Baskılı bez çantalar %100 pamuktan üretilmekte olan doğal kumaşlardan yapılmaktadır. Bu doğallık ve pamuk içeriği ise bez çantalarının kullanımında olumlu sonuçların oluşmasını sağlıyor. Bez çanta imalatı oldukça önemli bir sektör olmakla birlikte kaliteli ve kalitesiz birçok ürünü içermektedir. Size en uygun ve sizin için en ideal bez çantaları üretmek için hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Baskılı bez çanta imalatı ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız. Ayrıca 0212 643 21 00 numaralı telefonu arayarak veya destek@istecanta.com adresinden bize mail yoluyla ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

pamuk-toptan-baskılı-canta-modelleri-istocOldukça sağlıklı olan bez çantalar naylon poşetlere göre çok daha uzun süreler kullanılabilmektedirler. Naylon poşetlerin içerdikleri birçok kimyasal maddenin hiçbirinin bez çantalarda olmaması, bez çantaları sağlıklı yapıyor. Doğal olmaları sebebiyle gıda taşınmasında oldukça sağlıklı bir ürün olduğu çok açık bir gerçektir. Mağazalarda alışveriş yapmak için kullanılabildiği gibi alışveriş çantası yerine de kullanılabilir. Büyük marketlerin emprime veya transfer baskılı bez çanta tasarımları ile müşterilerine bu çantaları hediye etmeleri, satmaları rekabette de olumlu bir ilerleme kaydedecektir. Üzerine baskı yapılan bu çantalar hemen çöpe atılmıyor ve bu sayede uzun süreler boyunca bedavaya müşteri tarafından reklam yapılmış oluyor. Sadece düz bez çantalar olmamakla beraber bez sırt çanta modelleri de mevcuttur. Bu çantalar ile alışveriş daha cazip hale getirilebilmektedir.

toptan-dogal-baskılı-sirt-canta-bez-canta-imalatiTransfer baskılı bez çanta çok renkli işlemler için önem arz etmektedir. Çok bir baskı yapmak istiyorsanız mutlaka transfer baskılı bez çantaları tercih etmeniz gereklidir. Diğer naylon poşetler çöp olarak kullanılırken bu denli güzel baskılı ve göz alıcı baskılı çantaların çöp atılmak için kullanılamayacağı bir gerçektir. Sizde firmanıza uygun bez sırt çanta gibi birçok bez çanta modelini öğrenmek ve fiyat almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşarak bez çanta imalatı ve transfer baskılı bez çanta hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı modeller ve ürünlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi için işteçanta.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.