Olmazsa olmaz aksesuarlardan biri haline gelmeye başlayan doğa dostu ham bez çantalar, sadece kadınlar tarafından değil, her alanda büyük beğeni ile kullanılmaktadır. Özellikle reklam, promosyon ve tanıtım gibi uygulamalarda birçok firma ham bez çanta tercih etmeye başlamıştır. Naylon torbaların kısa ömürlü ve dayanıksız olduklarını, hatta çevreye verdikleri büyük zararı hesaba kattığımızda firmaların promosyon olarak neden bez çanta tercih ettiklerini anlamamız çok uzun sürmeyecektir. Peki en uygun fiyatlarla kalite bez çanta nerede var? Toptan bez çanta siparişi nereden verilir? Bu sorunun cevabı ise çok net ve basit. Tabii ki istecanta.com internet sitesinden!

toptan-baskili-ham-bez-canta


Şıklığıyla Transfer Baskılı Bez Çanta

İstanbul’da ham bez çanta imalatı yapan yerler genellikle Eminönü ve İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) mevkiinde yer almaktadır. İşte Çanta firmasının İstoç’ta bulunan toptan satış mağazasında, altmıştan fazla ham bez çanta modelleri mevcuttur. Firmaya ayrıca destek@istecanta.com e-posta adresinden ya da 0212 643 21 00 numaralı sabit hattan ulaşabilirsiniz. İşte Çanta’da ham bez çantaların üzerlerine istenilen her renkli fotoğrafın baskısı yapılabilmektedir. Baskılarda en iyi görsel sonucu veren transfer baskıdır. Transfer baskılı bez çanta baskıları 30 derece sıcaklıkta rahatlıkla elde yıkanabilmektedir. Dayanıklıdırlar, 15-20 yıkamaya kadar sorun yaşatmazlar. Fakat siyah zeminli bez çantalarda transfer baskı tekniği kullanılmaz. Onun yerine folyo baskı daha iyi sonuç vermektedir. İşte Çanta firmasında beş yüz adede kadar olan siparişlerinizde ham bez çantalar üzerine transfer baskı, beş yüz ve üzeri siparişlerinizde ise daha dayanıklı bir baskı türü olan emprime baskı uygulanmaktadır.

transfer-baskili-bez-canta-modelleri


Otuz Beş Yıllık Engin Tecrübe

Yıllardır birbirinden şık ve kaliteli transfer baskılı bez çanta imalatı yapan İşte Çanta, internetten istecanta.com sitesinden siparişlerinizi almaktadır. İşte Çanta, otuz beş yıllık engin tecrübesiyle insanların baskılı bez çanta ihtiyaçlarına en hızlı çözümü sunmaktadır. İstoç’ta ham bez çanta üreticileri arasında tartışmasız bir numara olan İşte Çanta firmasından baskılı, baskısız toptan ham bez çanta siparişi vermek istiyorsanız 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com e-posta adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.