Akla İlk Gelen Promosyon Ürünü


Bez çanta akımı son yılların en vazgeçemediğimiz akımlarından biri olarak hayatlarımıza girdi ve hatta artık günlük yaşantımıza yerleşti. Pratik, şık, spor gibi birçok yakıştırmayı hak eden promosyon bez çantalar şüphesiz ki tüketicilerin yanı sıra firmaların da ilgisini çekti. Öyle ki artık promosyon ürünlerinin başında akla ilk gelenlerden oldu.

Promasyon Çanta Üretimi Yapan Bir Firma www.istecanta.com

undefined
Gezici Reklam


Hem üzerinden mesajınızı iletebileceğiniz hem de günlük kullanımı ile her daim kendinizi hatırlatabileceğiniz bir ürün olması sebebiyle firmalar için birer gezici reklam malzemesine de dönüştü. Mesajdan ziyade sadece markanızın adı ya da logosu ile bile dikkat çekici bir görüntü yakalarken, tekrar tekrar kullanılması sebebiyle sürekli bir tanıtım sağlamakta. Günümüzde artık bez çanta kullanımı öyle bir boyuta geldi ki hem çevreye olan duyarlılık hem de tanıtım fikri ile markaların diğer poşetlerden ziyade tercih ettikleri birer ürün çantası haline geldi.

undefined

Marka Sadakati


Bu uygulamalar ile tüketicide marka sadakatine yönelik bir tutum da oluşmakla birlikte, aslında bir nevi ağızdan ağıza pazarlama yöntemi de var olmakta. Her ne kadar tüketici satın alma gerçekleştirdiği mağazayı söylemese de taşıdığı bez çantasıyla bu mesajı vermiş olmakta ve bu algıyı yaratmakta.

undefined

Çeşit Çeşit Bez Çanta Modelleri


Bez çantaların çok çeşitli renklerde, desenlerde ve baskılarda üretilmesi de promosyon ürünü olarak kullanılmasında elbette önemli bir etken olmakta. Öyle ki bez çantaların süre giden tüketim çağında sessiz ama derinden ilerlemesi bu imkânların var olması ile yakından ilgili. Bu ilgi markaların ya da firmaların yaratıcı uygulamalar yapmasına olanak vermekte. Örneğin artık bir marka gazete için verdiği hazırladığı ilanı bir bez çanta üzerine de basabilmekte. Durum böyle olunca da her gün yeni yollar deneyen markalar için bez çantaların promosyon bez çanta olarak kullanılması kaçınılmaz bir fikir olarak kendine yer buldu.