Günlük yaşamımızı kolaylaştıran yeni ürünler gün geçtikçe popülerleşmektedir. Clutch bez çanta da bunlar arasında yer almaktadır. Onlarca clutch bez çanta modelleri arasında en çok tercih edilenleri %100 pamuk clutch çantalardır. Clutch bez çanta birçok alanda size kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda tercih edebileceğiniz birçok modeli de bulunmaktadır.

Clutch Çanta Modelleri

Otuz beş yıllık tecrübemizle farklı modellerle size hizmet vermekteyiz. Ayda beş yüz binden fazla üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere iki yüzden fazla ajansa, aynı zamanda dünyanın seçkin markalarına hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz tüm clutch çanta modelleri birinci kalite kumaştan üretilmektedir. Bunlar kanvas ve rips kumaş olarak ikiye ayrılmaktadır. Kanvas clutch çanta modelinin siyah ve ham renk olarak iki modeli mevcuttur. Üç katmandan oluşan iç astara sahiptir. Bu özelliği sayesinde su geçirmemektedir. Rips clutch çantalarımız astarsızdır, dört farklı ölçüde yandan ve üstten fermuarlı olmak üzere sekiz farklı modeli bulunmaktadır. Toptan clutch bez çanta modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Clutch Çanta Kullanım Alanları

1. Clutch Makyaj Çantası

 undefined

Clutch bez çanta üstüne baskı, boyama veya süsleme yapıldığında en güzel makyaj çantası ile tarzınızı yansıtırsınız.

 

2. Clutch Cüzdan

 undefined

Clutch bez çanta, kol çantanızdaki dağınıklığa son veriyor! Aradığınız her şeyi düzenli olarak ve tek bölmede bulacaksınız.

 

3. Clutch Kalemlik

undefined

En kalın ham pamuk kumaş olan kanvas kumaştan üretilen clutch bez çanta kalemleriniz için en dayanıklı tercihtir.

 

 

4. Clutch Plaj Çantası

undefined

Clutch bez çanta içinde bulunan üç kastar astar ve sünger sayesinde su geçirmez özelliğe sahiptir. Plajda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

5. Özel Günlerinize Özel Çanta

undefined

Toptan baskılı clutch bez çanta satın alarak, özel günleriniz için en özel çantaları kullanabilirsiniz.

 

6. Ek Gelir Kaynağı

undefined

Baskılı clutch bez çanta alarak veya boyama, süsleme yaparak satabilir ve ek gelir kaynağı edinebilirsiniz.


Clutch çantayı daha fazla birçok alanda kullanabilirsiniz. Baskısız veya baskılı tüm siparişleriniz, detaylı bilgi almak, görüş ve öneride bulunmak için bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

 

Promosyon Bez Clutch Çanta

Clutch bez çanta promosyon amaçlı kullanılabilmektedir. Kullanıcılar küçük ve her alanda kullanışlı olduğundan clutch çantayı diğer çantalara tercih edecektir. Aynı zamanda diğer promosyon ürünlerine göre daha uzun süre kullanılabildiğinden ve daha çok göz önünde bulunduğundan uzun süreli tanıtımlarınız ve marka konumlandırma stratejileriniz için en olumlu sonucu baskılı clutch bez çanta verecektir. Hemen promosyon clutch bez çanta siparişi vermek isterseniz bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta