Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Baskılı Bez Çanta Kullanımı & Özellikleri

Günümüz insanı hem rahatlığından hem de konforundan ödün vermek istemiyor. Transfer baskılı bez çanta gibi çantalar gerek kadınların gerek ise erkeklerin en temel aksesuarları arasında geliyor ama kadınlar biraz daha yoğun bir biçimde bu ürünleri kullanıyor. İşte hem rahat kullanılan hem de özellikle yaz aylarında şıklığından ödün vermeyen pek çok kadın son yıllarda modanın trendlerinden de etkilenerek bez sırt çanta modellerini tercih ediyor. Bu çantaların temel özelliklerine baktığımızda doğal olup kimyasal madde içermiyorlar. %100 pamuktan üretilen doğal çantalar olmaları en önemli avantajları.

Büzgülü baskılı bez çanta ile ilgili yazımız >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


Böylesine özel olan çantalar bez çanta imalatı yapan firmaları arasında ciddi bir rekabeti beraberinde getiriyor ve İşte Çanta bu alanda en iyilerden bir tanesi. Firmanın iletişim bilgilerine bakmak gerekir ise istediğiniz zaman ulaşabileceğini telefon numaraları 0212 643 21 00, mail adresleri destek@istecanta.com ve adresleri Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL. Her üç kanalla da firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta İmalatı

 


Bez çantaları sadece yaz aylarında gündelik kıyafetler ile kullanmanın yanı sıra naylon torba tercih etmeyenler alışveriş çantası olarak da çevresel bir duyarlılık ile naylon poşet yerine tercih ederek doğaya katkı sunabilirler. Bu çantalar organik ve çevre dostudur. Bunun yanı sıra kendisine ait işyeri olan insanlar da üzerine baskı yapılabilen transfer baskılı bez çanta modelleri ile hem firmaların reklamlarını yaparak hem de bir sosyal sorumluluk projesine destek verebilirler. Üstelik bu çantaların kullanım süresi naylon poşetlere göre çok daha uzun sürelidir. Tüm bunlara ilaveten naylon torbalar çöp torbası olurken bu çantalar işe giderken de kullanılabilen çok özel ürünlerdir.

Transfer Baskılı Bez Çanta


Bez çantalar ister transfer baskılı olsun, ister sırt çantası biçiminde olsun yıkanabilen ve herhangi bir yere giderken valizin içinde yer ve ağırlık teşkil etmeden kolayca konabilen ürünlerdir. Siz de ister bireysel olarak ister iş yeriniz için toptan son derece uygun fiyatlar ile sipariş vermek isterseniz İşte Çanta firmasının 0212 643 21 00 telefon numarasını arayabilir, destek@istecanta.com mail atabilir ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresine bizzat giderek yüz yüze görüşebilirsiniz. Firma alanında lider kuruluşlardan bir tanesidir.

Baskılı Bez Çanta İmalatı İstoç

Baskılı bez çanta imalatı yapan şirketler arasından İşte Çanta olarak yıllardır süren üretimimizle ve bu konudaki deneyim ve kalitemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak öne çıkmayı başarmış bir firmayız. Bu konuda üretim yapmakta olan şirketlerden görebileceğiniz en kaliteli işi çıkaran firma olmaktan gurur duyarız.


Siz de işletmeniz için bez çanta satın alın ve tanıtımınızı kolaylıkla yapma imkanını yakalayın. Bez çantalarımız ayrıca doğallığıyla ve çevre dostu oluşuyla müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve memnuniyet yaratmaktadır. %100 pamuktan imal edilmiş ürünlerimizle fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0216 643 21 00 olan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak destek@istecanta.com e-mail adresinden bizlere ulaşıp aklınıza takılan tüm sorularınızı iletmeniz mümkün olacaktır. Bizleri arayarak bez sırt çanta ve diğer baskılı modellerimiz hakkında bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır.

Transfer Baskılı Bez Çanta


İnternet adresimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün. Çok çeşitli yöntemlerlerle transfer baskılı bez çanta gibi modelleri imal etmekteyiz. Clutch el çantasından plaj çantasına , postacı çantasından bez keselere ve sırt çantalarına kadar kullandığınızda memnun kalacağınız birçok ürünü hizmetinize sunmaktayız.
Bez sırt çantalara baskı ile ilgili yazımızı yandaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


İşte Çanta olarak ürünlerimize firmalarınızın ve markaların tanıtımında ve promosyonunda kullanabileceğiniz şekilde son teknolojik makinelerimizle baskı yapabilmekteyiz.

Bez Çanta İmalatı


Transfer baskılı bez çanta üretiminde %100 pamuktan imal edilen çantalara ısıyla ve basınçla görseller ve boya transfer edebilmekteyiz. Yüksek ısı veren pres makinelerimizle dijital baskı yöntemini kullanmaktayız.


Transfer baskı yöntemi az adetli siparişler için en uygun yöntemdir. Kullanışlılığıyla ürünlerimiz dikkatinizi çekecektir. Transfer baskılı bez çanta imalatımızda işin başlangıcından 1 iş günü içinde ürünlerin baskısını yapmaktayız. Bu kadar kısa sürede baskılı bez çanta imalatı yapan tek firma olmaktan gururluyuz.


Çünkü 35 yıllık tecrübemizle bizle çalışan iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü marka yanılıyor olamaz. Kalitemizle ve mükemmel hizmetimizle tecrübemizi sizlerle buluşturmaktan gurur duyarız.


Bez sırt çanta gibi birçok model ve baskılı fiyatları hakkında bilgi alabilmeniz için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00’dan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta olarak bizlere destek@istecanta.com e-mail adresinden de ulaşmanız mümkün olabilecektir.

Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri

Doğa dostu bez sırt çanta modellerinin kullanımı gittikçe artmaktadır. Çünkü son yıllarda petrokimya endüstrisinin kullan-at mottosuyla yaptığı plastik ürünler doğayı oldukça kirletmekte ve bizleri çocuklarımıza yeşil gelecek bırakmaktan, çocuklarımızı ise bizzati bu yeşil gelecekten mahrum etmektedirler. Petrol ürünlerinden üretilen plastiğin hammaddesi olan bu poşetlerin yapım sürecinde, hammadde arayış sürecinde onlarca canlı hayatından ve yuvasından olmaktadır. Kullan-at olarak üretilen bu poşet doğaya salındığı vakit onyıllarca doğada kaybolmamakta; toprak, doğal olmayan bu ürünü bünyesine kabul etmemektedir. Bez sırt çanta modellerinin ise ne üretim aşamasında ne de kullanım sonrası aşamasında doğaya hiç bir zararı bulunmamaktadır. Çantalarımız yüzde yüz oranında pamuktan üretildiği için çevre dostudur. Kesinlikle kimyasal hiç bir madde içermeyen baskısız, emprime, serigrafi, ofset, baskes, yaldız, folyo ve transfer baskılı bez çanta modellerimizin tümü 100% pamuktur.

toptan-bez-sirt-canta


Firmamızın üretimini yaptığı bez çantalar, petrokimya endüstrisinin kullan-at mantığından oldukça uzak, tamamen uzun ömürlü kullanıma odaklanmış ürünlerdir. Naylon ve plastik olarak üretilen poşetler sadece çöp torbası olarak kullanılabilmekte iken bez çantalar onlarca farklı işe hizmet edebilmekteler. Çantalarımız tasarımlarından dolayı her türlü ortamda her türlü amaca rahatça hizmet edebilmektedirler. Günlük hayatta önemli bir yer tutan market-pazar alışverişlerinizde sizin vazgeçilmeziniz olacak.

 

Firma Tanıtımlarına Bez Çanta İmalatı

Bez çantaların onlarca farklı kullanım alanından biri de tanıtım. Üzerine transfer baskı gibi dijital baskı türleri yapılabildiği için firmanızın eşantiyon ürünü olarak hediye edebilir, markanızı insanlar arasında çevreci olarak tanıtabilirsiniz. Logonuzun ve bilgilerinizin basıldığı dijital baskılı bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0212 643 21 00 telefon numarasını veya destek@istecanta.com adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta 

Pamuk Bez Çanta İmalatı

Firmamızın ürettiği bez çanta, bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta modellerinin üretimleri tamamen firmamız tarafından temin edilen pamuklarla yapılmaktadır.
Emprime, ofset, serigrafi, yaldız, baskes, folyo veya transfer baskılı bez çanta satın almak istiyorsanız bize şu iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:
0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

 

Ayrıca aşağıda yer alan bez sırt çanta modellerimizin tanıtımını yapan videoyu seyredebilirsiniz.

Reklamda Transfer Baskılı Bez Çanta

Günümüzde reklam ve promosyonda transfer baskılı bez çanta kullanılması gibi her şey oldukça hızlı değişmektedir. Değişen şeylerin başında alışveriş anlayışı geliyor. Artık hem tüketiciler hem de işletmeler doğaya daha fazla saygı duymakta ve mümkün olduğunca az zarar vermek istemekteler. Bu yüzden naylon çanta ve poşetler yerine bez çanta ve torbalar tercih edilmekte. Bez çantalar doğaya kesinlikle zarar vermeyen %100 pamuktan üretilen doğal kumaş çantalardır. Bez çanta imalatı pamuk kullanılarak gerçekleştiğinden tamamen organiktir ve çevre dostudur. Kimyasal madde içermez, tamamen doğaldır.

Çevre dostu olmasının yanında naylon poşetlere göre uzun vadede çok daha ekonomik olması ve naylon poşetlerden daha uzun süre kullanılabilmesiyle bez çantalar tercih edilmekteler. İşin ekonomik boyutu ele alınmaya devam edildiğinde işletmelerin bez çanta yoluyla ekonomik bir reklam kapısına da sahip olduğu söylenebilir. Bunu baskılı bez çanta kullanarak yapabilmek mümkündür. Baskı işleminin nasıl yapıldığı da önem arz etmektedir. Hem çevreye saygılı şekilde üretilmesinden hem de kalitesi yüksek olduğundan transfer baskılı bez çanta uygun bir seçenek olacaktır.

reklamda-transfer-baskili-bez-canta-toptan


Dijital baskılı bez çantalar mağaza ve alışveriş çantası olarak kullanılabilirler. Üstelik tek bir modele bağlı kalma zorunluluğu yoktur. Bez sırt çanta, baskılı bez poşet ve daha birçok modelde bez çanta imalatı yapılabilmektedir. Baskılı bez çantaların en güzel örneklerini geniş üretim hacmi ve oldukça önemli markalardan referansları bulunan İşte Çanta’da bulabilmek mümkün. Adresi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL olan İşte Çanta’nın iletişim kanalları: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com. Bu iletişim bilgileri kullanılarak baskılı ham bez çanta fiyatları hakkında bilgi alınabilir.

Baskılı bez çantaların üzerine istenen baskılar işlenebilmekte ve bu sayede market ya da mağazaların reklamı uygun fiyata uzun süre yapılabilmektedir. Buradaki mantık baskılı bez poşet ve baskılı bez çantaların çok uzun süre kullanılabilmesi ve etki alanının oldukça fazla olmasıdır. Kullanıcılar naylon poşet ve torbaları tekrar tekrar kullanmamakta, en fazla çöp torbası olarak değerlendirmektedirler. Fakat bez çantalar uzun süreli olarak her alanda kullanılabileceğinden oldukça ekonomik bir reklam yöntemidir.

toptan-transfer-baskili-bez-canta-imalati

Baskılı bez çanta imalatı, bez sırt çanta ve baskılı bez poşet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL
Telefon: 0212 643 21 00 E-Posta: destek@istecanta.com

Baskılı Bez Çanta İmalatı - İşteÇanta

Bez çanta imalatı yapan yerler arasında olan İşte Çanta’dan baskılı bez çanta ve bez sırt çanta satın alabilirsiniz. Baskılı bez çantalar günlük hayatınızda sizin için kullanışlı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Naylon poşetlere kıyasla çok daha uzun süre kullanılabilmesi ve %100 pamuk ve doğal olması ile de çok daha sağlıklı olması ile öne çıkıyor.


Bez çanta imalatı sırasında kimyasal maddelerin kullanılmaması ve bu çantaların %100 doğal oluşu ile birlikte sağlıklı ve uzun ömürlü çantalardır. Siz ve sevdikleriniz için uzun ömürlü ve sağlıklı olan bez çantalar, uzun süreler boyunca kullanılabiliyor.
Firmanız hakkında uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar üzerine yapılacak baskılarla, uzun süreler boyunca transfer baskılı bez çanta gibi çantalar ile reklam ve tanıtım yapılabiliyor. Bu uzun süreler boyunca kaliteli ürünler üzerinde olan markanız çok daha dikkat çekici ve güvenli olarak kendini gösteriyor. Mağaza ve alışverişlerde kullanılabilen bez çantalar %100 pamuk olması ve %100 doğal olması ile birlikte sağlığınız için hiç bir olumsuzluk teşkil etmiyor.


Naylon poşetlere göre çok daha dayanıklı ve çok daha sağlıklı olan bez çantalar, kullanışlı olması ile de uzun süreler kullanılabiliyor. Naylon poşetlerin bir sefer kullanıldıktan sonra çoğu zaman sadece çöp poşeti olarak kullanılıp atılması doğa ve çevre açısından büyük bir kirlilik yaratırken, bez çantalar tekrar tekrar ve uzun süreler kullanılarak doğa ve çevre için duyarlı bir şekilde üretiliyor ve kullanılıyor.

baskili-bez-canta-imalati

İşte Çanta firması tarafından üretilen emprime, serigrafi, folyo, ofset veya transfer baskılı bez çanta ürünleri, 35 yıllık bir deneyim ile birlikte sizin ve sevdikleriniz için en kullanışlı ve sağlıklı şekilde üretiliyor. Bez sırt çanta gibi tüm modeler hakkında bilgi almak, sipariş vermek için İşte Çanta’ya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

Bez çantaların olumlu özellikleri şu şekilde;
1- %100 pamuktan ve %100 doğal olması.
2- Çevre dostu olması.
3- Tanıtım için uzun süreli ve kullanışlı bir şekilde kullanılabilmesi.
4- Farklı modelleri ile mağaza ve alışveriş çantası olarak ve bez sırt çanta olarak kullanılması.
5- Uzun ömürlü, kullanışlı olmasıdır.
İşte Çanta tarafından üretilen kaliteli bez çantalar ile çevreyi korurken, uzun ömürlü ve sağlıklı bez çantalarla sizi ve sevdikleriniz için faydalı tercihler yapabilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden İşte Çanta’ya ulaşabilirsiniz.

Toptan Baskılı Bez Çanta İmalatı

Baskılı bez çanta siparişi mi vermek istiyorsunuz? Toptan alımda indirim sağlayan, kaliteli ve nitelikli ürünler sunan bir firmadan alım yapmak istiyorsanız, 'İşte Çanta' olarak size en kaliteli ürünleri sunabileceğimizin altını çizmek isteriz. Baskılı bez çanta imalatı, firmamızın fabrikalarında gerçekleştirmiş olduğu üretimlerden yalnızca bir tanesi. Sayısız bez çanta, clutch çanta ve ilginizi çekebilecek onlarca farklı tasarım için siz de bizim firmamızdan alım yapmayı tercih edebilirsiniz. Transfer baskılı bez çanta modelleri, özellikle son yıllarda modacıların da hanımlara önerdiği ürünlerin başında geldiğinden son zamanlarda bu ürünlerin satışının artmakta olduğunu da belirtelim. Dijital bir baskı türü olan transfer baskı, çok sayıda mağazacının da alım yaptığı ürünler arasında yer alıyor.

 

Bez Çanta İmalatı ve Modelleri

Baskılı bez çanta imalatı arasında birçok bez çanta modelimiz yer almaktadır. Bez sırt çanta, clutch çantalar, ham bez çantalar ve daha birçok ürün firmamızın satışını yaptığı en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bez çanta baskı fiyatları piyasada değişiklik gösterebilmekle beraber, firmamız siz değerli müşterilerini mağdur etmemek açısından en uygun fiyatları sunmaktadır. Siz de bu hizmeti alabilir, girişeceğiniz perakende hizmetinde firmamız ürünlerini kullanabilirsiniz. Transfer baskılı bez çanta modelleri ve kanvas defter gibi daha bulabileceğiniz pek çok ürüne sahip olmak, artık hiç de zor değil. Zira firmamız hem baskılı hem baskısız bez çanta imalatı yapıp Türkiye'nin her iline ve birçok ülkeye gönderim yapıyor. Siz de bez sırt çanta, ham bez çanta, clutch çanta gibi modellere baskılı olarak sahip olabilir ve kendi mağazanızda perakende fiyatlardan satışını gerçekleştirebilirsiniz. Baskılı bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

En Şık Transfer Baskılı Bez Çanta Modelleri

Transfer baskılı bez çanta deyip geçmemekte fayda bulunuyor. Zira son yılların modası ve favori aksesuarları incelendiğinde bez çanta, bez sırt çanta ve bez poşetlerin endüstrinin her alanında karşımıza çıktığını söylemek mümkün. "Transfer baskı nasıl yapılır?" sorusu aklınızdaysa yazımızın sonunda yer alan videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca hem hanımlar için hem de gıda sektöründe naylon ve niteliksiz torbalar yerine transfer baskılı bez çantalar kullanılmaktadır. Siz de baskes veya transfer baskılı bez çanta seçeneklerimizden faydalanmak ve firmamız ürünlerini uygun fiyatlardan toptan olarak satın almak için bize ulaşın. Bu konuda hiç pişman olmayacağınızın altını çizmenin mümkün olduğunu belirtelim. Baskılı bez çantalar için siz de müşteri temsilcilerimizi arayın ve bir an önce sipariş verme fırsatı bulun. Bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Newer posts → Home ← Older posts