Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Toptan Baskılı Bez Çanta İmalatı

Baskılı bez çanta siparişi mi vermek istiyorsunuz? Toptan alımda indirim sağlayan, kaliteli ve nitelikli ürünler sunan bir firmadan alım yapmak istiyorsanız, 'İşte Çanta' olarak size en kaliteli ürünleri sunabileceğimizin altını çizmek isteriz. Baskılı bez çanta imalatı, firmamızın fabrikalarında gerçekleştirmiş olduğu üretimlerden yalnızca bir tanesi. Sayısız bez çanta, clutch çanta ve ilginizi çekebilecek onlarca farklı tasarım için siz de bizim firmamızdan alım yapmayı tercih edebilirsiniz. Transfer baskılı bez çanta modelleri, özellikle son yıllarda modacıların da hanımlara önerdiği ürünlerin başında geldiğinden son zamanlarda bu ürünlerin satışının artmakta olduğunu da belirtelim. Dijital bir baskı türü olan transfer baskı, çok sayıda mağazacının da alım yaptığı ürünler arasında yer alıyor.

 

Bez Çanta İmalatı ve Modelleri

Baskılı bez çanta imalatı arasında birçok bez çanta modelimiz yer almaktadır. Bez sırt çanta, clutch çantalar, ham bez çantalar ve daha birçok ürün firmamızın satışını yaptığı en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bez çanta baskı fiyatları piyasada değişiklik gösterebilmekle beraber, firmamız siz değerli müşterilerini mağdur etmemek açısından en uygun fiyatları sunmaktadır. Siz de bu hizmeti alabilir, girişeceğiniz perakende hizmetinde firmamız ürünlerini kullanabilirsiniz. Transfer baskılı bez çanta modelleri ve kanvas defter gibi daha bulabileceğiniz pek çok ürüne sahip olmak, artık hiç de zor değil. Zira firmamız hem baskılı hem baskısız bez çanta imalatı yapıp Türkiye'nin her iline ve birçok ülkeye gönderim yapıyor. Siz de bez sırt çanta, ham bez çanta, clutch çanta gibi modellere baskılı olarak sahip olabilir ve kendi mağazanızda perakende fiyatlardan satışını gerçekleştirebilirsiniz. Baskılı bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

En Şık Transfer Baskılı Bez Çanta Modelleri

Transfer baskılı bez çanta deyip geçmemekte fayda bulunuyor. Zira son yılların modası ve favori aksesuarları incelendiğinde bez çanta, bez sırt çanta ve bez poşetlerin endüstrinin her alanında karşımıza çıktığını söylemek mümkün. "Transfer baskı nasıl yapılır?" sorusu aklınızdaysa yazımızın sonunda yer alan videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca hem hanımlar için hem de gıda sektöründe naylon ve niteliksiz torbalar yerine transfer baskılı bez çantalar kullanılmaktadır. Siz de baskes veya transfer baskılı bez çanta seçeneklerimizden faydalanmak ve firmamız ürünlerini uygun fiyatlardan toptan olarak satın almak için bize ulaşın. Bu konuda hiç pişman olmayacağınızın altını çizmenin mümkün olduğunu belirtelim. Baskılı bez çantalar için siz de müşteri temsilcilerimizi arayın ve bir an önce sipariş verme fırsatı bulun. Bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Günümüz Modası Baskılı Bez Çanta

Bez çantalar günümüzde hediyelik eşya olarak kullanılan en güzel hediyelerdendir. Özellikle doğum günü organizasyonları gibi organizasyonlarda toptan hediyelik eşya olarak baskılı bez çanta hediye edilebilir. Doğum günü organizasyonları, okul etkinlikleri, nişan organizasyonları, söz organizasyonları gibi organizasyonlarda toptan hediyelik eşya olarak toptan bez çanta siparişi verilerek konuklara ömür boyu saklayabilecekleri hediyeler sunmuş olursunuz.

 

Farklı Baskılı Bez Çanta Modelleri

istecanta.com adresinden istediğiniz bez sırt çanta gibi birçok bez çanta modeli sipariş vererek istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve bez sırt çanta gibi birçok modelimizden sipariş vermek için iletişim kanallarımız: 0 212 643 21 00 - destek@istecanta.com

 

Dayanıklı Toptan Baskılı Bez Çanta

Bez çantalar diğer bir çok ürüne göre dayanıklıdırlar, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilen ve çantalar kullanıcılarına rahat kullanım sağlar.

 

Hediyelik Baskılı Bez Çanta Olarak Kullanılabilir

iştecanta.com adresinden ürünleri görebilir bez çantaları istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Böylece hediye etmek istediğiniz bez çantada ömür boyu saklanabilecek değerde hatıra bırakabilirsiniz.

baskisiz-ve-baskili-bez-canta-imalati

Fotoğraf Baskılı Bez Çanta İmalatı

Bez çanta modellerimize istediğiniz fotoğraf baskısı da yapılarak sevdiklerinize hediye edeceğiniz bez çantaları, istediğiniz fotoğraf baskısıyla onlara sunabilirsiniz. Böylece fotoğraf baskımızı çantanızın üzerinde görebilir ve baskılı bez çantanızı ömür boyu saklanacak hatıralar arasına koyabilirsiniz.

 

Transfer Baskılı Bez Çanta

Bez çanta modellerimize istenilen baskılar uygulanabilir. Böylece kişiye özel ürünler ortaya çıkarak benzersiz hediyeliklere sahip olabilirsiniz. Hediyelik olarak satışa sunacağınız özel baskılı transfer baskılı bez çanta modelleri sayesinde müşterilerinize kendinizi daha değerli hissettirebilirsiniz.

 

%100 Pamuk Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı 100% pamuktan yapılmaktadır. %100 doğal olan bir üründür, böylece sağlığa hiçbir zararı dokunmayan bu ürünü büyük küçük her yaştan insan rahatlıkla kullanabilir. Bu ayrıca %100 doğal olan bu ürünleri istenilen baskıyı yaptırmakta kişilerin kendi tercihidir. İstenilen baskı yapılarak %100 doğal olan bu çantalara farklılık katılabilir ve özel hediyeler olarak hayatınızda yer alabilir. "Transfer baskı nasıl yapılır?" diye soruyorsanız yazımızın sonunda bulunan videoyu izleyebilirsiniz. Bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve transfer baskılı bez çanta siparişi vermek için 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.Baskılı Bez Çanta İmalatı İstoç

Bez çanta imalatı gerçekleştiren firmamızda elde ettiğimiz ürünler %100 doğal ve çevre dostudur. Üretim esnasında %100 pamuk kullanılmaktadır. Bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta boyamaya uygun kumaşlardan üretildiği için üzerlerine kalıcı boya ile istenilen desen veya resimler işlenebilmektedir. 60’ın üzerinde farklı modelde bez çanta imalatı gerçekleştirdiğimiz fabrikamızda istek doğrultusunda transfer, emprime, basket ve ofset baskı türleri de uygulanabilmektedir. Baskısız bez çanta siparişlerinizde ise aynı gün kargo olanağımız mevcuttur.

baskili-bez-canta-imalati-istoc

 

Promosyon Bez Çanta ile Marka Değerinizi Arttırın!

Çevre dostu, bilinçli tüketicilere doğrudan hitap etmenin en basit yolu onlara doğa dostu ürünler sunmaktır. Gittikçe yaygınlaşan kanser vakaları ve çevre kirliliğinin doğaya ve canlılara verdiği zararlar insanların artık daha bilinçli tüketim alışkanlıkları edinmesine yol açtı. Sayıları gittikçe artan farkındalıklı tüketiciler artık doğaya zarar veren marka ve ürünlerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyor. Markalar da tüketicinin bu eğilimine cevap vermenin çeşitli yollarını araştırıp pazarlama stratejilerini bu doğrultuda belirliyor.


Tanıtım, reklam ve promosyon amaçlı kullanabileceğiniz bez çantalarımız %100 pamuk ve dayanıklı olduğundan tüketicinin elinde uzun süre durabilir. Bu da uzun vadeli bir tanıtım olanağı yaratır.


Ayrıca bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta modellerimiz ve diğer modeller fuar, seminer, kongre gibi etkinlikleriniz ve çeşitli projeleriniz için de kullanılabilir. Siz isteyin biz istediğiniz şekilde yaratalım.


Sizler de şirketinizin ya da mağazanızın marka değerini arttırmak ve daha geniş çaplı bir hedef kitleye hitap etmek istiyorsanız doğa dostu bez çantalarımız hizmetinizde. Sipariş için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.


0212 643 21 00
destek@istecanta.com


transfer-baskili-bez-canta-istoc

 

Doğa Dostu Baskılı Bez Çanta

Ne yazık ki, naylon poşetler doğaya ve insanlara saymakla bitiremeyeceğimiz zararlar veriyor. Bunun bilincine varan tüketiciler de naylon poşet kullanımını mümkün olduğunca minimize etmek istiyorlar. Sizler de mağazanızda ya da işletmenizde bez sırt çanta ya da transfer baskılı bez çanta kullanarak müşterilerinize bu konuda destek olabilir ve müşteri güvenilirliğinizi arttırabilirsiniz. Çevre bilinçli bir işletme olduğunuzu naylon poşet yerine bez çanta kullanarak basit bir şekilde müşteriye gösterebilir ve onları sadık müşterileriniz haline getirebilirsiniz.


35 yıldır iki yüzün üzerinde ajans ve dünyaca ünlü markalarla çalışmaktayız. Bez çanta imalatı alanında en güvenilir ve sağlam firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.


Günlük 10.000 adet üretim kapasitesine sahip fabrikamızda 500 adet üzeri siparişlerinizde istediğiniz ölçü ve renklerde özel üretim yapabiliyoruz. Ayrıca, 500 adet üzerine emprime, 500 adet altına transfer veya folyo baskı uygulamaktayız.

Siparişleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
0212 643 21 00
destek@istecanta.com

Doğal Şıklık: Baskılı Bez Çanta

Bez çantalar, çağımızın en büyük problemi olan naylon poşet kullanımının önüne geçmek ve doğa dostu bir yaklaşımla çevre kirliliğinin azaltılmasını sağlayan, doğal hayatın korunmasını sağlayabilecek olan en önemli atılımlardan ve aksesuarlardan biridir. Bez çantalar, naylon poşetler gibi tek kullanımlık değillerdir ve çöpe atılmazlar. Naylon poşetlerden 20 kat daha uzun bir süre kullanılabilen ve kişisilleştirilebilen transfer baskılı bez çanta gibi bez çantalar, hem daha dayanıklı hem de çevre dostudurlar. Zira naylon poşetler, çevreye verdikleri kalıcı hasarlar yüzünden 2019 yılında yasaklanacaklardır.

 

İşte Çanta Transfer Baskılı Bez Çanta

Bunların dışında bez çantalara baskı da yapılabilmektedir. Firma olarak baskılı bez çanta promosyonu yaptığınız zaman hem sektörünüzde hem de iş çevrenizde oldukça büyük bir prestij elde edebilirsiniz. Çünkü bu promosyonunuz sayesinde hem çevre dostu hem de uzun ömürlü bir tanıtım yapmış olacaksınız. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta sayesinde projelerinizde ve etkinliklerinizde kullanacağınız emprime veya transfer baskılı bez çanta modellerine rahatlıkla sahip olabilir ve birçok önemli firmanın yaptığı gibi bu yöntemle sektördeki yükselişinizi garantileyebilirsiniz. İşte Çanta ile irtibata geçmek, baskılı veya baskısız bez çanta imalatı ve fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 643 21 00 numaralı telefonu arayabilir veya destek@istecanta.com adresine e-mail bırakabilirsiniz.

emprime-ve-transfer-baskili-bez-canta-imalati-istoc-iste-canta

Tüm Baskı Çeşitleri Mevcut

Promosyon bez çanta fiyatları oldukça uygun olan İşte Çanta’dan yapacağınız toptan alımlarınızda 500 adetin altındaki siparişlerinizde folyo baskı veya transfer baskılı bez çanta yapılabilmektedir. 500 adet üzeri siparişlerinizde ise emprime baskı yaptırma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca 500 adet üzeri siparişleriniz için istediğiniz renk ve ebatta özel üretim bez çanta veya bez sırt çanta gibi modelleri yaptırma imkanına da sahipsiniz.

 

35 Yıllık Sektörel Tecrübe Hizmetinizde

Sadece ham bez çanta değil, bez sırt çanta ve daha birçok doğa dostu ürün üretimi yapmakta olan İşte Çanta, 35 yıllık sektörel tecrübesi ile dünyaca ünlü markalar ve iki yüzden fazla ajans ile beraber çalışarak sizlere en kaliteli ve en şık bez çantaları sunmaktadır. Eğer sizler de İşte Çanta tecrübesi ve kalitesinden yararlanarak doğa dostu bez sırt çanta, kanvas çanta veya diğer modellerden satın almak, bez çanta imalatı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz iletişim bilgileri ile İşte Çanta’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0212 643 21 00
Online Sipariş: destek@istecanta.com

Transfer Baskılı Bez Çanta Modelleri

Baskılı bez çantalar %100 pamuktan üretilmekte olan doğal kumaşlardan yapılmaktadır. Bu doğallık ve pamuk içeriği ise bez çantalarının kullanımında olumlu sonuçların oluşmasını sağlıyor. Bez çanta imalatı oldukça önemli bir sektör olmakla birlikte kaliteli ve kalitesiz birçok ürünü içermektedir. Size en uygun ve sizin için en ideal bez çantaları üretmek için hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Baskılı bez çanta imalatı ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefonu arayarak veya destek@istecanta.com adresinden bize mail yoluyla ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

pamuk-toptan-baskılı-canta-modelleri-istocOldukça sağlıklı olan bez çantalar naylon poşetlere göre çok daha uzun süreler kullanılabilmektedirler. Naylon poşetlerin içerdikleri birçok kimyasal maddenin hiçbirinin bez çantalarda olmaması, bez çantaları sağlıklı yapıyor. Doğal olmaları sebebiyle gıda taşınmasında oldukça sağlıklı bir ürün olduğu çok açık bir gerçektir. Mağazalarda alışveriş yapmak için kullanılabildiği gibi alışveriş çantası yerine de kullanılabilir. Büyük marketlerin emprime veya transfer baskılı bez çanta tasarımları ile müşterilerine bu çantaları hediye etmeleri, satmaları rekabette de olumlu bir ilerleme kaydedecektir. Üzerine baskı yapılan bu çantalar hemen çöpe atılmıyor ve bu sayede uzun süreler boyunca bedavaya müşteri tarafından reklam yapılmış oluyor. Sadece düz bez çantalar olmamakla beraber bez sırt çanta modelleri de mevcuttur. Bu çantalar ile alışveriş daha cazip hale getirilebilmektedir.

toptan-dogal-baskılı-sirt-canta-bez-canta-imalatiTransfer baskılı bez çanta çok renkli işlemler için önem arz etmektedir. Çok bir baskı yapmak istiyorsanız mutlaka transfer baskılı bez çantaları tercih etmeniz gereklidir. Diğer naylon poşetler çöp olarak kullanılırken bu denli güzel baskılı ve göz alıcı baskılı çantaların çöp atılmak için kullanılamayacağı bir gerçektir. Sizde firmanıza uygun bez sırt çanta gibi birçok bez çanta modelini öğrenmek ve fiyat almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşarak bez çanta imalatı ve transfer baskılı bez çanta hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı modeller ve ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi için işteçanta.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Doğal Moda Baskılı Bez Çanta

Bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta üretimleri %100 pamuk kullanılarak gerçekleşmektedir. Bez çanta imalatı esnasında %100 pamuk kullanılmasından dolayı doğa dostu bir üretim ortamına sahip olmanın yanında insanların ve diğer canlıların sağlığını hiçbir şekilde tehdit etmez.


Bez çanta imalatı tamamen organik koşullar altında gerçekleşmektedir, bu sebeple çevre dostu ürünler üretmekteyiz. Sizler de bez sırt çanta veya baskılı bez çantalarımızı tercih ederek çevre kirliliğinin önüne geçebilir ve çevre duyarlı bir birey olarak doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

baskili-bez-canta-imalati-toptan-dogal

Naylon Poşet Kullanımına Son!

Naylon poşetler kısa süre kullanıldıktan sonra atık haline gelen ve doğada uzun yıllar yok olmadan doğayı zehirleyen maddelerdir. Bildiğiniz gibi naylon poşetler en fazla bir ya da iki kullanımdan sonra çöp poşeti olarak kullanılmaktadır ve ardından doğaya karışarak çevre tahribatına sebep olmaktadır.
Sizler de naylon poşet yerine bez çanta kullanarak bu tahribata son verebilirsiniz. Bez çantalar hem daha uzun sureli kullanıma uygun hem de naylon poşetlere göre çok daha şık görünümlüdür. Bez çanta imalatı esnasında %100 pamuk kullanılması ve üzerine değişik baskılar işlenebilmesi sayesinde naylon poşetlere göre çok daha çeşitli alanlarda kullanılma avantajına sahiptir.
Bez çanta siparişlerinizi vermek için aşağıdaki mail adresimiz veya telefon numaramız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 643 21 00
destek@istecanta.com

toptan-bez-canta-baskisi-yapan-firmalar-istanbul

Doğa Dostu Baskılı Ürünler

Ürünlerimiz hiçbir tür kimyasal madde içermez. İmalatta yalnızca doğal %100 pamuk kullanılmaktadır. Toptan alımlarınızda bez çantalarımızı mağaza ve alışveriş çantası olarak kullanabilirsiniz.
İşletmelerin naylon torba yerine bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta kullanması hem marka değerlerini arttırıyor hem de tüketiciye fayda sağlıyor. Bilinçli tüketici sayısının gün geçtikçe artmasıyla çevre dostu ürünler kullanan firmaların tercih edilme olasılıkları da artıyor.
Transfer baskılı bez çanta kullanarak sizler de üzerinde logonuzun yer aldığı bez çantalarla uzun vadeli bir pazarlama stratejisi izleyebilirsiniz. Çünkü, bez çantaları tüketici onlara sahip olduktan uzun süre sonra bile farklı alanlarda kullanmaya devam edebilir. Bu anlamda mükemmel bir reklam, promosyon ve tanıtım aracı olan bez çantalarımızı toptan sipariş etmek için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

0212 643 21 00
destek@istecanta.com

Newer posts → Home ← Older posts