmektedir. Hem ürün koymak için hem de reklam yapmak için kullanılan bez çantalar arasında, promosyon amaçlı kullanılan modeller de bulunmaktadır. Mağazalarda ya da pazarlarda alışveriş poşeti olarak da kullanılan baskılı bez çanta modelleri, oldukça uzun süre dayanabilen, kullanışlı ürünlerdir.

transfer-baskili-bez-canta


Uzun ömürlü olmaları sayesinde firmaların reklam ürünü olarak tercih edilen bez çantalar, uzun yıllar boyunca üzerlerinde bulunan reklam görsellerini ya da sloganları gittikleri her yere taşıyabilmektedir. Bu da firmaların düşük maliyetle, oldukça etkili reklamlar yapmasını sağlamaktadır. Bez çantaların bir diğer avantajı da naylon poşetlerden çok daha uzun süre kullanılabilir olmalarıdır. Naylon poşetler ilk kullanımdan sonra yalnızca çöp poşeti olarak kullanılabilirken, bez çanta ve bez sırt çanta modelleri, market ve pazar alışverişleri başta olmak üzere spor gibi daha birçok amaç için uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’nın 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden aradığınız tüm bez çanta modellerine ulaşarak, uzun süre dayanıklı bu çantalara siz de sahip olabilirsiniz.

Organik Baskılı Bez Çanta Modelleri

Baskılı bez çanta, %100 pamuktan üretilmekte olan, doğal kumaş çantadır. Tamamen doğal içerikten olan bu çantalar, organik olduğu için doğa dostu olarak adlandırılan çantalar arasında yer almaktadır. Hiçbir kimyasal madde içermeyen bez çantalar, doğa ile bütünleşebilen, doğada yok olma özelliği bulunan özel çantalardır. Naylon poşetlerin doğaya, hayvanlara ve insanlara vermiş olduğu zararları asla vermeyen bez çantalar, naylon poşetlere göre çok daha uzun süre kullanıma sahiptir. Hatta doğru kullanıldığında uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan kalabilen bez çantalar, dayanıklı olmaları sebebi ile de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bez sırt çanta modelleri ve daha birçok seçenek ile karşınıza çıkan bez çantalar, uzun süre kullanıma uygundur. Bez sırt çanta ile ilgili yazımızı okumak için >> Bez Sırt Çanta

Baskılı Bez Çanta


Birçok kişinin alışveriş çantası olarak tercih ettiği bez çantalar, mağazalar ve marketler tarafından da kullanılmaktadır. Promosyon ya da reklam amaçlı kullanılabilen bez çantalar, farklı kullanım alanlarına sahip özel çantalardır. Üzerlerine baskı yapılabilmekte olan bez çantalar, özellikle marketler, mağazalar ve kozmetik firmaları tarafından reklam ürünü olarak kullanılmaktadır. Mağaza ya da ürün tanıtımları için tercih edilen bu çantalar, üzerlerine yapılan baskıları gittikleri her yere taşıma özelliğine sahiptir. Üstelik uzun yıllar boyunca kullanılabilen baskılı bez çanta, oldukça düşük maliyet ile yıllarca uzun süreli reklam yapmanın en ideal araçlarından biridir. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, siz de reklam amacı ile bez çantaları tercih edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez sırt çanta, bez büzgülü çanta, clutch çanta, postacı çanta, kol çantası, baskılı ve baskısız bez çanta, kanvas çanta, pazar çantası, plaj çantası ve daha birçok modeli bulunan bez çantaları, ister günlük kombinlerinizi tamamlamak için isterseniz de promosyon ya da reklam için kullanabilirisiniz. Transfer baskılı bez çanta modellerini de bulabileceğiniz bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, aradığınız tüm bez çantaları tek bir çatı altında görebilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta'yı @istecanta6eb8 kullanıcı adı ile Behance üzerinden takip ederek kampanyalarından ve yeni ürünlerinden haberdar olabilirsiniz. Naylon poşetlere oranlar çok daha sağlıklı ve çok daha uzun süre kullanılan bez çantalar, pazar ve market alışverişleri için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Naylon poşetler sadece çöp poşeti olarak kullanılabilirken, bez çantalar birçok alanda değerlendirilebilmektedir.

Kadınların Vazgeçilmezi: Baskılı Bez Çanta

Kadınlar erkeklere göre daha duygusal ve daha kırılgan bir yapıya sahiptir. Bu yüzdendir ki giyimlerinde, hediye seçimlerinde bu özelliklerinin yansımaları görülür. Özel birine hediye seçerken bir mesaj taşısın isterler işte tamda burada vazgeçemediğiniz bir aksesuar olan çantalar arasında yükselişe geçip trend olan baskılı bez çanta modelleri imdadınıza yetişecektir.

Kişiye özel baskı yaptırabileceğiniz minimum 10 adet baskılı bez çanta modelleri ile hediyenizde sevdiklerinize istediğiniz mesajı verebilirsiniz.
Transfer baskılı bez çanta ile en güzel fotoğrafınızı çantanıza bastırarak anılarınızın ölümsüz ve daima göz önünde kalmasını sağlayabilirsiniz.
İster kolunuzda isterseniz sırtınızda taşıyabileceğiniz bez sırt çanta ile kendi tasarımınızı gözler önüne serebilirsiniz.


Hediye almayı seven ve insanları mutlu etmek isteyen bir kişiyseniz toptan satışı ve imalatı yapılan bez çantalar için: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinden dilediğiniz bez çantayı alabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta


Gardırobun Daimî Üyesi Bez Çanta

Bez çanta, bütünleyici bir özellik taşıması ve sabit bir tarzının olmaması ile yeni trendlerin başında gelmektedir. Klasik bir elbise ile şık bir davette kullanmanız, günlük spor bir kıyafeti de onunla tamamlayabilmeniz mümkün.

Kurtarıcı diye nitelediğimiz aksesuarların başında gelen bez sırt çanta gibi modeller, gardırobumuzun vazgeçilmez bir üyesi aynı zamanda. Bu çantalar kullanışlı olması ve elinizi attığınız da aradığınızı bulabildiğiniz bir yardımcı niteliğinde. Fazladan cebe ihtiyaç duymadan aradığınızı bulmanızı sağlayan ve armağan olarak en özel arkadaşlarınıza daimî dostluğunuzu hatırlatacak olan en güzel anı.

Transfer Baskılı Bez Çanta

 

Baskılı Bez Çanta Kolay Temizlenir

Baskılı bez çanta modellerinin sunduğu kolaylıklar arasında kolay temizlenebilir olması da bayanlar için vazgeçilmez bir özellik. Malum sık kullanılan çantaların en büyük problemi temizlik şeklinin zorluğu. Deri çantalarınız makinede kırışır deforme olur o yüzden elinizde yıkamanız gerekir. Bez torba çantalar ters şekilde 20 derecede makinede yıkanabildiği gibi sabunlu bir bezle tüm kirlerinden arındırılabilir. Ayrıca transfer baskılı bez çanta modelleri de yıkanabilmektedir. Bu modellerdeki baskı 20 yıkamaya kadar dayanıklıdır.


Bez çantalar hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek için 0212 643 21 00 numaralı telefonu veya destek@istecanta.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Newer posts → Home ← Older posts