Dünyada her yıl oranı daha da artmakta olan bir konu var, küresel ısınma. Küresel ısınma oranı insan eliyle daha da artmakta. Kullanılan su şişelerini bile plasik oluşu bunun en basit ve en büyük örneği niteliğinde. Bu yüzden bez çantalar artık daha önemli bir yere sahip oldu. Buna bağlı olarak baskılı çanta modelleri konusunda bir artış söz konusu oldu. Buna örnek verecek olursak en çok tercih edilenleri transfer baskılı bez çanta modelleridir.

toptan-transfer-baskili-bez-canta-satin-al


Bez çantalar yapıları sebebiyle %100 doğal ve çevre dostu bir yapıya sahiptir, aynı zamanda naylon poşetlerden kat be kat daha çevre dostu ve zararı dokunmayan bir üründür. Tek başına kombin bile yapılabilir bu bez çantalar ile. Oldukça geniş bir ürün skalası olan bu bez çantaları detaylı olarak incelemek ve bez çanta imalatı hakkında daha fazla fikir edinmek için istecanta.com adlı web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kendi tarzını yansıtmak isteyenler için transfer baskılı bez çanta modelleri bire bir. İstediğiniz renkte deseni bez çantanıza bastırabilirsiniz. Oldukça rağbet gören bez sırt çanta modeli gibi transfer baskılı bez çanta modelleri ile doğa dostu bir adım atarken hem de tarz bir görünüm sahip olursunuz. Bez çantalara yapılan diğer baskı tekniklerine değinecek olursak eğer baskes, folyo, emprime gibi bazı teknikler de kullanılmaktadır fakat en çok tercih edilen teknik transfer baskı tekniğidir. Bu çantaya kişisel olarak edinmek isteyenler destek@istecanta.com e-posta adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan detaylı bilgi edinebilirler. Firmanın Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret ederek de bez sırt çanta gibi tüm bez çanta modellerini inceleyebilir, baskısız veya transfer baskılı bez çanta satın alabilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta-imalati
Ayrıca işletmeler ve markalar açısından bakacak olursak eğer yukarıda ki vermiş olduğumuz web sitesi 35 yıllık tecrübeleri ve yüzlerce marka ile yaptıkları toptan bez çanta işi ile oldukça güvenilir ve işinin ehli olduğunu söylebiliriz. Transfer baskı ve emprime baskı teknikleri ile işletme veya markalar etkinliklerde veya projeler de promosyon çanta olarak bu ürünleri dağıtarak çevre dostu imajları sayesinde güzel bir marka konumlandırmasına sahip olmuş olurlar. Bu yüzden promosyon ürünleri açısından bez çantalar oldukça uzun ömürlü ve olumlu geri dönütünün fazla olduğu bir ürün diyebiliriz. Transfer baskı tekniği ile işletmeler iş başlangıcından itibaren maksimum 2 iş günü içerisinde promosyon bez çantalarına ulaşabilirler. İşletmeler bu imajlarının altını çizmek için transfer baskılı bez çanta teminini destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan İşte Çanta’ya ulaşarak yapabilirler. Aynı zamanda Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret ederek de bez sırt çanta gibi tüm bez çanta modellerini inceleyebilir, baskısız veya transfer baskılı bez çanta satın alabilirsiniz.