Bez torba üretim ve satış Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

KANVAS BEZ ÇANTA

Kanvas, ön ve arka yüzü aynı ve kalın bir yapıya sahip keten kumaşlar için kullanılan bir tabir. Bu üründen yapılan çantalar da özellikle doğa dostu olarak bilinmekte. Kullanımının kolaylığı ile tercih sebebi olan kanvas çanta, hafif olması ve kirlendiğinde kolay temizlenmesi yönünden de ilgi görüyor. Kanvas çanta, hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Toptan kanvas bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

Kanvas Çanta Takımları

Kanvas çanta takımları, birbirinden şık tasarımlar ile dikkat çekiyor. Oldukça beğenilen bir model olan kanvas, baskılı modelleri ile de göz doldurmakta. Modaya uygun olarak tasarlanan kanvas çantalar, hayatın pek çok alanında kullanılabilir bir yapıya sahip olmasıyla biliniyor. Şık ve gösterişli bu modelleri özellikle genç kesim tarafından ilgiyle taşınıyor. Promosyon çanta olarak da kullanılan bu kanvas modellerin baskılı çeşitleri de rağbet görüyor. Şık ve kaliteli bir görünüme sahip olan kanvas çanta modelleri, farklı desen seçenekleriyle öne çıkıyor. Yaşamına renk katmak isteyenler, kanvas çantalarıyla kendilerinde bir farklılık meydana getirebilmektedir.

undefined

Nasıl Temizlenir?

Kanvas çanta modelleri bezden yapıldığı için lekelenme ihtimalleri de bulunmakta. Ancak, kolay bir temizlik metoduyla lekesinden arındırılan bu çantalar, eski görünümüne bu şekilde kavuşmaktadır. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için bu temizliğin tarifini yapmakta fayda var. Öncelikle temizlik için ılık su, bir leğen, çamaşır sabunu ve pamuklu bir bez (yumuşak kıllı fırça da olabilir) yeterli olacaktır. İlk olarak çantanın boyasının akıp akmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için de çantanın bir kısmı suyla doldurulan leğenin içerisine bırakılmalıdır. Boya vermediğinden eminseniz, lekeli bölgeler pamuk bez ya da yumuşak kıllı fırça ile ılık suya batırılarak temizlenebilir. Yıkama işlemini çantanın yıkama talimatındaki uyarılar dikkate alınarak çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Siz de toptan kanvas bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

TOPTAN EMPRİME BASKILI BEZ ÇANTA

El ile yapılan bir baskı türü olan emprime baskı tekniği tahta kalıp ile yapılan bu baskı çeşidi için serigrafi boyası kullanılır. Pamuk, saten, alpaka, polyester, raşel gibi kumaş türlerine uygulanabilir. Bez çanta üretirken de bu maddeler, sık sık kullanılır.

undefined

Empirme Baskı Bez Çanta Üzerine Nasıl Yapılır?

İlk ortaya çıkan baskı çeşitlerinden biri olan Empirme baskı kalıp ve ipek ile yapılır. Öncelikle baskı alanı için baskı alanı boyutları kadar bir kalıp hazırlanır ve daha sonra bu kalıba kalıp üzerinde gergin duracak şekilde ipek döşenir. Emprime baskı için artık kalıp hazırdır. Bu aşamadan sonra basılacak olan logo veya desenin folyosu çıkartılır ve kalıba yerleştirilir. Bu aşamadan sonra emprime boyası kalıbın üzerine dökülerek rakle ile bez çanta üzerine baskı aşamasına geçilir. Emprime baskılarda resim baskısı yapılamaz. Renk geçişleri yani degrade yapılamaz. Bu baskı türünde yani emprime baskıda sadece standart renkler kullanılarak baskı yapılır. Siz de emprime baskılı promosyon bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

Empirme Baskı Avantajları

Basılmış tekstil mamullerinin üretiminde çok sayıda teknik ve özellikle moda kaynaklı gelişmelerden etkilenmektedir. Promosyon bez çanta üretiminde de kullanılan bu baskı çeşidi çok günceldir. Moda kaynaklı gelişmeler çoğu kez üretimde kısa dönemli değişmeleri zorunlu kılmaktadır. Renklerle yapılan baskıların son zamanlarda artış göstermesinde pigment renklerin sağladığı avantajlar etkili olmuştur. Bu avantajlardan bazıları;
• Uygulanan baskı yöntemleri oldukça basit ve pratiktir.
• Uygulaması kolay ve üretim hızı yüksektir.
• Lif ile renk arasındaki afinite oranları bir rol oynamadığından lif karışımları için aynı yöntem kullanılabilir.
• Baskıdan sonra yıkama işlemine gerek kalmaz bu da maliyeti düşürür.
• Baskıdan önce ve sonra renk değişimi olmaz, baskı yapıldığı anda ürünün son renklerini görebilmeyi mümkün kılar. Bu da hata yapılmışsa bunu hızlı farkedilesini sağlar.
• Pigmentler kumaş üzerindeki düzgünsüzlüklerini örterler.
• Baskılar keskin kontürler gösterirler ve renk imkanları sınırsızdır.
• Hiç yıkama gerektirmediklerinden çok hassas materyalleri basmakta mümkündür.
• Baskı maliyetleri düşüktür.

Emprime baskılı promosyon bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

PROMOSYON BEZ ÇANTA TRANSFER BASKI

Devir değiştikçe tanıtım ve reklam yapma yolları da değişiklik göstermeye başlamıştır. Promosyon ürünleri popülerliğini arttırmış ve hala reklam alanında boy göstermektedir. Kalemden tutun da peçeteye kadar birçok promosyon ürünü bulunmaktadır. Bu promosyon ürünleri arasında bez çanta da yer almaktadır. Gün geçtikçe kullanımı artmakta ve aynı zamanda birçok avantaj da sunmaktadır. Promosyon bez çanta baskı çeşidine göre fiyatında ve özelliklerinde değişiklikler gösterebilmektedir. Promosyon bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 undefined

Promosyon Bez Çanta Baskı Çeşitleri

Promosyon bez çanta baskı çeşitleri arasında en çok kullanılanları transfer baskı, emprime baskı ve folyo baskıdır. Transfer baskı beş yüz adet altındaki ham renk veya beyaz renkli bez çanta siparişlerinizde uygulanmaktadır. Beş yüz adet altındaki diğer renkli çantaları tercih ettiğiniz siparişleriniz için folyo baskı kullanılmaktadır. Beş yüz adet üstündeki baskılı bez çanta siparişlerinizde ise emprime baskı uygulanmaktadır. Emprime baskıda altı renk sınırlaması vardır. Bunun aksine transfer baskılı bez çanta siparişlerinizde renk sınırlaması yoktur. Transfer baskılı bez çanta tercihleriniz bu konuda sizlere avantaj sağlamaktadır. Transfer baskılı promosyon bez çanta siparişi vermek isterseniz tasarımlarınızı destek@istecanta.com mail adresine gönderebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

 undefined

Transfer Baskılı Bez Çanta

Transfer baskı ile renk sınırlaması olmadan istediğiniz tasarım bez çanta üzerine baskı olarak uygulanabilmektedir. Dilerseniz fotoğraflarınız da bez çanta üzerine baskı yapılabilmektedir. Transfer baskılı bez çanta siparişleriniz iş başlangıcından itibaren 1 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve kargoya teslim edilmektedir. Özel günleriniz için, promosyon amaçlı, perakende satış yapmak gibi birçok amaçla transfer baskılı bez çanta tercih edebilirsiniz. Bez çanta üzerine transfer baskı uygulama adımları sırasıyla şu şekildedir:

1. Tasarım ters bir şekilde transfer kağıdına çıktı olarak alınır.
2. Yüksek basınç ve ısı uygulayan pres makinasına transfer baskı için gerekli ayarlar uygulanır. Bu ayarlar bez çanta kumaşına göre değişiklik gösterebilmektedir.
3. Bez çanta, baskı zeminine yerleştirilir, üzerine transfer kağıdı ters bir şekilde yerleştirilir.
4. Pres makinası ile baskı uygulanır, ayarlanan süre kadar baskıda bekletilir.
5. Baskı uygulanan transfer kağıdı bez çanta üzerinden sökülür. Bu şekilde transfer baskılı bez çanta hazırlanmış olur.
Hemen transfer baskılı bez çanta siparişi vermek veya detaylı bilgi almak için bize aşağıda yer alan iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.
Aşağıdaki videodan transfer baskılı bez çanta, baskı aşamasını izleyebilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul

Telefon: 0212 643 2100

E-Posta: destek@istecanta.com

Facebook: facebook.com/istecantacom

Instagram: instagram.com/istecanta

CLUTCH KUMAŞ ÇANTALAR

Günlük yaşamımızı kolaylaştıran yeni ürünler gün geçtikçe popülerleşmektedir. Clutch bez çanta da bunlar arasında yer almaktadır. Onlarca clutch bez çanta modelleri arasında en çok tercih edilenleri %100 pamuk clutch çantalardır. Clutch bez çanta birçok alanda size kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda tercih edebileceğiniz birçok modeli de bulunmaktadır.

Clutch Çanta Modelleri

Otuz beş yıllık tecrübemizle farklı modellerle size hizmet vermekteyiz. Ayda beş yüz binden fazla üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere iki yüzden fazla ajansa, aynı zamanda dünyanın seçkin markalarına hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz tüm clutch çanta modelleri birinci kalite kumaştan üretilmektedir. Bunlar kanvas ve rips kumaş olarak ikiye ayrılmaktadır. Kanvas clutch çanta modelinin siyah ve ham renk olarak iki modeli mevcuttur. Üç katmandan oluşan iç astara sahiptir. Bu özelliği sayesinde su geçirmemektedir. Rips clutch çantalarımız astarsızdır, dört farklı ölçüde yandan ve üstten fermuarlı olmak üzere sekiz farklı modeli bulunmaktadır. Toptan clutch bez çanta modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Clutch Çanta Kullanım Alanları

1. Clutch Makyaj Çantası

 undefined

Clutch bez çanta üstüne baskı, boyama veya süsleme yapıldığında en güzel makyaj çantası ile tarzınızı yansıtırsınız.

 

2. Clutch Cüzdan

 undefined

Clutch bez çanta, kol çantanızdaki dağınıklığa son veriyor! Aradığınız her şeyi düzenli olarak ve tek bölmede bulacaksınız.

 

3. Clutch Kalemlik

undefined

En kalın ham pamuk kumaş olan kanvas kumaştan üretilen clutch bez çanta kalemleriniz için en dayanıklı tercihtir.

 

 

4. Clutch Plaj Çantası

undefined

Clutch bez çanta içinde bulunan üç kastar astar ve sünger sayesinde su geçirmez özelliğe sahiptir. Plajda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

5. Özel Günlerinize Özel Çanta

undefined

Toptan baskılı clutch bez çanta satın alarak, özel günleriniz için en özel çantaları kullanabilirsiniz.

 

6. Ek Gelir Kaynağı

undefined

Baskılı clutch bez çanta alarak veya boyama, süsleme yaparak satabilir ve ek gelir kaynağı edinebilirsiniz.


Clutch çantayı daha fazla birçok alanda kullanabilirsiniz. Baskısız veya baskılı tüm siparişleriniz, detaylı bilgi almak, görüş ve öneride bulunmak için bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

 

Promosyon Bez Clutch Çanta

Clutch bez çanta promosyon amaçlı kullanılabilmektedir. Kullanıcılar küçük ve her alanda kullanışlı olduğundan clutch çantayı diğer çantalara tercih edecektir. Aynı zamanda diğer promosyon ürünlerine göre daha uzun süre kullanılabildiğinden ve daha çok göz önünde bulunduğundan uzun süreli tanıtımlarınız ve marka konumlandırma stratejileriniz için en olumlu sonucu baskılı clutch bez çanta verecektir. Hemen promosyon clutch bez çanta siparişi vermek isterseniz bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta

FUAR VE KONFERANS ÇANTASI

Günümüzde fuar ve konferanslarda tanıtım ve farkındalık yaratmak amaçlı doğal ürünler kullanılmaktadır. Bez çanta da promosyon amaçlı kullanılan ürünlerden biridir. %100 pamuktan üretilen bez çantalar etkinliklerinizde ve projelerinizde size en olumlu sonucu verecek ürünlerdir. Firmamız promosyon çanta hizmetlerini size en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 undefined

Promosyon Tanıtım ve Fuar Çantaları

Fuar, konferans ve benzeri tüm etkinliklerinizde kullanabileceğiniz omuz askılı bez çanta çeşitleri tanıtım için en uygun fiyatlı seçenektir. Uzun süreli kullanılabilirliği sayesinde bez çantalar tanıtım sürenizin uzamasına ve marka konumlandırma stratejinizin güçlenmesine fayda sağlar. Promosyon çantalar doğa dostu ve uzun ömürlü olmasından dolayı farkındalık projeleri için de tercih edilmektedir. Hemen sipariş vermek veya detaylı bilgi almak isterseniz bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

 undefined

Promosyon Çanta Çeşitleri

Promosyon fuar çantası standart 35x40 cm çanta ölçüsü ve 60 cm kulp ölçüsünden oluşmaktadır. %100 pamuktan üretilen bez çantaların doğa dostu olmasının yanı sıra bir diğer özelliği de kullanım bakımından kitap çantasından makyaj çantasında kadar oldukça geniş bir alana sahip olmasıdır. Fuar ve konferans çantası olarak kullanabileceğiniz standart çantalar ham bez, rips, panama, kanvas çanta olmak üzere 4 çeşittir.

 

Ham Bez Çanta

140 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. En ince kumaştır, Amerikan bezi olarak da anılmaktadır. Siyah ve ham renk olmak üzere iki rengi mevcuttur.

 undefined

Panama Çanta

200 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. Orta kalınlıktadır, dokusu tırtıklıdır. Siyah, beyaz ve ham renk olmak üzere üç rengi mevcuttur.

 undefined

Rips Çanta

220 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. Orta kalınlıktadır, panama kumaşa göre daha tok bir yapıya, sert bir dokuya sahiptir. Ham rengi mevcuttur.

 undefined

Kanvas Çanta

320 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. Diğer kumaşlara göre daha kalındır. Tırtıklı ve sert dokuya sahiptir. Siyah ve ham renk olmak üzere iki rengi mevcuttur.

undefined

Tüm çantalara beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde emprime baskı, beş yüz adet altındaki siparişlerinizde transfer baskı veya folyo baskı kullanılmaktadır.

Tüm kumaş çeşitlerimizde üç yüz adet ve üzeri siparişlerinizde istediğiniz ebatlarda bez çanta imal edilmektedir.
Sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta

BASKILI BEZ ÇANTA ÜRÜNLERİ

Bez çanta, gündemdeki naylon poşetin yasaklanacağı haberleri ile hızla kullanımı artan bir gereç olmuştur. Günümüzde daha çok promosyon amaçlı kullanılsa da vakıflar, dernekler ve devlet kurumları tarafından doğayı koruma farkındalığı yaratmak amacı ile ya da kullanıcıların kendine ait tasarımlarına baskı yolu ile bez çantaya aktarıp tüketiciye perakende satışı için de kullanılmaktadır.

Doğa Dostu Bez Çanta

Bez çantanın yaşamımızda kolaylık sağlamasının yanı sıra doğa dostu olması da günlük hayatımızda kullanıma girmesine en büyük etkenlerden birisidir.

“Naylon poşet yerine bez çanta neden tercih edilmelidir?” sorusuna cevap arayacak olursak başlıca sebepleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

1.Naylon poşet denize atıldığında deniz hayvanları yiyecek zannedip tükettiğinden naylon poşet içerisindeki kanserojen maddeler nedeni ile hayvanları zehirleyerek sindirim sisteminin bozulmasını sağlar ve canlı neslin tükenmesine yol açar.
2.Naylon poşet doğada bırakıldığında şeffaf olduğundan güneş ışığı vurduğunda tıpkı bir sera gibi ısıyı emer ve orman yangınlarına yol açar.
3.Naylon poşet, bez çanta aksine uzun süre kullanılamaz.
4.Naylon poşet kimyasal maddelerle üretildiğinden sadece hayvan ve bitki sağlığına değil, içine meyve ve sebze gibi ürünler konulduğunda kanserojen etkisi sebebi ile insan sağlığına da zarar verir.
5.Naylon poşetler doğada çözünmeye başladığında çevreye zararlı kimyasal maddeler yayar. Bu maddeler toprağa ve suya karışarak besin zincirimizi kırar.

undefined

Bez Çanta Kullanım Alanları

Bez çanta, promosyon, kazanç sağlama, kendi tasarımını kullanma, doğayı koruma, tanıtım gibi amaçlarla kullanılabilir. Günlük hayatımızda sürekli karşılaştığımız markalar ve firmalar farkındalık projeleri ya da tanıtım ve reklam amacıyla bez çanta kullanmaktadır. Bunun yanında turistik mekanlarda baskılı bez çanta çeşitleri görebilirsiniz. Baskılı bez çanta yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir, özellikle üzerinde satıcının sanatı varsa yaptığı işin sürekliliğini getirebilmektedir.

 

Baskılı Bez Çanta Çeşitleri

Baskılı bez çanta çeşitleri emprime baskılı bez çanta, serigrafi baskılı bez çanta ve transfer baskılı bez çanta olarak 3’e ayrılmaktadır. Bunlara kısaca değinelim.

 

Emprime Baskılı Bez Çanta

Bu baskı türü kalıp şeklinde hazırlanır ve ipek üzerinden boya çantaya aktarılır. Genelde renk sayısı sınırlı tasarımlarda ve yüksek adetli siparişlerde emprime baskılı bez çanta tercih edilir. Her renkte bez çanta üzerine uygulanabilir. Kullanıcılar tarafından genelde promosyon ve proje amacı ile tercih edilir.

undefined

Serigrafi Baskılı Bez Çanta

Bu baskı türü kalıp şeklinde hazırlanır, istenilirse özel kağıdına hazırlandıktan sonra yüksek sıcaklıkta kullanılan baskı makineleri ile çantaya aktarılır. İstenildiği takdirde ise kalıp üzerinden boya çantaya aktarılır. Bu şekilde baskı emprime baskıya benzetilebilir fakat kullanılan boyalar ve yapıldığı sıcaklıklar farklıdır. Siyah bez çanta üzerine en çok tercih edilen baskı türüdür. Kullanıcılar tarafından genelde promosyon ve proje amacı ile tercih edilir.

 

Transfer Baskılı Bez Çanta

Bu baskı türü en çok tercih edilen baskı türüdür. Tasarımın renk sınırlaması yoktur. Özel yazıcılarla transfer kağıdı üzerine çıktı alınır ve daha sonra yüksek sıcaklıkta bez çanta üzerine baskı uygulanır. Bez çanta üzerine transfer baskı işlemi yalnızca beyaz ve ham renk çantalar üzerine uygulanabilir. Kullanıcılar tarafında her alanda kullanım için tercih edilir.

undefined

Siz de isterseniz transfer, emprime ya da serigrafi baskılı bez çanta siparişi verebilirsiniz. Çeşitlerimiz ve detaylı bilgi için bizimle aşağıda bulunan iletişim araçları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.


İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta

 

 

Newer posts → Home ← Older posts