Bez çantalar, birçok alanda çok amaçlı kullanılan doğal ve %100 pamuktan üretilen doğal kumaş çantalardır. Kumaş çantalar kullanım alanı oldukça geniş ürünlerdir. Bayanların aksesuar çanta olarak kullanabileceği bez çantalar aynı zamanda mağaza ve marketlerde market çantası olarak da kullanılmaktadır.

 

Uzun Ömürlü ve Sağlıklı Ürünler 

Mağaza Çantaları olarak da kullanılabilen bez çantalar tamamen organiktir ve dolayısıyla da içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Naylon poşetlere göre 20 kat daha uzun ömürlü olan bez çantalar son derece kullanışlı olmaktadır. Naylon poşetlerin içinde birçok kimyasal madde bulunmaktadır. Dolayısıyla da kullanışlı olmamasının yanı sıra doğaya da ciddi zararlar vermektedir. Her ne kadar insanlar naylon poşetleri çöp poşeti olarak kullansa da bez çanta modelleri sadece market, mağaza ve çöp poşeti kullanımı ile sınırlı olmamaktadır. 60’ın üzerinde bulunan bez çanta modellerimizden sipariş vermek için 0212 643 21 00 - 0506 136 33 99 numaralı hatlardan bizi arayabileceğiniz gibi destek@istecanta.com mail adresinden de yazarak bize ulaşabilirsiniz.

 

toptan-dogal-bez-canta-market-torbasi-istoc

 

Mağaza ve Marketler İçin Uzun Soluklu Tanıtım Şart! 

Mağaza ve marketlerin satış cirosunun yükselmesini etkileyen en önemli faktörlerden birisi de işletmenin doğru ve işlevsel şekilde reklam ve tanıtımının yapılmasıdır. Gerek marketlerde gerekse mağazalarda her ne kadar naylon poşet kullanılsa da zamanla artık çevre dostu ambalaj olan bez çanta kullanımına geçilmektedir. Çevre dostu bez çanta modelleri aynı zamanda mağaza ve market gibi işletmeciler için önemli bir reklam ve tanıtım aracı olmaktadır. Çünkü firmamız kapsamında üretilen çantalara özel baskı yapılabilirken aynı zamanda boyamaya uygun olan bez çantalara boyama ile de farklı modeller kazandırılmaktadır. İşletmesinin reklamını yapmak isteyen bir işletmeci iseniz bez çantalar sizin için doğru bir karar olacaktır. Firmamıza toptan bez market çantası siparişi verdiğinizde üzerine istediğiniz şekilde mağazanızın ya da marketinizin logo baskısını yaptırabilirsiniz. Böylece mağazanızın ya da marketinizin uzun süreli tanıtımını ekonomik fiyatlara yapmış olabilirsiniz.

 

toptan-bez-market-cantasi-cevre-dostu-ambalaj

 

Toptan Bez Market Çantası Siparişlerini Nasıl Verebilirsiniz?

İşletmenizin reklamını yapabileceğiniz toptan bez market çantası siparişi vermek için İstoç’ta bulunan satış ofisimize gelebilirsiniz. Şayet böyle bir imkânınız yok ise 0212 643 21 00 - 0506 136 33 99 telefon numaralarını arayarak ya da destek@istecanta.com mail adresimizden yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.