Günümüzde fuar ve konferanslarda tanıtım ve farkındalık yaratmak amaçlı doğal ürünler kullanılmaktadır. Bez çanta da promosyon amaçlı kullanılan ürünlerden biridir. %100 pamuktan üretilen bez çantalar etkinliklerinizde ve projelerinizde size en olumlu sonucu verecek ürünlerdir. Firmamız promosyon çanta hizmetlerini size en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 undefined

Promosyon Tanıtım ve Fuar Çantaları

Fuar, konferans ve benzeri tüm etkinliklerinizde kullanabileceğiniz omuz askılı bez çanta çeşitleri tanıtım için en uygun fiyatlı seçenektir. Uzun süreli kullanılabilirliği sayesinde bez çantalar tanıtım sürenizin uzamasına ve marka konumlandırma stratejinizin güçlenmesine fayda sağlar. Promosyon çantalar doğa dostu ve uzun ömürlü olmasından dolayı farkındalık projeleri için de tercih edilmektedir. Hemen sipariş vermek veya detaylı bilgi almak isterseniz bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

 undefined

Promosyon Çanta Çeşitleri

Promosyon fuar çantası standart 35x40 cm çanta ölçüsü ve 60 cm kulp ölçüsünden oluşmaktadır. %100 pamuktan üretilen bez çantaların doğa dostu olmasının yanı sıra bir diğer özelliği de kullanım bakımından kitap çantasından makyaj çantasında kadar oldukça geniş bir alana sahip olmasıdır. Fuar ve konferans çantası olarak kullanabileceğiniz standart çantalar ham bez, rips, panama, kanvas çanta olmak üzere 4 çeşittir.

 

Ham Bez Çanta

140 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. En ince kumaştır, Amerikan bezi olarak da anılmaktadır. Siyah ve ham renk olmak üzere iki rengi mevcuttur.

 undefined

Panama Çanta

200 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. Orta kalınlıktadır, dokusu tırtıklıdır. Siyah, beyaz ve ham renk olmak üzere üç rengi mevcuttur.

 undefined

Rips Çanta

220 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. Orta kalınlıktadır, panama kumaşa göre daha tok bir yapıya, sert bir dokuya sahiptir. Ham rengi mevcuttur.

 undefined

Kanvas Çanta

320 gr/m2 kumaştan imal edilmektedir. Diğer kumaşlara göre daha kalındır. Tırtıklı ve sert dokuya sahiptir. Siyah ve ham renk olmak üzere iki rengi mevcuttur.

undefined

Tüm çantalara beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde emprime baskı, beş yüz adet altındaki siparişlerinizde transfer baskı veya folyo baskı kullanılmaktadır.

Tüm kumaş çeşitlerimizde üç yüz adet ve üzeri siparişlerinizde istediğiniz ebatlarda bez çanta imal edilmektedir.
Sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta