Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Doğal Moda Baskılı Bez Çanta

Bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta üretimleri %100 pamuk kullanılarak gerçekleşmektedir. Bez çanta imalatı esnasında %100 pamuk kullanılmasından dolayı doğa dostu bir üretim ortamına sahip olmanın yanında insanların ve diğer canlıların sağlığını hiçbir şekilde tehdit etmez.


Bez çanta imalatı tamamen organik koşullar altında gerçekleşmektedir, bu sebeple çevre dostu ürünler üretmekteyiz. Sizler de bez sırt çanta veya baskılı bez çantalarımızı tercih ederek çevre kirliliğinin önüne geçebilir ve çevre duyarlı bir birey olarak doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

baskili-bez-canta-imalati-toptan-dogal

Naylon Poşet Kullanımına Son!

Naylon poşetler kısa süre kullanıldıktan sonra atık haline gelen ve doğada uzun yıllar yok olmadan doğayı zehirleyen maddelerdir. Bildiğiniz gibi naylon poşetler en fazla bir ya da iki kullanımdan sonra çöp poşeti olarak kullanılmaktadır ve ardından doğaya karışarak çevre tahribatına sebep olmaktadır.
Sizler de naylon poşet yerine bez çanta kullanarak bu tahribata son verebilirsiniz. Bez çantalar hem daha uzun sureli kullanıma uygun hem de naylon poşetlere göre çok daha şık görünümlüdür. Bez çanta imalatı esnasında %100 pamuk kullanılması ve üzerine değişik baskılar işlenebilmesi sayesinde naylon poşetlere göre çok daha çeşitli alanlarda kullanılma avantajına sahiptir.
Bez çanta siparişlerinizi vermek için aşağıdaki mail adresimiz veya telefon numaramız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 643 21 00
destek@istecanta.com

toptan-bez-canta-baskisi-yapan-firmalar-istanbul

Doğa Dostu Baskılı Ürünler

Ürünlerimiz hiçbir tür kimyasal madde içermez. İmalatta yalnızca doğal %100 pamuk kullanılmaktadır. Toptan alımlarınızda bez çantalarımızı mağaza ve alışveriş çantası olarak kullanabilirsiniz.
İşletmelerin naylon torba yerine bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta kullanması hem marka değerlerini arttırıyor hem de tüketiciye fayda sağlıyor. Bilinçli tüketici sayısının gün geçtikçe artmasıyla çevre dostu ürünler kullanan firmaların tercih edilme olasılıkları da artıyor.
Transfer baskılı bez çanta kullanarak sizler de üzerinde logonuzun yer aldığı bez çantalarla uzun vadeli bir pazarlama stratejisi izleyebilirsiniz. Çünkü, bez çantaları tüketici onlara sahip olduktan uzun süre sonra bile farklı alanlarda kullanmaya devam edebilir. Bu anlamda mükemmel bir reklam, promosyon ve tanıtım aracı olan bez çantalarımızı toptan sipariş etmek için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

0212 643 21 00
destek@istecanta.com

Bez Çanta Baskısı Yapan Yerler

Günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz birçok çanta modeli mevcuttur. Son dönemlerde kullanımı gittikçe artan bu çantalardan bir türü de bez çantalardır. Öyle ki merak ettiğiniz sorulardan biri de şudur; bez çantalar diğer poşetler ve torbalar gibi sağlığımıza zarar verir mi? Buna kısaca “kesinlikle hayır” şeklinde cevap verebiliriz. Bez çantalar 100% doğal, 100% pamuk ürünlerdir. Aynı zamanda bez çantalar boyama, baskı, süsleme ve dikiş nakış gibi işlemlerle kişiselleştirilebilen ürünlerden biridir. Bu sebepten diğer çanta modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Özellikle istenilen baskının yapılabilmesi bez çanta tercih etmek için geçerli sebeplerden bir tanesidir. Farklı baskı türlerinin yapıldığı baskılı bez çantalar birçok amaçla kullanılabilmektedir. En bilinin örnekleri hediyelik ve promosyondur. Siz de bez çanta siparişi vermek isterseniz baskılı ve baskısız bez çanta imalatı yapan firmamıza 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta-imalati

Transfer Baskılı Bez Çanta İmalatı

Baskılı bez çanta imalatı için birçok farklı baskı tekniği mevcuttur. Bunlara örnek verecek olursak en çok kullanılan iki baskı türü emprime baskı ve transfer baskı teknikleridir. Transfer baskı ile istenilen her tasarım veya görsel 100% pamuk bez çantalar üzerine aktarılabilmektedir. Ayrıca transfer baskılı bez çanta imalatı diğer baskılara göre daha kısa sürmekte, iş tamamlanma sürecini kısaltmaktadır. Oldukça kolay üretilebilen transfer baskılı bez çanta modelleri sadece bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Çıktının ters bir şekilde transfer kağıdına çıkartılması ve pres makinesi ile bez çanta üzerine basılması olmak üzere iki adımdan oluşmaktadır. Bu sebepten transfer baskılı bez çanta imalatı oldukça kısa sürede tamamlanmaktadır. Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı hakkında daha detaylı bilgi almak, transfer baskılı bez çanta siparişi vermek için firmamıza destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

toptan-transfer-baskili-bez-canta

Baskılı Sırt Çanta Modelleri

Günümüzde karşımıza çıkan her üründe olduğu gibi baskılı veya baskısız bez çanta ürünlerinin de farklı modeller mevcuttur. Bu modellere örnek verecek olursak ham bez çanta, clutch çanta, baskılı kol çanta ve baskılı sırt çanta en çok tercih edilen modeller arasındadır. Diğerlerine göre daha çok rağbet gören baskısız veya baskılı sırt çanta modelleri ise ham bez, panama, rips kumaş olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Baskılı sırt çanta üretimi farklı baskı teknikleriyle gerçekleştirilebilmektedir. Örneğin 500 adede kadar tüm siparişlerinizde gabardin renkli sırt çantaları, kırmızı ham bez sırt çantası, ham bez siyah ve kanvas siyah sırt çantası modellerimizde baskes baskı kullanmaktayız. Diğer tüm ham renk modellerimizde ise transfer baskı kullanmaktayız. Baskılı sırt çanta modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve bez çanta siparişi vermek için bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL adresinden yer alan toptan bez çanta satış ofisimize de uğrayabilirsiniz.

Transfer Baskılı Bez Çanta Satın Al

Dünyada her yıl oranı daha da artmakta olan bir konu var, küresel ısınma. Küresel ısınma oranı insan eliyle daha da artmakta. Kullanılan su şişelerini bile plasik oluşu bunun en basit ve en büyük örneği niteliğinde. Bu yüzden bez çantalar artık daha önemli bir yere sahip oldu. Buna bağlı olarak baskılı çanta modelleri konusunda bir artış söz konusu oldu. Buna örnek verecek olursak en çok tercih edilenleri transfer baskılı bez çanta modelleridir.

toptan-transfer-baskili-bez-canta-satin-al


Bez çantalar yapıları sebebiyle %100 doğal ve çevre dostu bir yapıya sahiptir, aynı zamanda naylon poşetlerden kat be kat daha çevre dostu ve zararı dokunmayan bir üründür. Tek başına kombin bile yapılabilir bu bez çantalar ile. Oldukça geniş bir ürün skalası olan bu bez çantaları detaylı olarak incelemek ve bez çanta imalatı hakkında daha fazla fikir edinmek için istecanta.com adlı web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kendi tarzını yansıtmak isteyenler için transfer baskılı bez çanta modelleri bire bir. İstediğiniz renkte deseni bez çantanıza bastırabilirsiniz. Oldukça rağbet gören bez sırt çanta modeli gibi transfer baskılı bez çanta modelleri ile doğa dostu bir adım atarken hem de tarz bir görünüm sahip olursunuz. Bez çantalara yapılan diğer baskı tekniklerine değinecek olursak eğer baskes, folyo, emprime gibi bazı teknikler de kullanılmaktadır fakat en çok tercih edilen teknik transfer baskı tekniğidir. Bu çantaya kişisel olarak edinmek isteyenler destek@istecanta.com e-posta adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan detaylı bilgi edinebilirler. Firmanın Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret ederek de bez sırt çanta gibi tüm bez çanta modellerini inceleyebilir, baskısız veya transfer baskılı bez çanta satın alabilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta-imalati
Ayrıca işletmeler ve markalar açısından bakacak olursak eğer yukarıda ki vermiş olduğumuz web sitesi 35 yıllık tecrübeleri ve yüzlerce marka ile yaptıkları toptan bez çanta işi ile oldukça güvenilir ve işinin ehli olduğunu söylebiliriz. Transfer baskı ve emprime baskı teknikleri ile işletme veya markalar etkinliklerde veya projeler de promosyon çanta olarak bu ürünleri dağıtarak çevre dostu imajları sayesinde güzel bir marka konumlandırmasına sahip olmuş olurlar. Bu yüzden promosyon ürünleri açısından bez çantalar oldukça uzun ömürlü ve olumlu geri dönütünün fazla olduğu bir ürün diyebiliriz. Transfer baskı tekniği ile işletmeler iş başlangıcından itibaren maksimum 2 iş günü içerisinde promosyon bez çantalarına ulaşabilirler. İşletmeler bu imajlarının altını çizmek için transfer baskılı bez çanta teminini destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan İşte Çanta’ya ulaşarak yapabilirler. Aynı zamanda Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret ederek de bez sırt çanta gibi tüm bez çanta modellerini inceleyebilir, baskısız veya transfer baskılı bez çanta satın alabilirsiniz.

Bez Çanta Baskısı Yapan Yerler

Kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından biri de çantadır. Mesela bir kadını asla ve asla çantasız dışarı çıkartamazsınız. Kadınların son zamanlarda yeni gözdesiyse bez çantalar. Üzerlerine yapılan çeşitli baskılar sayesinde oldukça şık görünüyorlar. Doğal ve çevreye duyarlı olmalarının yanı sıra oldukça da dayanıklılar. Hatta bez çantalar sadece kadınlar arasında popüler değil, her alanda büyük beğeni ile kullanılıyorlar. Özellikle promosyon ve tanıtım gibi uygulamalarda pek çok firma bez çantaları tercih etmeye başladı. Naylon torbaların dayanıksız, kısa ömürlü olduklarını ve hatta çevreye verdikleri zararı düşündüğümüzde firmaların neden baskılı bez çanta tercihinde bulunduğunu anlamamız çok zor olmayacaktır. Peki uygun fiyatlarla kalite bir bez çanta nereden alınır? Bu sorunun cevabı çok basit. Tabii ki İşte Çanta.

toptan-baskili-bez-canta-iste-canta

Altmıştan Fazla Model Seçenekleri

İstanbul’da bez çanta imalatı yapan yerler genellikle İstoç’ta yer almaktadır. İstoç’ta yer alan İşte Çanta firmasının toptan satış mağazasında, 60’tan fazla bez çanta modelleri mevcuttur. Firmaya ayrıca destek@istecanta.com e-posta ya da 0212 643 21 00 numaralı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve şık bez çanta ve bez sırt çanta modelleri İşte Çanta raflarında sizi bekliyor! Ham bez çantalar yüzde yüz doğal pamuktan imal edilir. Naylon torbalara göre 20 kat daha dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Ilık suda yıkanabilir ve ütülenebilirler. İşte Çanta firmasında beş yüz adede kadar olan siparişlerinizde transfer baskılı bez çanta, beş yüz ve üzeri siparişlerinizde ise emprime baskılı bez çanta imalatı yapılmaktadır.

toptan-baskili-ve-baskisiz-bez-canta-imalati

Otuz Beş Yıllık Tecrübe

Birbirinden şık, bir o kadar da kaliteli baskılı bez çanta imalatı yapan İşte Çanta firması web sitesinden online olarak da siparişlerini almaktadır. İşte Çanta, otuz beş yıllık çanta sektörü tecrübesiyle insanların ihtiyaçlarına göre en hızlı bez çanta imalatı yapan firmadır. İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) bölgesinde ham bez çanta ve bez sırt çanta üreticileri arasında bir numara olan İşte Çanta firmasından baskısız, emprime baskılı veya transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isteyenler 0212 643 21 00 numaralı sabit hattan veya destek@istecanta.com e-posta adresinden ulaşabilirler.

Transfer Baskılı Bez Çanta Modelleri

Olmazsa olmaz aksesuarlardan biri haline gelmeye başlayan doğa dostu ham bez çantalar, sadece kadınlar tarafından değil, her alanda büyük beğeni ile kullanılmaktadır. Özellikle reklam, promosyon ve tanıtım gibi uygulamalarda birçok firma ham bez çanta tercih etmeye başlamıştır. Naylon torbaların kısa ömürlü ve dayanıksız olduklarını, hatta çevreye verdikleri büyük zararı hesaba kattığımızda firmaların promosyon olarak neden bez çanta tercih ettiklerini anlamamız çok uzun sürmeyecektir. Peki en uygun fiyatlarla kalite bez çanta nerede var? Toptan bez çanta siparişi nereden verilir? Bu sorunun cevabı ise çok net ve basit. Tabii ki istecanta.com internet sitesinden!

toptan-baskili-ham-bez-canta


Şıklığıyla Transfer Baskılı Bez Çanta

İstanbul’da ham bez çanta imalatı yapan yerler genellikle Eminönü ve İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) mevkiinde yer almaktadır. İşte Çanta firmasının İstoç’ta bulunan toptan satış mağazasında, altmıştan fazla ham bez çanta modelleri mevcuttur. Firmaya ayrıca destek@istecanta.com e-posta adresinden ya da 0212 643 21 00 numaralı sabit hattan ulaşabilirsiniz. İşte Çanta’da ham bez çantaların üzerlerine istenilen her renkli fotoğrafın baskısı yapılabilmektedir. Baskılarda en iyi görsel sonucu veren transfer baskıdır. Transfer baskılı bez çanta baskıları 30 derece sıcaklıkta rahatlıkla elde yıkanabilmektedir. Dayanıklıdırlar, 15-20 yıkamaya kadar sorun yaşatmazlar. Fakat siyah zeminli bez çantalarda transfer baskı tekniği kullanılmaz. Onun yerine folyo baskı daha iyi sonuç vermektedir. İşte Çanta firmasında beş yüz adede kadar olan siparişlerinizde ham bez çantalar üzerine transfer baskı, beş yüz ve üzeri siparişlerinizde ise daha dayanıklı bir baskı türü olan emprime baskı uygulanmaktadır.

transfer-baskili-bez-canta-modelleri


Otuz Beş Yıllık Engin Tecrübe

Yıllardır birbirinden şık ve kaliteli transfer baskılı bez çanta imalatı yapan İşte Çanta, internetten istecanta.com sitesinden siparişlerinizi almaktadır. İşte Çanta, otuz beş yıllık engin tecrübesiyle insanların baskılı bez çanta ihtiyaçlarına en hızlı çözümü sunmaktadır. İstoç’ta ham bez çanta üreticileri arasında tartışmasız bir numara olan İşte Çanta firmasından baskılı, baskısız toptan ham bez çanta siparişi vermek istiyorsanız 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com e-posta adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Toptan Bez Market Çantası

Bez çantalar, birçok alanda çok amaçlı kullanılan doğal ve %100 pamuktan üretilen doğal kumaş çantalardır. Kumaş çantalar kullanım alanı oldukça geniş ürünlerdir. Bayanların aksesuar çanta olarak kullanabileceği bez çantalar aynı zamanda mağaza ve marketlerde market çantası olarak da kullanılmaktadır.

 

Uzun Ömürlü ve Sağlıklı Ürünler 

Mağaza Çantaları olarak da kullanılabilen bez çantalar tamamen organiktir ve dolayısıyla da içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Naylon poşetlere göre 20 kat daha uzun ömürlü olan bez çantalar son derece kullanışlı olmaktadır. Naylon poşetlerin içinde birçok kimyasal madde bulunmaktadır. Dolayısıyla da kullanışlı olmamasının yanı sıra doğaya da ciddi zararlar vermektedir. Her ne kadar insanlar naylon poşetleri çöp poşeti olarak kullansa da bez çanta modelleri sadece market, mağaza ve çöp poşeti kullanımı ile sınırlı olmamaktadır. 60’ın üzerinde bulunan bez çanta modellerimizden sipariş vermek için 0212 643 21 00 - 0506 136 33 99 numaralı hatlardan bizi arayabileceğiniz gibi destek@istecanta.com mail adresinden de yazarak bize ulaşabilirsiniz.

 

toptan-dogal-bez-canta-market-torbasi-istoc

 

Mağaza ve Marketler İçin Uzun Soluklu Tanıtım Şart! 

Mağaza ve marketlerin satış cirosunun yükselmesini etkileyen en önemli faktörlerden birisi de işletmenin doğru ve işlevsel şekilde reklam ve tanıtımının yapılmasıdır. Gerek marketlerde gerekse mağazalarda her ne kadar naylon poşet kullanılsa da zamanla artık çevre dostu ambalaj olan bez çanta kullanımına geçilmektedir. Çevre dostu bez çanta modelleri aynı zamanda mağaza ve market gibi işletmeciler için önemli bir reklam ve tanıtım aracı olmaktadır. Çünkü firmamız kapsamında üretilen çantalara özel baskı yapılabilirken aynı zamanda boyamaya uygun olan bez çantalara boyama ile de farklı modeller kazandırılmaktadır. İşletmesinin reklamını yapmak isteyen bir işletmeci iseniz bez çantalar sizin için doğru bir karar olacaktır. Firmamıza toptan bez market çantası siparişi verdiğinizde üzerine istediğiniz şekilde mağazanızın ya da marketinizin logo baskısını yaptırabilirsiniz. Böylece mağazanızın ya da marketinizin uzun süreli tanıtımını ekonomik fiyatlara yapmış olabilirsiniz.

 

toptan-bez-market-cantasi-cevre-dostu-ambalaj

 

Toptan Bez Market Çantası Siparişlerini Nasıl Verebilirsiniz?

İşletmenizin reklamını yapabileceğiniz toptan bez market çantası siparişi vermek için İstoç’ta bulunan satış ofisimize gelebilirsiniz. Şayet böyle bir imkânınız yok ise 0212 643 21 00 - 0506 136 33 99 telefon numaralarını arayarak ya da destek@istecanta.com mail adresimizden yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Newer posts → Home ← Older posts