Yapılan araştırmalara göre naylon poşetin doğa açısında ve insan hayatı açısında çok zararlı olduğu açıklanmıştır.

Naylon veya plastik poşetlerin doğada uzun bir sürede kaybolmaktadır.

Özellikle küçük mağazalarda veya bakkallarda ucuz olduğundan çok kullanılmaktadır.

Kullanılan bu zararlı poşetler alışverişten sonra da başka işler içinde kullanılmaktadır. Bu nedenle insanlar fark etmeden zararlı ürünleri günümüzde sıkça kullanmaktadır.

undefined

Bez Çanta Kullanımı


Şimdilerde yeni yeni moda olan ve çok kullanılan bez çanta ürünler sayesinde insan hayatı açısından daha olumlu etkiler görülmüştür.

Bez çantalar ülkemizde yeni çıksa da yurt dışında daha eskilere dayanmaktadır. Ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlayan bez çantalar sayesinde hem doğayı bir nebze kurtarmış oluyoruz hem de insan sağlığı açısından daha yararlı olmaktadır.

Bez çantalar diğer poşetler açısında büyük bir avantaj sağlamaktadır. Naylon veya poşetler ağır bir yük koyulduğu zaman yırtılmaktadır.

Fakat bez çantalar sayesinde taşıyabildiğiniz kadar yükü taşıyabilir ve hiçbir olumsuzluk yaşamadan koyduğunuz eşyaları güvenilir bir şekilde taşıyabilirsiniz.

undefined

Firmaların Yeni Reklam Ürünü


Şimdiler büyük firmalarında kullandığı bez çantalar sayesinde firmalar hem kendi ürününü taşıtmakta hem de reklamını yapmaktadır. Firmaların ve organizasyonların ürün tanıtımı veya promosyon ürünleri ile kitlelere kolayca ulaştırmaktadır. Firmaların toptan bez çanta alımı sayesinde firmalar uygun fiyata reklamlarını yaptırabilmektedir.


Firmaların kendi logolarını veya sloganlarını bez çantaların üzerine bastırarak hizmet verdiği kitleye daha hızlı ulaşmaktadır. Bunun sonucunda firmalar Pazar payını büyütebilmektedir. Bez çantalar size bir çantadan daha fazlasını sunar.

undefined