Kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından biri de çantadır. Mesela bir kadını asla ve asla çantasız dışarı çıkartamazsınız. Kadınların son zamanlarda yeni gözdesiyse bez çantalar. Üzerlerine yapılan çeşitli baskılar sayesinde oldukça şık görünüyorlar. Doğal ve çevreye duyarlı olmalarının yanı sıra oldukça da dayanıklılar. Hatta bez çantalar sadece kadınlar arasında popüler değil, her alanda büyük beğeni ile kullanılıyorlar. Özellikle promosyon ve tanıtım gibi uygulamalarda pek çok firma bez çantaları tercih etmeye başladı. Naylon torbaların dayanıksız, kısa ömürlü olduklarını ve hatta çevreye verdikleri zararı düşündüğümüzde firmaların neden baskılı bez çanta tercihinde bulunduğunu anlamamız çok zor olmayacaktır. Peki uygun fiyatlarla kalite bir bez çanta nereden alınır? Bu sorunun cevabı çok basit. Tabii ki İşte Çanta.

toptan-baskili-bez-canta-iste-canta

Altmıştan Fazla Model Seçenekleri

İstanbul’da bez çanta imalatı yapan yerler genellikle İstoç’ta yer almaktadır. İstoç’ta yer alan İşte Çanta firmasının toptan satış mağazasında, 60’tan fazla bez çanta modelleri mevcuttur. Firmaya ayrıca destek@istecanta.com e-posta ya da 0212 643 21 00 numaralı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve şık bez çanta ve bez sırt çanta modelleri İşte Çanta raflarında sizi bekliyor! Ham bez çantalar yüzde yüz doğal pamuktan imal edilir. Naylon torbalara göre 20 kat daha dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Ilık suda yıkanabilir ve ütülenebilirler. İşte Çanta firmasında beş yüz adede kadar olan siparişlerinizde transfer baskılı bez çanta, beş yüz ve üzeri siparişlerinizde ise emprime baskılı bez çanta imalatı yapılmaktadır.

toptan-baskili-ve-baskisiz-bez-canta-imalati

Otuz Beş Yıllık Tecrübe

Birbirinden şık, bir o kadar da kaliteli baskılı bez çanta imalatı yapan İşte Çanta firması web sitesinden online olarak da siparişlerini almaktadır. İşte Çanta, otuz beş yıllık çanta sektörü tecrübesiyle insanların ihtiyaçlarına göre en hızlı bez çanta imalatı yapan firmadır. İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) bölgesinde ham bez çanta ve bez sırt çanta üreticileri arasında bir numara olan İşte Çanta firmasından baskısız, emprime baskılı veya transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isteyenler 0212 643 21 00 numaralı sabit hattan veya destek@istecanta.com e-posta adresinden ulaşabilirler.