Devir değiştikçe tanıtım ve reklam yapma yolları da değişiklik göstermeye başlamıştır. Promosyon ürünleri popülerliğini arttırmış ve hala reklam alanında boy göstermektedir. Kalemden tutun da peçeteye kadar birçok promosyon ürünü bulunmaktadır. Bu promosyon ürünleri arasında bez çanta da yer almaktadır. Gün geçtikçe kullanımı artmakta ve aynı zamanda birçok avantaj da sunmaktadır. Promosyon bez çanta baskı çeşidine göre fiyatında ve özelliklerinde değişiklikler gösterebilmektedir. Promosyon bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 undefined

Promosyon Bez Çanta Baskı Çeşitleri

Promosyon bez çanta baskı çeşitleri arasında en çok kullanılanları transfer baskı, emprime baskı ve folyo baskıdır. Transfer baskı beş yüz adet altındaki ham renk veya beyaz renkli bez çanta siparişlerinizde uygulanmaktadır. Beş yüz adet altındaki diğer renkli çantaları tercih ettiğiniz siparişleriniz için folyo baskı kullanılmaktadır. Beş yüz adet üstündeki baskılı bez çanta siparişlerinizde ise emprime baskı uygulanmaktadır. Emprime baskıda altı renk sınırlaması vardır. Bunun aksine transfer baskılı bez çanta siparişlerinizde renk sınırlaması yoktur. Transfer baskılı bez çanta tercihleriniz bu konuda sizlere avantaj sağlamaktadır. Transfer baskılı promosyon bez çanta siparişi vermek isterseniz tasarımlarınızı destek@istecanta.com mail adresine gönderebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

 undefined

Transfer Baskılı Bez Çanta

Transfer baskı ile renk sınırlaması olmadan istediğiniz tasarım bez çanta üzerine baskı olarak uygulanabilmektedir. Dilerseniz fotoğraflarınız da bez çanta üzerine baskı yapılabilmektedir. Transfer baskılı bez çanta siparişleriniz iş başlangıcından itibaren 1 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve kargoya teslim edilmektedir. Özel günleriniz için, promosyon amaçlı, perakende satış yapmak gibi birçok amaçla transfer baskılı bez çanta tercih edebilirsiniz. Bez çanta üzerine transfer baskı uygulama adımları sırasıyla şu şekildedir:

1. Tasarım ters bir şekilde transfer kağıdına çıktı olarak alınır.
2. Yüksek basınç ve ısı uygulayan pres makinasına transfer baskı için gerekli ayarlar uygulanır. Bu ayarlar bez çanta kumaşına göre değişiklik gösterebilmektedir.
3. Bez çanta, baskı zeminine yerleştirilir, üzerine transfer kağıdı ters bir şekilde yerleştirilir.
4. Pres makinası ile baskı uygulanır, ayarlanan süre kadar baskıda bekletilir.
5. Baskı uygulanan transfer kağıdı bez çanta üzerinden sökülür. Bu şekilde transfer baskılı bez çanta hazırlanmış olur.
Hemen transfer baskılı bez çanta siparişi vermek veya detaylı bilgi almak için bize aşağıda yer alan iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.
Aşağıdaki videodan transfer baskılı bez çanta, baskı aşamasını izleyebilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul

Telefon: 0212 643 2100

E-Posta: destek@istecanta.com

Facebook: facebook.com/istecantacom

Instagram: instagram.com/istecanta