Bez çanta günümüz hayatında sokaklardan tutun da okullara kadar her alanda kullanılmakta, karşımıza çıkmaktadır. Bu bez çantaların birçok farklı modeli mevcuttur. Bununla birlikte baskılı bez çanta modelleri de bulunmaktadır. Farklı tasarımlarla, süslemelerle veya boyamalarla oldukça şık durmaktadırlar. Birçoğumuzun da ilgisini çekmektedir. Baskılı veya baskısız bez çanta kullanımı Avrupa’da süregelirken Türkiye’de de hızla artmaktadır.

undefined

Bez Çanta Folyo Baskı Tekniği

Bez çanta modelleri üzerine birçok baskı tekniği uygulanabilmektedir. Bunlara folyo baskı, transfer baskı, emprime baskı ve ofset baskı örnektir. Ham ve beyaz renkli çantalara tüm baskı türleri uygulanabilirken siyah renk ve diğer renklerdeki çantalara her baskı çeşidi uygulanamamaktadır. Özellikle renkli baskılı çantalar zor bulunmaktadır. Bu noktada folyo baskı tekniği ile renkli bez çantalara tasarımlarınızı aktarabilmekteyiz. Folyo baskı, diğer adıyla baskes baskı tüm bez çanta modellerine uygulanabilmekte, canlı görüntü kalitesi ve fotoğraf baskı imkanı sunmaktadır. Bu sayede folyo baskı ile baskılı bez çanta kişiselleştirilmiş bir ürüne dönüştürülmüş olmaktadır. Siz de toptan folyo baskılı bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

İşte Çanta Folyo Baskılı Bez Çanta

Firmamız İşte Çanta ismiyle yıllardır süre gelen kalitesiyle sizlere hizmet vermektedir. Toptan folyo baskılı bez çanta üretimi yapmakta olan firmamız otuz beş yıllık tecrübesiyle sektörde lider konumdadır. Altmıştan fazla modeli ile firmamızın iki yüzden fazla ajans ve dünyanın seçkin markalarıyla iş birliği bulunmaktadır. Firmamız baskılı veya baskısız tüm bez çanta ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleri sunmaktadır. Seri üretim parkurumuzla aylık beş yüz binden fazla üretim kapasitesine sahip durumdayız. Baskısız tüm bez çanta siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmekte, folyo baskılı bez çanta siparişlerinizin üretimi iş başlangıcından itibaren bir iş günü içerisinde tamamlanmakta, iş bitiminden sonra aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Toptan folyo baskılı bez çanta veya baskısız bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak, görüş ve öneride bulunmak için bize mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizi “istecantacom” kullanıcı adımız ile facebook.com üzerinden takip edebilir, güncel kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

undefined