Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Büzgülü Bez Sırt Çantası

Büzgülü Bez Sırt Çantası

Omuz askılı ya da kulplu çantalara göre daha çok sevilen ergonomik büzgülü bez sırt çantası modeli %100 pamuktan üretilmiştir.

300 adet sipariş üzerinde İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm modelini baskılı olarak istecanta.com güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Büzgülü olarak üretilen bez çantaların cinsiyeti ve yaşı yoktur. Hem renk hem de baskı konusunda geniş ürün yelpazesi sayesinde kaliteli, uygun fiyatlı çantalara ulaşabilirsiniz. Günlük hayatta kullanıma uygun olan sırt çantası öğrencilerin, annelerin, günlük hayatta sürekli koşturanların kurtarıcısı olacaktır. Büzgülü çantalar en iyi promosyon ürünü olarak markanızın müşterilerinize ulaşması için etkilidir. Kısa süre içerisinde hedef kitleye ulaşabilir, adınızı rakiplerinizin önüne yazdırabilirsiniz.

undefined

Büzgülü Bez Sırt Çanta Kullanım Alanları

Plastik ürünlerin, araçların insan hayatına ve özellikle doğaya olan zararları son dönemlerde oldukça gündemdedir. Günlük hayatta tercih edilmesinin yanı sıra kadar yılın belirli dönemlerinde fuar, açılış gibi etkinliklerde büzgülü bez sırt çantası kullanımı görülür. Yalnızca müşterilere hediye edilmek için değil ayrıca kurum, kuruluş ya da her türlü işletmeler çalışanları motive etmek için de sade ya da baskılı bez çanta siparişinde bulunabilirler. İstecanta.com kalitesiyle sipariş verebileceğiniz çantalarda tasarım ve boyut seçeneği siz değerli müşterilerine bırakılmıştır. Özel bez sırt çantası siparişinde baskılı seçim yapacaksanız alan boyutunu seçilirken tasarım boyutuna dikkat edilmelidir. Sizlere sunulan şablonlar arasından seçiminizi gerçekleştirmelisiniz. Tasarımınızda yer alacak olan görsellerin vektörsel veya yüksek çözünürlüklü olması baskı kalitesini de direk olarak etkileyecektir.

İp Büzgülü Bez Sırt Çantası 40x50 cm seçeneği su geçirmeyen, hava alan, dayanıklı ve tok duruşludur. Çantanın bu denli sağlam özelliklerde olması alıcıların bütçesini de doğal olarak koruyacaktır. Çanta temizliğinde ılık su kullanmanız gerekir. Ütü için hafif sıcaklık tercih edebilirsiniz. istecanta.com aracılığıyla ve farkıyla yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilen büzgülü bez sırt çantası siparişiniz 2 ila 4 gün arasında kargoya verilerek en kısa sürede adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılacaktır. Şık görüntüsünün yanı sıra gün içerisinde tercihi ile markanızı sokaklara taşımak sizlerin elinizdedir.

Vazgeçilmez Aksesuar Çantalar

İhtiyacınız olan eşyalarınızı, makyaj malzemelerinizi, cüzdanınızı, telefonunuzu taşımak için çanta kullanırsınız. Bu kadar eşyayı koyduğunuzda eminiz ki taşımak oldukça zor olacaktır. İşte çanta bez çanta imalatı yapan firmamızın size sağlıklı bir teklifi bulunmaktadır. O da bez çanta kullanmanızdır. Çünkü bez çanta %100 doğal kumaşlardan üretilmektedir. %100 pamuklu olan bu kumaşlar hava geçirerek çantanızın nefes almasını sağlar. Su geçirmez ve dayanıklı olduklarından içi istenilen kadar doldurulabilir. Kumaş olduğu için kendisi hafiftir. Market alışverişinizi bile taşıyacak dayanıklılığa sahiptir. İçine çok doldurulsa bile ağır olmaz. Güzel ve tercih edilen özelliklerini duyunca birçok kişinin bez çanta nereden alınır? Sorusunu duyar gibiyiz.

  • Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresimizdeki merkezimize gelebilir veya istecanta.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

undefined

 

Reklamınız Her Yerde


Günümüzde reklam olmazsa olmazlardandır. Markalar, marketler, mağazalar, eğitim kurumları, basımevleri daha doğrusun bütün şirketler reklam yapmaktadır. Reklamını yaparken en etkileyici olanını tercih etmektedirler. Promosyon bez çanta reklam için oldukça idealdir. Çünkü insanlar bez torbayı naylon poşet gibi bir kere kullanıp atmıyor. Naylon poşete göre en az 20 kere daha fazla kullanılır. Bilinen birçok marka bez çantalarımızın üzerine logolarını, marka isimlerini yazdırarak promosyon olarak dağıtmaktadır. İnternet sitemizden promosyon çanta siparişlerinizi verebilirsiniz. Fakat online siparişlerinizi en az 10 adet üzerinden verebilirsiniz. Ham bez çanta fiyatları 10 adet ve toptan alımda daha uyguna gelmektedir. Mutsan Sanayi Sitesi M4 Blok No:27 İkitelli/İSTANBUL adresinde üretim yapan fabrikamızda baskı imkanımız bulunduğundan istediğiniz baskıyı yapabiliriz.


Bez Çanta İmalatındaki Artış


Son zamanlarda bez çanta imalatı arttı. Artışın altında yatan temel sebep 2019 yılında marketlerde naylon poşetlerin parayla satılacak olmasıdır. Poşetler bedava olduğunda aldığımız her ürünü bir poşete koyuyorduk. Sonra on poşetleri çöpe atıyorduk. Çöpten çevreye dağılan naylonlar doğamıza ve dünyamıza zarar vermekteydi. Son dönemlerdeki bez çanta imalatı artışından önce doğal ve kullanışlı olduğundan dolayı torbalarımızı tercih edenler oldukça fazlaydı. Ülkemizdeki gündem bez çanta imalatı yapan firmalar sayısında da artışa neden oldu. Çanta alacağınız zaman hangi firmadan aldığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı firmalar daha yeni bu sektöre girdiğinden kaliteli çantalar üretemiyorlar. 35 yıllık tecrübemize ve çok sayıda referansımıza itimat ederek ürünlerimizi güvenle alabilirsiniz.


Bez Torbayı Nerden Alabilirim?


Bez torba almak için en ideal yer İstanbul Eminönü’ndeki İstoç’tur. Bez torba imalatı yapan firmaların satış yerleri bulunmaktadır. Bez torba nereden alınır? ile İstoç’a geldiğimizde aradığınız kalite sizi bize ulaştıracaktır. Çeşitli kumaşlardan imal ettiğimiz çantaların kalitesini ve muntazam el işçiliğine hayran kalacaksınız. Ham bez çanta fiyatları ise kalitesine ve tercih edilirliğine göre oldukça uygundur. Firmamız iki yüzden fazla ajans, dünyaca ünlü seçkin markalar için üretim yapmaktadır. Son dönemlerde market alışverişi için de uyun olduğundan en fazla büzgülü bez torba modelinden satış yapmaktayız.

 

 

Bez Torba Alımı Ve Satışı

Günümüzde bir çok özel gün ve özel anlarınızın gerçekleştiği zamanlarda bez çanta tercih edilmektedir. Açılış, düğün, nikah, sünnet gibi özel gün ve organizasyonlarınızda günümüzde yeni bir alışkanlık haline gelen bez çantaları en kaliteli ve uygun maliyetle sizler için üretiyoruz. Bu özel kullanım ve hediye etme imkanları olanakları çoğaldıkça herkesin aklına bez torba nereden alınır sorusu gelmektedir. Bizler üzerinde çalışma yapılmış ya da sade olmak üzere belirli yada sizlerin özel siparişlerinize göre bez çanta modelleri üretiyor sizlerin hizmetine sunuyoruz. Artmakta olan bu özel ürünün çeşitleri sizlere sağlamlığı ve dayanıklılığı konusunda da en iyiyi sunuyoruz. Sağlam ve dayanıklı olarak ürettiğimiz modellerimiz uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlıyor.

undefined

 

Bez Torba Ve Fiyatları

Belirli özel günleriniz için ve hediye olarak ta düşünebileceğiniz bez çantalar sayı ve model olarak farklılık gösterebilmektedir. Belirli sayı aralıklarına göre en uygun bez torba fiyatları sizleri memnun edecek şekilde tarafımızca belirlenmiştir. Özel günlerinize ait resim fotoğraf yada tarih gibi anımsatacak bir iz baskısı yapmak sizleri ve davetlilerinizi memnun edecektir. Bizler sizlerin en mutlu günlerinizde sizi ve davetlilerinizi memnun edecek en kaliteli baskı ile bez çanta modellerimizi sizler için imal ediyoruz. En uygun fiyatlı ve görsel olarak en özel tasarımlı bez çanta modellerini sizler ile buluşturuyoruz.

 

Toptan Bez Çanta Üretimi Ve Satışı

Sağlamlığı ve kaliteli olması bakımından son derece önemli olan bez çanta baskılı ve baskısız ham kumaştan üretilmektedir. Kumaşların %100 pamuk olması sebebi ile kaliteli toptan bez çanta üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz. Kullanım konusunda sizlerin de dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Özelliğini kaybetmemesi ve uzun süre kullanabilmeniz için bizler bez çantalarınızı tamamen elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda görünüm kullanımı açısından yüksek sıcaklıkta su da yıkanmamasını öneriyoruz. Yine elde yıkamada da dikkat etmeniz hususlar arasında bez çantalarınızın yıkama aşaması vardır. Özellikle baskılı bez çantalarınızı kesinlikle ters yüzünü çevirerek ve fazla çitileme işlemi yapmadan suda bekletme ve ovalama yöntemi ile yıkamalısınız aksi halde baskısı ne kadar kaliteli olsa da zamanla kullanım ve yıkamaya bağlı deformasyonlar baskınızın silinmesini sağlayacaktır. Baskılı ve baskısız ve olarak özel tasarımla sizler için en uygun toptan bez çanta üretimini yapıyoruz.

 

undefined

Büzgülü Bez Torba Tasarımları


Günümüzde bir çok ülkede çevre dostu olan ve üretiminden kullanımına tam anlamıyla doğa dostu olan bez torba kullanımı yaygınlaşmış durumdadır. Aslında kullanım zamanı olarak çok eski zamanlara kadar dayanan bir geçmişi olan büzgülü bez torba birbirinden güzel ve farklı tasarımları ile yeniden ilgi odağı olmayı başarmıştır. Kullanım olarak pratik ve kolay kullanımının yanı sıra şık tasarımları ve kombin edilmesi en kolay olan büzgülü bez torba modellerini sizler için geliştiriyor ve üretiyoruz.

undefined

Baskılı Ve Baskısız Bez Torba Fiyatları

Baskılı Ve Baskısız Bez Torba Fiyatları

En uygun ve en kaliteli bez torba üretimini sizler ile buluşturuyoruz. Bu işte en kaliteli ve en mükemmeli ortaya koyduğumuz inancındayız. Hediyelik eşya olarak ta son dönemlerde ilgi gören bez torba imalatı baskılı ve baskısız olarak sizler için özel ebatlarda üretilmektedir. Ayrıca özel günleriniz ve özel anlarınız için bez torbalar tasarlamaktayız. Size özel bir tarih ve resim yada fotoğraf gibi özel anlarınızın süre izini taşımasını sağlayacak en kaliteli kumaşlar ile en özel bez torbaları sizler için üretiyoruz.

En Kısa Sürede Baskı Ve Teslimat

Talebin artması ile birlikte artan bez torba imalatı yapan firmalar da artmaktadır. Durum böyle olunca en kaliteli ve profesyonel çalışan bir firma olmanız şart olmaktadır. En iyi performansı ve uzman çalışan ekibimiz ile bizler vermiş olduğunuz sayı ya bağlı olarak en kısa sürede en hızlı ve en kaliteli bez çanta imalatı’nı sizler için üretiyoruz. Sayı olarak beş yüz adete kadar olan siparişlerini baskılı veya baskısız olmak üzere bir günde tamamlanmaktadır. Ve sonra teslimat için nakliye işlemine geçilmektedir.

undefined

 

Sıra Dışı Tasarımları İle Bez Çanta İmalatı

Sizler için özel tasarladığımız farklı model ve çeşitler ile bez çanta imalatı yapan firmamız, sizlerinde tasarlamış olduğunuz modellerin üretimlerini gerçekleştirebiliyoruz. Genel yaşamınızda ve çalışma hayatınızda kullanabileceğiniz gibi makyaj ve el çantası olarak ta günlük hayatlarınız da kullanabileceğiniz sıra dışı bez çantaları sizler için imal etmekteyiz. Cüzdan ve makyaj malzemesi küçük el çantası gibi olmak üzere sırt çantası olarak ta kullanılabilmektedir. Büzgülü ve yandan kapaklı olarak ta birbirinden farklı sıra dışı tasarımlarda bez çantaları sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Bez Torba İmalatı Ve Kapasitesi

Dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlayan bez torbalar hayatın her alanında kullanılmaya başlamıştır. Günlük kullanımlardan aksesuarlara kadar okul çalışma hayatı ve alışverişlerde olmak üzere yaygın kullanılmaktadır. Bizler de İstanbul bez torba imalatı konusunda sizler için en profesyonel üretimi gerçekleştiriyor ve üretim kapasitemizi aylık beş yüz bin adetin üzerine çıkararak sektörde en iyi en kaliteli ve uygun fiyatlı üretimi yaparak liderliği hedefliyoruz.

En Güzel Yanı İle Çevre Dostu Bez Torba

Uygun fiyatlar ile imal edilerek sizlerin kullanımına sunulan çevre dostu bez torba hayatın her alanında olduğu gibi doğa içinde faydalıdır. Kullanım ömrü uzun olması ve fiyatının uygun olmasının yanı sıra kullanım ömrünü tamamlamış ise yada deformasyonlara bağlı olarak kullanım özelliğini kaybetmiş ise bez torbalar çok kolay ve rahat geri dönüştürülebilmektedir. Üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan bez torbaların kumaşları genel olarak pamuk tercih edilir. Baskılarındaki boya ve bazı maddeler de doğada çözünebilen ürünlerden tercih ederek üretiyoruz. Bu konuda sizler de bez çanta kullanımını tercih ederek çevreye duyarlı olmuş olacaksınız.

Baskılı Bez Çanta Toptan Satış

Baskısız veya baskılı bez çanta imalatı yapan firmamız profesyonel ekibi ile müşterilerine birbirinden farklı modellerde bez çantaları uygun fiyatlarda sunmaktadır. Her alanda kullanım kolaylığına sahip olması, dayanıklılığı ve her alanda kullanımının uygun olması nedeni ile çok tercih edilen bez sırt çanta modelleri tamamen doğal kumaştan yapılmakta ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Çevre dostu bu taşıma ürünleri ayrıca tek kullanımlık poşetlere göre de çok daha sağlam olmakta ve kilolarca yükü taşıyabilmektedir. İsteğe göre transfer baskılı bez çanta üreten firmamız müşterilerine promosyon çantaları, reklam amaçlı çantalar, çocuklara özel baskılarla tasarlanan çantalar gibi bir çok modeli de ürünleri arasında sunmaktadır. Bunun yanında farklı boyutlarda bez çanta imalatı olmakta ve bunların da üzerinde çalıştığımız değişik tasarımları uygulayarak şık bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

Baskili Bez Canta


Baskılı Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı yapan ve işinde oldukça titiz olan firmamız müşterilerini bez çanta alınması konusunda dikkatli olmaları için uyarmaktadır. Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus olan kumaş kalitesi bez çanta seçiminde çok önemlidir. Kalitesi yüksek olan kumaş ile tasarlanan bez çantalar üzerine baskı uygulamaları kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamız tarafından tanıtım amaçlı bez çanta imalatı yapılmaktadır bu modeller sempozyum ve fuarlarda tanıtım için kullanılmaktadır. Promosyon çanta olarak da istenilen ebatlarda üzerine baskı yapılabilen bez çantaların kullanımı daha çok tercih edilmektedir. Baskı yapılırken birbirinden farklı metodlar kullanmakta olan alanında uzman ekibimiz ile transfer baskılı bez çanta, veya serigrafi,emprime gibi baskı çeşitleri yapılabilmekte olduğumuz gibi bez çantaların üzerine fotoğraf basılması ya da nakış gibi uygulamalarda sipariş üzerine yapılabilmektedir. Ayrıca modeline ve boyutlarına göre değişkenlik gösteren transfer bez baskılı çanta fiyatları ile müşterilerimize oldukça ekonomik de seçenekler sunmaktayız.

Transfer Baskili Bez Canta


Bez Sırt Çanta Doğallığı

Çevre dostu ve dönüştürülebilir olan tamamen pamuklu malzemeden ürettiğimiz baskılı bez sırt çanta modelleri üzerinde kullandığımız boyalar sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermemekte olup güvenle kullanılabilmektedir. Ham maddesi, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile yaygınlaşan baskılı bez çanta modellerimiz ileri teknoloji ile donanımlı makinelerde baskı tekniği ile istenilen şekle göre bez çanta imalatı yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından müşterilerimizi düşündüğümüz diğer bir konu ise doğum, evlilik ya da yaş günü gibi özel günlerde baskılı bez çanta modellerimizden istediğiniz baskı çeşidi ile verebileceğiniz siparişleri çok adetli bastırmak zorunda olmamanızdır. Adet ve toptan alım yapıldığında değişiklik gösteren bez sırt çanta fiyatları da müşterilerimiz için oldukça ekonomik olarak belirlenmektedir. Modellerimiz arasında en çok tutulan spor görünümlü, öğrenciler arasında da kullanımı yaygınlaşan bez sırt çanta olmakta ve isteğe göre hem arka hem de ön yüzüne farklı tasarımda baskılar yapılabilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin siparişleri sırasında düşük miktarlardaki adetler için lazer baskı tekniği kullanılmasının maliyet açısından emprime baskıya göre çok daha uygun olacağını da göz önüne almasında yarar görmekteyiz.

 

Tasarım Harikası Bez Çanta İmalatı

Günümüzde doğanın her açıdan maruz kaldığı katliam ve zorlanma nedeni ile tüm dünya ülkeleri bez çanta imalatı gibi çeşitli önlemler almak zorunda kalmışlardır. Doğada uzun süre çözülmeyen, toprağa, hayvanlara ve tüm canlılara zarar verme potansiyeli olan tüm ürünler son derece hızla insanların kullanım alanlarından çıkartılmaktadır. Bu aşamada en çok dikkat çeken ve tüm dünyada hızla yasaklanmaya başlayan ve yakında ülkemizde de yasaklanacak olan naylon poşetler olmaktadır.

Bez Canta imalati

Doğal Alternatif Bez Çanta İmalatı

Bu noktada karşımıza en doğal alternatif olarak, %100 pamuktan üretilen bez çantalar çıkmaktadır. Bez çanta ihtiyacınız için ise en doğru adres tabi ki İşte Çanta olacaktır. Uzun süredir bez çanta imalatı sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız görüş ve yorumlarınızı iletmenizden her zaman memnuniyet duyacaktır.
Mail: destek@istecanta.com
Telefon: 0212 643 21 00
Showroom Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

 

Çevre Dostu Bez Torba

Bez çanta tercihinizde en önemli unsur olacak sebeplerden bir tanesi ise doğal olmasıdır. Bu yüzden bu ürünler çevre dostu bez torba niteliğini tam olarak yansıtmaktadır. Doğal her türlü ürünün son derece tercih sebebi olduğu şu dönemde bez çanta da arayışınızı cevaplandıracaktır.
Bez çanta, naylondan daha uzun süre kullanıldığı gibi,naylon gibi kimyasal madde içermemesi açısından da kullanıcıların memnuniyet düzeyini arttıracaktır.

Transfer Baskili Bez Canta

Transfer Baskılı Bez Çanta Çeşitleri

Baskılı bez çanta modellerinden olan transfer baskılı bez çanta birçok alanda kullanılabilme imkanına sahiptir. Müşterilerinizin mağaza alışverişlerinde tüm ihtiyaçlarını giderebiliyor olacakken market alışverişlerinin de vazgeçilmezi olması kaçınılmaz bir gerçek olarak göze çarpmaktadır. Bu sebepten promosyon bez çanta tercih edebilirsiniz. 500 adede kadar siparişlerinizde transfer baskılı bez çanta, 500 adet ve üzeri siparişlerinizde baskıya göre emprime veya transfer baskılı bez çanta olarak siparişiniz alınmaktadır. 1000 adet ve üzeri siparişlerinizde ise baskı türü emprime veya ofset baskı olmaktadır. Siz de hemen minimum 10 adet olmak üzere baskılı bez çanta imalatı yaptırabilirsiniz. destek@istecanta.com mail adresine baskı tasarımınızı ileterek hemen sipariş verebilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefon aracılığı ile bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir başka kullanım ve son derece kullanışlı tercih çeşidi ise bez sırt çanta olarak gözükmektedir. Bez sırt çanta spor faaliyetleri, çocuk etkinlikleri, fuarlar ve diğer tanıtımlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Bez Sirt Canta

Bez Sırt Çanta Baskı Avantajı

Bez sırt çanta modelleri de diğer bez çanta modelleri gibi yüzde yüz pamuktur. Kullanıcılar açısından en önemli tercih sebeplerinden bir tanesi ise yine diğer modeller gibi baskı imkanına sahip olmasıdır.
Kendi etkinliklerinizde kullanım için almak isterseniz, kendi zevkinize, toptan hediyelik olarak değerlendirme görüşünde olur iseniz müşterilerinizin ortak zevkine göre tasarımlar yapabilir, bez sırt çanta modellerinin üzerinde baskı yaptırabilirsiniz. Böylece daha eğlenceli ve gülümsetecek ya da görsel şölene dönüştürebilecek tercihlerde bulunabilirsiniz.
Ayrıca baskı seçeneği market ve mağazalarında kullanımları konusunda büyük fırsatlar yaratmaktadır. Bez çanta üzerine baskı ile market ve mağazanın uzun süreli ve uygun fiyat koşullarında tanıtımının gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Burada düşük adetler için daha önce de bahsettiğimiz gibi transfer baskılı bez çanta alternatifi son derece ihtiyaca yönelik ve kullanışlı olacaktır.

Cevre Dostu Bez Torba

Hala “Neden Bez Çanta?” Diye Düşünüyorsanız:

Doğaya zararı tartışılmaz bir noktada olan naylon torbaların bir başka dezavantajı ise taşıma işlemi yapıldıktan hiç bir alanda değerlendirilemeyişi olmaktadır. Naylon torbalar sadece çöp poşeti olarak kullanılabilmekte olduğundan işlevsellik konusunda sınıfta kalırken, bez çantalar uzun süreli ve çeşitli alanlarda kullanım avantajları ile ön plana çıkmaktadır. Hemen işteçanta.com sitesine giriş yaparak kendinizi bu ayrıcalıkların kollarına bırakabilir, en uygun fiyatlarla minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Yüksek adetli alım seçenekleri ile uygun fiyatları değerlendirebilir, kolaylıkla kesenize göre tercihler yapabilirsiniz. Her konuda olumlu ve olumsuz görüş, yorum ve önerileriniz bize ulaştırmanızdan her zaman memnuniyet duyuyor olacağız. Bu doğrultuda tüm iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Mail ile ulaşmak isterseniz destek@istecanta.com, telefon numaramız 0212 643 21 00 showroom açık adresimiz ise aşağıdaki gibidir.
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

Home ← Older posts