Günümüzde bir çok özel gün ve özel anlarınızın gerçekleştiği zamanlarda bez çanta tercih edilmektedir. Açılış, düğün, nikah, sünnet gibi özel gün ve organizasyonlarınızda günümüzde yeni bir alışkanlık haline gelen bez çantaları en kaliteli ve uygun maliyetle sizler için üretiyoruz. Bu özel kullanım ve hediye etme imkanları olanakları çoğaldıkça herkesin aklına bez torba nereden alınır sorusu gelmektedir. Bizler üzerinde çalışma yapılmış ya da sade olmak üzere belirli yada sizlerin özel siparişlerinize göre bez çanta modelleri üretiyor sizlerin hizmetine sunuyoruz. Artmakta olan bu özel ürünün çeşitleri sizlere sağlamlığı ve dayanıklılığı konusunda da en iyiyi sunuyoruz. Sağlam ve dayanıklı olarak ürettiğimiz modellerimiz uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlıyor.

undefined

 

Bez Torba Ve Fiyatları

Belirli özel günleriniz için ve hediye olarak ta düşünebileceğiniz bez çantalar sayı ve model olarak farklılık gösterebilmektedir. Belirli sayı aralıklarına göre en uygun bez torba fiyatları sizleri memnun edecek şekilde tarafımızca belirlenmiştir. Özel günlerinize ait resim fotoğraf yada tarih gibi anımsatacak bir iz baskısı yapmak sizleri ve davetlilerinizi memnun edecektir. Bizler sizlerin en mutlu günlerinizde sizi ve davetlilerinizi memnun edecek en kaliteli baskı ile bez çanta modellerimizi sizler için imal ediyoruz. En uygun fiyatlı ve görsel olarak en özel tasarımlı bez çanta modellerini sizler ile buluşturuyoruz.

 

Toptan Bez Çanta Üretimi Ve Satışı

Sağlamlığı ve kaliteli olması bakımından son derece önemli olan bez çanta baskılı ve baskısız ham kumaştan üretilmektedir. Kumaşların %100 pamuk olması sebebi ile kaliteli toptan bez çanta üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz. Kullanım konusunda sizlerin de dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Özelliğini kaybetmemesi ve uzun süre kullanabilmeniz için bizler bez çantalarınızı tamamen elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda görünüm kullanımı açısından yüksek sıcaklıkta su da yıkanmamasını öneriyoruz. Yine elde yıkamada da dikkat etmeniz hususlar arasında bez çantalarınızın yıkama aşaması vardır. Özellikle baskılı bez çantalarınızı kesinlikle ters yüzünü çevirerek ve fazla çitileme işlemi yapmadan suda bekletme ve ovalama yöntemi ile yıkamalısınız aksi halde baskısı ne kadar kaliteli olsa da zamanla kullanım ve yıkamaya bağlı deformasyonlar baskınızın silinmesini sağlayacaktır. Baskılı ve baskısız ve olarak özel tasarımla sizler için en uygun toptan bez çanta üretimini yapıyoruz.

 

undefined

Büzgülü Bez Torba Tasarımları


Günümüzde bir çok ülkede çevre dostu olan ve üretiminden kullanımına tam anlamıyla doğa dostu olan bez torba kullanımı yaygınlaşmış durumdadır. Aslında kullanım zamanı olarak çok eski zamanlara kadar dayanan bir geçmişi olan büzgülü bez torba birbirinden güzel ve farklı tasarımları ile yeniden ilgi odağı olmayı başarmıştır. Kullanım olarak pratik ve kolay kullanımının yanı sıra şık tasarımları ve kombin edilmesi en kolay olan büzgülü bez torba modellerini sizler için geliştiriyor ve üretiyoruz.

undefined