Bez çanta imalatı gerçekleştiren firmamızda elde ettiğimiz ürünler %100 doğal ve çevre dostudur. Üretim esnasında %100 pamuk kullanılmaktadır. Bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta boyamaya uygun kumaşlardan üretildiği için üzerlerine kalıcı boya ile istenilen desen veya resimler işlenebilmektedir. 60’ın üzerinde farklı modelde bez çanta imalatı gerçekleştirdiğimiz fabrikamızda istek doğrultusunda transfer, emprime, basket ve ofset baskı türleri de uygulanabilmektedir. Baskısız bez çanta siparişlerinizde ise aynı gün kargo olanağımız mevcuttur.

baskili-bez-canta-imalati-istoc

 

Promosyon Bez Çanta ile Marka Değerinizi Arttırın!

Çevre dostu, bilinçli tüketicilere doğrudan hitap etmenin en basit yolu onlara doğa dostu ürünler sunmaktır. Gittikçe yaygınlaşan kanser vakaları ve çevre kirliliğinin doğaya ve canlılara verdiği zararlar insanların artık daha bilinçli tüketim alışkanlıkları edinmesine yol açtı. Sayıları gittikçe artan farkındalıklı tüketiciler artık doğaya zarar veren marka ve ürünlerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyor. Markalar da tüketicinin bu eğilimine cevap vermenin çeşitli yollarını araştırıp pazarlama stratejilerini bu doğrultuda belirliyor.


Tanıtım, reklam ve promosyon amaçlı kullanabileceğiniz bez çantalarımız %100 pamuk ve dayanıklı olduğundan tüketicinin elinde uzun süre durabilir. Bu da uzun vadeli bir tanıtım olanağı yaratır.


Ayrıca bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta modellerimiz ve diğer modeller fuar, seminer, kongre gibi etkinlikleriniz ve çeşitli projeleriniz için de kullanılabilir. Siz isteyin biz istediğiniz şekilde yaratalım.


Sizler de şirketinizin ya da mağazanızın marka değerini arttırmak ve daha geniş çaplı bir hedef kitleye hitap etmek istiyorsanız doğa dostu bez çantalarımız hizmetinizde. Sipariş için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.


0212 643 21 00
destek@istecanta.com


transfer-baskili-bez-canta-istoc

 

Doğa Dostu Baskılı Bez Çanta

Ne yazık ki, naylon poşetler doğaya ve insanlara saymakla bitiremeyeceğimiz zararlar veriyor. Bunun bilincine varan tüketiciler de naylon poşet kullanımını mümkün olduğunca minimize etmek istiyorlar. Sizler de mağazanızda ya da işletmenizde bez sırt çanta ya da transfer baskılı bez çanta kullanarak müşterilerinize bu konuda destek olabilir ve müşteri güvenilirliğinizi arttırabilirsiniz. Çevre bilinçli bir işletme olduğunuzu naylon poşet yerine bez çanta kullanarak basit bir şekilde müşteriye gösterebilir ve onları sadık müşterileriniz haline getirebilirsiniz.


35 yıldır iki yüzün üzerinde ajans ve dünyaca ünlü markalarla çalışmaktayız. Bez çanta imalatı alanında en güvenilir ve sağlam firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.


Günlük 10.000 adet üretim kapasitesine sahip fabrikamızda 500 adet üzeri siparişlerinizde istediğiniz ölçü ve renklerde özel üretim yapabiliyoruz. Ayrıca, 500 adet üzerine emprime, 500 adet altına transfer veya folyo baskı uygulamaktayız.

Siparişleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
0212 643 21 00
destek@istecanta.com