Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Özel Bez Çanta İmalatı

Yolda yürürken kolunuzda taşıdığınız çantanın hakkınızda fikir vermesini ister misiniz? Üzerinde istediğiniz fotoğrafın ya da sadece sizin anlamını bildiğiniz bir işaretin olduğu bez çanta imalatı yapılsınn ister misiniz?


Arkadaşınıza özel çizdiğiniz bir resmin, sembolün üzerinde yer aldığı çantayı hediye etmeyi? Kim istemez ki doğa dostu, kullanımı kolay, yıkanabilir ve zevkinize göre renklendirebildiğiniz bez çantaya sahip olmayı?


Bez çantalar aslında eskiden beri hayatımızda var. Kullanım yeri farklı olsa da şu an yükselişe geçmiş trendler arasında.
İlk bakışta ergonomik olması, kişiye özel dizayn imkânı sunması, çevreye dost ve inşan sağlığına zararlı olmaması, temizliğinin çok kolay olması ve sabunlu bir bezle bile eski haline getirebileceğiniz bez çantalar bir tarz olma yolunda ilerliyor. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bu tarza sahip olmak için mutlaka, İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Hayal Gücünüze Güvenin

Transfer baskılı bez sırt çanta gibi modellerde seçtiğiniz fotoğrafın renkleri daha canlı görünecek ve tasarımlarınızda özgür olduğunuzu hissedeceksiniz. Sizin yapmanız gereken boya kalemlerinizi alıp hayal gücünüzle harikalar yaratmak. Rahat kullanımdan yanaysanız bez sırt çanta modellerini de sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.


Sevdiklerinize kelimelerle ifade edemediğiniz, renklerin diliyle konuşarak onlara verdiğiniz değeri daima yanlarında taşımalarını istiyorsanız bez çanta alın. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bez çanta imalatı yapan ve toptan satış hizmeti veren İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez Çanta ile Fotoğraflar Canlansın

Baskısız bez çantaların yanı sıra baskılı olan bez çantalarda çok tercih edilmekte. Baskılı bez çantalarda ise transfer baskı renk kalitesinin yüksek olmasını sağlayıp fotoğraflarınızı ya da çizdiğiniz bir resmi her an yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlamakta. Kardeş gibi büyüdüğünüz aynı zamanda en yakın arkadaşlarınız olan kuzenlerinize özel yaptığınız tasarımlar için toptan bez çanta satın alabilirsiniz.
Gün geçtikçe hediyelik eşyalarda çeşitliliğin artması kararsızlığı da beraberinde getirir oldu. Daha özel ve kişiye yönelik hediyelerin imalatı büyük önem kazandı. Bu açıdan baskılı bez çanta uzun bir süre modada adından söz ettirecek. 

Dayanıklı Transfer Baskılı Bez Çanta

Doğal kumaş çantalar olarak karşınıza çıkmakta olan transfer baskılı bez çanta modelleri, %100 pamuktan üretilmektedir. Tamamen organik olan ve organik olduğu için de çevre dostu olan bez çantalar, naylon poşetlere göre çok daha uzun süre kullanılabilmektedir. Kimyasal madde içermeyen ve tamamen doğal olan bez çantalar, mağaza ve alışveriş çantası olarak da tercih edilebilmektedir. Birbirinden farklı birçok modeli bulunan bez çantalar içerisinde bez sırt çanta, bez postacı çanta, clutch çanta, büzgülü çanta, plaj çantası, baskılı ve baskısız çanta, kanvas çanta ve daha birçok model yer almaktadır. Onlarca modelde bez çanta imalatı yapan İşte Çanta sitesinde, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri yardımı ile bulmanız mümkün olmaktadır.

bez-canta-imalati


Üzerine her türlü baskının yapılabildiği bez çantalar, marketlerin, mağazaların ve daha birçok farklı firmanın, reklamlarını uygun fiyata uzun süre yapabilmesini için de ideal ürünlerdir. Transfer baskılı bez çanta modelleri ve diğer baskı yöntemleri ile üzerine istenen her türlü yazı, görsel ya da tasarımın baskı yapılabildiği bez çantalar, kozmetik firmaları tarafından da oldukça sık tercih edilmektedir. Hem ürün koymak için hem de reklam yapmak için kullanılan bez çantalar arasında, promosyon amaçlı kullanılan modeller de bulunmaktadır. Mağazalarda ya da pazarlarda alışveriş poşeti olarak da kullanılan baskılı bez çanta modelleri, oldukça uzun süre dayanabilen, kullanışlı ürünlerdir.

transfer-baskili-bez-canta


Uzun ömürlü olmaları sayesinde firmaların reklam ürünü olarak tercih edilen bez çantalar, uzun yıllar boyunca üzerlerinde bulunan reklam görsellerini ya da sloganları gittikleri her yere taşıyabilmektedir. Bu da firmaların düşük maliyetle, oldukça etkili reklamlar yapmasını sağlamaktadır. Bez çantaların bir diğer avantajı da naylon poşetlerden çok daha uzun süre kullanılabilir olmalarıdır. Naylon poşetler ilk kullanımdan sonra yalnızca çöp poşeti olarak kullanılabilirken, bez çanta ve bez sırt çanta modelleri, market ve pazar alışverişleri başta olmak üzere spor gibi daha birçok amaç için uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’nın 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden aradığınız tüm bez çanta modellerine ulaşarak, uzun süre dayanıklı bu çantalara siz de sahip olabilirsiniz.

Organik Baskılı Bez Çanta Modelleri

Baskılı bez çanta, %100 pamuktan üretilmekte olan, doğal kumaş çantadır. Tamamen doğal içerikten olan bu çantalar, organik olduğu için doğa dostu olarak adlandırılan çantalar arasında yer almaktadır. Hiçbir kimyasal madde içermeyen bez çantalar, doğa ile bütünleşebilen, doğada yok olma özelliği bulunan özel çantalardır. Naylon poşetlerin doğaya, hayvanlara ve insanlara vermiş olduğu zararları asla vermeyen bez çantalar, naylon poşetlere göre çok daha uzun süre kullanıma sahiptir. Hatta doğru kullanıldığında uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan kalabilen bez çantalar, dayanıklı olmaları sebebi ile de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bez sırt çanta modelleri ve daha birçok seçenek ile karşınıza çıkan bez çantalar, uzun süre kullanıma uygundur. Bez sırt çanta ile ilgili yazımızı okumak için >> Bez Sırt Çanta

Baskılı Bez Çanta


Birçok kişinin alışveriş çantası olarak tercih ettiği bez çantalar, mağazalar ve marketler tarafından da kullanılmaktadır. Promosyon ya da reklam amaçlı kullanılabilen bez çantalar, farklı kullanım alanlarına sahip özel çantalardır. Üzerlerine baskı yapılabilmekte olan bez çantalar, özellikle marketler, mağazalar ve kozmetik firmaları tarafından reklam ürünü olarak kullanılmaktadır. Mağaza ya da ürün tanıtımları için tercih edilen bu çantalar, üzerlerine yapılan baskıları gittikleri her yere taşıma özelliğine sahiptir. Üstelik uzun yıllar boyunca kullanılabilen baskılı bez çanta, oldukça düşük maliyet ile yıllarca uzun süreli reklam yapmanın en ideal araçlarından biridir. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, siz de reklam amacı ile bez çantaları tercih edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez sırt çanta, bez büzgülü çanta, clutch çanta, postacı çanta, kol çantası, baskılı ve baskısız bez çanta, kanvas çanta, pazar çantası, plaj çantası ve daha birçok modeli bulunan bez çantaları, ister günlük kombinlerinizi tamamlamak için isterseniz de promosyon ya da reklam için kullanabilirisiniz. Transfer baskılı bez çanta modellerini de bulabileceğiniz bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, aradığınız tüm bez çantaları tek bir çatı altında görebilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta'yı @istecanta6eb8 kullanıcı adı ile Behance üzerinden takip ederek kampanyalarından ve yeni ürünlerinden haberdar olabilirsiniz. Naylon poşetlere oranlar çok daha sağlıklı ve çok daha uzun süre kullanılan bez çantalar, pazar ve market alışverişleri için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Naylon poşetler sadece çöp poşeti olarak kullanılabilirken, bez çantalar birçok alanda değerlendirilebilmektedir.

Kadınların Vazgeçilmezi: Baskılı Bez Çanta

Kadınlar erkeklere göre daha duygusal ve daha kırılgan bir yapıya sahiptir. Bu yüzdendir ki giyimlerinde, hediye seçimlerinde bu özelliklerinin yansımaları görülür. Özel birine hediye seçerken bir mesaj taşısın isterler işte tamda burada vazgeçemediğiniz bir aksesuar olan çantalar arasında yükselişe geçip trend olan baskılı bez çanta modelleri imdadınıza yetişecektir.

Kişiye özel baskı yaptırabileceğiniz minimum 10 adet baskılı bez çanta modelleri ile hediyenizde sevdiklerinize istediğiniz mesajı verebilirsiniz.
Transfer baskılı bez çanta ile en güzel fotoğrafınızı çantanıza bastırarak anılarınızın ölümsüz ve daima göz önünde kalmasını sağlayabilirsiniz.
İster kolunuzda isterseniz sırtınızda taşıyabileceğiniz bez sırt çanta ile kendi tasarımınızı gözler önüne serebilirsiniz.


Hediye almayı seven ve insanları mutlu etmek isteyen bir kişiyseniz toptan satışı ve imalatı yapılan bez çantalar için: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinden dilediğiniz bez çantayı alabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta


Gardırobun Daimî Üyesi Bez Çanta

Bez çanta, bütünleyici bir özellik taşıması ve sabit bir tarzının olmaması ile yeni trendlerin başında gelmektedir. Klasik bir elbise ile şık bir davette kullanmanız, günlük spor bir kıyafeti de onunla tamamlayabilmeniz mümkün.

Kurtarıcı diye nitelediğimiz aksesuarların başında gelen bez sırt çanta gibi modeller, gardırobumuzun vazgeçilmez bir üyesi aynı zamanda. Bu çantalar kullanışlı olması ve elinizi attığınız da aradığınızı bulabildiğiniz bir yardımcı niteliğinde. Fazladan cebe ihtiyaç duymadan aradığınızı bulmanızı sağlayan ve armağan olarak en özel arkadaşlarınıza daimî dostluğunuzu hatırlatacak olan en güzel anı.

Transfer Baskılı Bez Çanta

 

Baskılı Bez Çanta Kolay Temizlenir

Baskılı bez çanta modellerinin sunduğu kolaylıklar arasında kolay temizlenebilir olması da bayanlar için vazgeçilmez bir özellik. Malum sık kullanılan çantaların en büyük problemi temizlik şeklinin zorluğu. Deri çantalarınız makinede kırışır deforme olur o yüzden elinizde yıkamanız gerekir. Bez torba çantalar ters şekilde 20 derecede makinede yıkanabildiği gibi sabunlu bir bezle tüm kirlerinden arındırılabilir. Ayrıca transfer baskılı bez çanta modelleri de yıkanabilmektedir. Bu modellerdeki baskı 20 yıkamaya kadar dayanıklıdır.


Bez çantalar hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek için 0212 643 21 00 numaralı telefonu veya destek@istecanta.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta Kullanımı & Özellikleri

Günümüz insanı hem rahatlığından hem de konforundan ödün vermek istemiyor. Transfer baskılı bez çanta gibi çantalar gerek kadınların gerek ise erkeklerin en temel aksesuarları arasında geliyor ama kadınlar biraz daha yoğun bir biçimde bu ürünleri kullanıyor. İşte hem rahat kullanılan hem de özellikle yaz aylarında şıklığından ödün vermeyen pek çok kadın son yıllarda modanın trendlerinden de etkilenerek bez sırt çanta modellerini tercih ediyor. Bu çantaların temel özelliklerine baktığımızda doğal olup kimyasal madde içermiyorlar. %100 pamuktan üretilen doğal çantalar olmaları en önemli avantajları.

Büzgülü baskılı bez çanta ile ilgili yazımız >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


Böylesine özel olan çantalar bez çanta imalatı yapan firmaları arasında ciddi bir rekabeti beraberinde getiriyor ve İşte Çanta bu alanda en iyilerden bir tanesi. Firmanın iletişim bilgilerine bakmak gerekir ise istediğiniz zaman ulaşabileceğini telefon numaraları 0212 643 21 00, mail adresleri destek@istecanta.com ve adresleri Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL. Her üç kanalla da firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta İmalatı

 


Bez çantaları sadece yaz aylarında gündelik kıyafetler ile kullanmanın yanı sıra naylon torba tercih etmeyenler alışveriş çantası olarak da çevresel bir duyarlılık ile naylon poşet yerine tercih ederek doğaya katkı sunabilirler. Bu çantalar organik ve çevre dostudur. Bunun yanı sıra kendisine ait işyeri olan insanlar da üzerine baskı yapılabilen transfer baskılı bez çanta modelleri ile hem firmaların reklamlarını yaparak hem de bir sosyal sorumluluk projesine destek verebilirler. Üstelik bu çantaların kullanım süresi naylon poşetlere göre çok daha uzun sürelidir. Tüm bunlara ilaveten naylon torbalar çöp torbası olurken bu çantalar işe giderken de kullanılabilen çok özel ürünlerdir.

Transfer Baskılı Bez Çanta


Bez çantalar ister transfer baskılı olsun, ister sırt çantası biçiminde olsun yıkanabilen ve herhangi bir yere giderken valizin içinde yer ve ağırlık teşkil etmeden kolayca konabilen ürünlerdir. Siz de ister bireysel olarak ister iş yeriniz için toptan son derece uygun fiyatlar ile sipariş vermek isterseniz İşte Çanta firmasının 0212 643 21 00 telefon numarasını arayabilir, destek@istecanta.com mail atabilir ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresine bizzat giderek yüz yüze görüşebilirsiniz. Firma alanında lider kuruluşlardan bir tanesidir.

Baskılı Bez Çanta İmalatı İstoç

Baskılı bez çanta imalatı yapan şirketler arasından İşte Çanta olarak yıllardır süren üretimimizle ve bu konudaki deneyim ve kalitemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak öne çıkmayı başarmış bir firmayız. Bu konuda üretim yapmakta olan şirketlerden görebileceğiniz en kaliteli işi çıkaran firma olmaktan gurur duyarız.


Siz de işletmeniz için bez çanta satın alın ve tanıtımınızı kolaylıkla yapma imkanını yakalayın. Bez çantalarımız ayrıca doğallığıyla ve çevre dostu oluşuyla müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve memnuniyet yaratmaktadır. %100 pamuktan imal edilmiş ürünlerimizle fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0216 643 21 00 olan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak destek@istecanta.com e-mail adresinden bizlere ulaşıp aklınıza takılan tüm sorularınızı iletmeniz mümkün olacaktır. Bizleri arayarak bez sırt çanta ve diğer baskılı modellerimiz hakkında bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır.

Transfer Baskılı Bez Çanta


İnternet adresimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün. Çok çeşitli yöntemlerlerle transfer baskılı bez çanta gibi modelleri imal etmekteyiz. Clutch el çantasından plaj çantasına , postacı çantasından bez keselere ve sırt çantalarına kadar kullandığınızda memnun kalacağınız birçok ürünü hizmetinize sunmaktayız.
Bez sırt çantalara baskı ile ilgili yazımızı yandaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


İşte Çanta olarak ürünlerimize firmalarınızın ve markaların tanıtımında ve promosyonunda kullanabileceğiniz şekilde son teknolojik makinelerimizle baskı yapabilmekteyiz.

Bez Çanta İmalatı


Transfer baskılı bez çanta üretiminde %100 pamuktan imal edilen çantalara ısıyla ve basınçla görseller ve boya transfer edebilmekteyiz. Yüksek ısı veren pres makinelerimizle dijital baskı yöntemini kullanmaktayız.


Transfer baskı yöntemi az adetli siparişler için en uygun yöntemdir. Kullanışlılığıyla ürünlerimiz dikkatinizi çekecektir. Transfer baskılı bez çanta imalatımızda işin başlangıcından 1 iş günü içinde ürünlerin baskısını yapmaktayız. Bu kadar kısa sürede baskılı bez çanta imalatı yapan tek firma olmaktan gururluyuz.


Çünkü 35 yıllık tecrübemizle bizle çalışan iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü marka yanılıyor olamaz. Kalitemizle ve mükemmel hizmetimizle tecrübemizi sizlerle buluşturmaktan gurur duyarız.


Bez sırt çanta gibi birçok model ve baskılı fiyatları hakkında bilgi alabilmeniz için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00’dan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta olarak bizlere destek@istecanta.com e-mail adresinden de ulaşmanız mümkün olabilecektir.

Newer posts → Home ← Older posts