Fuarlarda kullanılabilen tela çanta, insanlara tanıtmak istediğiniz promosyon ürünlerinde oldukça ilgi görmektedir. Baskılı veya baskısız modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Baskısız modeller kişisel ihtiyaçlarda kullanılmaktadır. Baskılı olanlar ise reklam fırsatı sağladığı için hem ürünleri tanıtma hem de işletme ismini tanıtmaktadır. Yani firmanızın insanlar arasında aşinalık oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Kumaş yapısı diğer ürünlere göre farklı olan nonwoven çanta kare olarak dokuma yapılmaktadır. Kumaşın kalın olması nedeniyle yırtılmalar da az görülür. Alışveriş poşetlerinin paralı olması da bu ürünlerin yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Diğer çantalara göre dokuma işlemleri yapılmadan kaliteli makinelerimizle özel yöntemlerle tasarlanmaktadır. Bu sayede görsel tasarımlarında renk kaybı yaşamadan dikkat çekici promosyonlar oluşturulabiliyor. Sıvıyı iletebilme özelliğiyle yağmurlu havalarda ürünlerinizi veya eşyalarınızı korumanızı sağlamaktadır. Sağlamlı ve esnekliğiyle göz dolduran elyaf çantaları istediğiniz amaçla kullanabilirsiniz. Anti bakteriyel yapısı ise çocuklarınız ve aileniz için güvenli çantalar haline geliyor.

undefined

Tela Çantalar Nerelerde Kullanılır

Nonwoven çantalar özel kumaştan yapılmaktadır. Yanmayı geciktiren ve dayanıklılığıyla bilinmektedir. Hijyen sektöründe, medikal sektörde(eczanelerde), tekstil sektöründe kullanılabilmektedir. Bu sektörlerde istenilen logo ve görsel tasarımı dikkat çekici bir şekilde yapılabilmektedir. Tasarımları ister siz gönderebilir ister bizden yardım alabilirsiniz. Gramajlar ve ebatlar hakkında bizden destek alabilirsiniz. İster ufak eşyalar için ister promosyon ürünlerine uygun gramajlarda elyaf çanta siparişi verebilirsiniz. Facebook ve İnstagram adreslerimizden yeni ürünleri takip edebilir ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Artık her ürün için onlarca naylon poşet kullanmanıza gerek yok. Ayrıca ücretli olması da ister istemez insanları nonwoven çantalara yöneltmektedir. Ücretsiz olduğunda bile çevreye verdiği zarar yadsınamaz. Bu yüzden hâlihazırda kullanılan ve giderek yaygınlaşan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Onlarca deneme ve kontrolden geçen elyaf çantalar, hazır olduğunda satışa sunulmaktadır. Web sitemizde bulunan onlarca modeli ve renk seçeneğini inceleyerek, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar, İstanbul adresine gelerek ziyaret edebilirsiniz.

Tela Çanta Fiyatları

Tela çantalar, sağlıklı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bir poşet fabrikada uygun şartlarda üretilmediği gibi talebi karşılamak için iyi kötü demeden her yerde kullanılmaktaydı. Fakat ürünlerimiz tekrar tekrar kullanılabildiği için hem ucuz hem de kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Boyama işlemleri kalıcı olduğundan uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Elyaf çantalar, ülkemiz tarafından da desteklenerek yaygınlaştırılmaya çalışılmaktadır. İstecanta.com’dan alacağınız ürünler yasal standartlarda ve kalite prensipleri ile imal edilmektedir. Bu yüzden kuruyemiş, kahve gibi gıda ürünlerini endişe duymadan saklayarak, taşıyabilirsiniz.

Elyaf çantalar olarak da adı geçen ürünlerimiz kumaş çantaya göre daha uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir. Nonwoven yapısı tela çantaları daha güçlü ve esnek yapmaktadır. Bu yüzden işletmeler ve kişiler için en ekonomik ürünlerdendir. Reklam bütçenize ayıracağınız en kapsamlı ve ucuz tanıtımları çok kolay gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0212 659 72 77 numaralarından bizi arayabilirsiniz.