Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Bez Çanta Baskısı Yapan Yerler

Günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz birçok çanta modeli mevcuttur. Son dönemlerde kullanımı gittikçe artan bu çantalardan bir türü de bez çantalardır. Öyle ki merak ettiğiniz sorulardan biri de şudur; bez çantalar diğer poşetler ve torbalar gibi sağlığımıza zarar verir mi? Buna kısaca “kesinlikle hayır” şeklinde cevap verebiliriz. Bez çantalar 100% doğal, 100% pamuk ürünlerdir. Aynı zamanda bez çantalar boyama, baskı, süsleme ve dikiş nakış gibi işlemlerle kişiselleştirilebilen ürünlerden biridir. Bu sebepten diğer çanta modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Özellikle istenilen baskının yapılabilmesi bez çanta tercih etmek için geçerli sebeplerden bir tanesidir. Farklı baskı türlerinin yapıldığı baskılı bez çantalar birçok amaçla kullanılabilmektedir. En bilinin örnekleri hediyelik ve promosyondur. Siz de bez çanta siparişi vermek isterseniz baskılı ve baskısız bez çanta imalatı yapan firmamıza 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta-imalati

Transfer Baskılı Bez Çanta İmalatı

Baskılı bez çanta imalatı için birçok farklı baskı tekniği mevcuttur. Bunlara örnek verecek olursak en çok kullanılan iki baskı türü emprime baskı ve transfer baskı teknikleridir. Transfer baskı ile istenilen her tasarım veya görsel 100% pamuk bez çantalar üzerine aktarılabilmektedir. Ayrıca transfer baskılı bez çanta imalatı diğer baskılara göre daha kısa sürmekte, iş tamamlanma sürecini kısaltmaktadır. Oldukça kolay üretilebilen transfer baskılı bez çanta modelleri sadece bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Çıktının ters bir şekilde transfer kağıdına çıkartılması ve pres makinesi ile bez çanta üzerine basılması olmak üzere iki adımdan oluşmaktadır. Bu sebepten transfer baskılı bez çanta imalatı oldukça kısa sürede tamamlanmaktadır. Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı hakkında daha detaylı bilgi almak, transfer baskılı bez çanta siparişi vermek için firmamıza destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

toptan-transfer-baskili-bez-canta

Baskılı Sırt Çanta Modelleri

Günümüzde karşımıza çıkan her üründe olduğu gibi baskılı veya baskısız bez çanta ürünlerinin de farklı modeller mevcuttur. Bu modellere örnek verecek olursak ham bez çanta, clutch çanta, baskılı kol çanta ve baskılı sırt çanta en çok tercih edilen modeller arasındadır. Diğerlerine göre daha çok rağbet gören baskısız veya baskılı sırt çanta modelleri ise ham bez, panama, rips kumaş olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Baskılı sırt çanta üretimi farklı baskı teknikleriyle gerçekleştirilebilmektedir. Örneğin 500 adede kadar tüm siparişlerinizde gabardin renkli sırt çantaları, kırmızı ham bez sırt çantası, ham bez siyah ve kanvas siyah sırt çantası modellerimizde baskes baskı kullanmaktayız. Diğer tüm ham renk modellerimizde ise transfer baskı kullanmaktayız. Baskılı sırt çanta modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve bez çanta siparişi vermek için bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL adresinden yer alan toptan bez çanta satış ofisimize de uğrayabilirsiniz.

KANVAS BEZ ÇANTA

Kanvas, ön ve arka yüzü aynı ve kalın bir yapıya sahip keten kumaşlar için kullanılan bir tabir. Bu üründen yapılan çantalar da özellikle doğa dostu olarak bilinmekte. Kullanımının kolaylığı ile tercih sebebi olan kanvas çanta, hafif olması ve kirlendiğinde kolay temizlenmesi yönünden de ilgi görüyor. Kanvas çanta, hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Toptan kanvas bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

undefined

Kanvas Çanta Takımları

Kanvas çanta takımları, birbirinden şık tasarımlar ile dikkat çekiyor. Oldukça beğenilen bir model olan kanvas, baskılı modelleri ile de göz doldurmakta. Modaya uygun olarak tasarlanan kanvas çantalar, hayatın pek çok alanında kullanılabilir bir yapıya sahip olmasıyla biliniyor. Şık ve gösterişli bu modelleri özellikle genç kesim tarafından ilgiyle taşınıyor. Promosyon çanta olarak da kullanılan bu kanvas modellerin baskılı çeşitleri de rağbet görüyor. Şık ve kaliteli bir görünüme sahip olan kanvas çanta modelleri, farklı desen seçenekleriyle öne çıkıyor. Yaşamına renk katmak isteyenler, kanvas çantalarıyla kendilerinde bir farklılık meydana getirebilmektedir.

undefined

Nasıl Temizlenir?

Kanvas çanta modelleri bezden yapıldığı için lekelenme ihtimalleri de bulunmakta. Ancak, kolay bir temizlik metoduyla lekesinden arındırılan bu çantalar, eski görünümüne bu şekilde kavuşmaktadır. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için bu temizliğin tarifini yapmakta fayda var. Öncelikle temizlik için ılık su, bir leğen, çamaşır sabunu ve pamuklu bir bez (yumuşak kıllı fırça da olabilir) yeterli olacaktır. İlk olarak çantanın boyasının akıp akmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için de çantanın bir kısmı suyla doldurulan leğenin içerisine bırakılmalıdır. Boya vermediğinden eminseniz, lekeli bölgeler pamuk bez ya da yumuşak kıllı fırça ile ılık suya batırılarak temizlenebilir. Yıkama işlemini çantanın yıkama talimatındaki uyarılar dikkate alınarak çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Siz de toptan kanvas bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Baskılı Bez Çanta Şıklığı

BASKILI BEZ ÇANTA ŞIKLIĞI


Çanta, kadının en büyük aksesuarı ve silahıdır.

Hangi boy, hangi kalıptan kaç adede sahip olursa olsun en büyük eksiğidir de bir yandan. Klasik sert kalıplı yahut yumuşak deri çantalar bir yana bez çanta şıklığı diye de bir şey var.

Alışagelmişin biraz daha dışında bir kalıba sahip olsa da bez çantalar herkesin çanta dolabında yerini almış durumda. Genel olarak daha marjinal olarak anılan tiplerin elinde görmeye alışık olduğumuz bez çantalar her zevke uyabilecek şekilde çeşitliliğini arttırdı.


• Hayallerini Yansıt

undefined


Bez çantalar materyalleri itibariyle her türlü müdahaleye uygun çantalardır. Herhangi klasik bir çantayı istediğiniz renge desene boyayarak istediğiniz modu yaratabilirken hazır baskılı masal kahramanları, beklide asla denk gelemeyeceğiniz hayvanlar alemi çantanızda yer alabilir.


• Her Boy Renk

undefined


Baskılı bez çantaların okulda ya da ofiste kullanabileceğiniz tablet kılıfından seyahatte kullanabileceğiniz kabin boyuna kadar her boyunu bulmak mümkün. Hazır bez çantalar, bozuk para cüzdanı şeklinde çantanızın sevimli ve şık detayı olmaya da hazırdır.


• Tarzınızı Konuşturun

undefined


Pazar kombinlerinizde de baskılı bez çanta şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Bu şekilde hem plastik kullanımını azaltmış olursunuz hem de pazarda dahi tarzınızdan ödün vermeyeceğinizi göstermiş olursunuz.

• Sevdiklerinizi Sevindirin 

 

Elinizden bir şey gelmemesinden yakınmayı bırakın artık. İnternetin sonsuz dünyası sayesinde başaramayacağınız çok az şey kaldı. Dünya’yı kurtarmaya geçmeden hemen önce daha küçük adımlarla başlayın. Örneğin çocuklarınıza sevdikleri bir meyvenin çantasını yapın, hediyeyi yapmak zor mu geldi? O zaman aldığınız hediyenin hediye paketini kendiniz yapın. ‘Ben yalnızca dünyayı kurtaracağım’ diyorsanız da merak etmeyin bez çanta şıklığı her yerde her boyda her cebe uygun. Yine de aklınızı bir nebze olsun çelebildiysem internette DIY projeleri olarak aratabilirsiniz.

Herkese Bez Çanta Lazım

Son yıllarda kullanan kişi sayısı oldukça artan bez çanta modelleri, özellikle gençler arasında sıklıkla kullanılır hale geldi.

Bez çanta tarzını seven, kullanmaktan hoşlanan ve değişik versiyonlarına meraklı olan kişiler için bez çanta hakkında bilgileri paylaşıyoruz.

 

Doğa Dostu Bez Çantalar


Oldukça sade bir görüntüye sahip olan bez çantalar, değişik ve desenli modellerinin yanı sıra doğa dostu olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Diğer kimyasal ürün karışımları ile bir alakası olmayan ve pamuklu kumaş, keten kumaş gibi sağlıklı ürünlerden dikilen kumaş çantalar, doğaya da hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Bu durumdan dolayı da son yıllarda çevreci olarak nitelendirilen kesim tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

undefined

 


Bez Çantalar İle Mesaj Verebilirsiniz


Bez çantaların birçoğu da mesaj veren çantalardır. Gerek üzerinde bulunan resimler ile gerekse de üzerlerinde yer verilen yazılar ile bez çantalar mesaj içeren çantalardır. Siz de hayata karşı ya da topluma karşı bir mesaj vermek istiyorsanız, bez çanta kullanımını tercih edebilirsiniz. Üstelik bez çantaların çoğu promosyon çanta olarak üretilmektedir. Birçok firmanın ve markanın promosyon olarak dağıtmış olduğu bu çantalar, çok amaçlı olarak kullanılabildikleri için de fazlaca tercih edilmektedir. İster örgü çantası, ister kol çantası, ister market çantası, ister kitap çantası aklınıza gelebilecek her şekilde kullanabileceğiniz bez çantalar ile birçok işinizi de kolayca halledebilirsiniz.

 

 

undefined
Cool Bir Tarz İçin Bez Çanta 

Özellikle gençler arasında tercih edilen cool bir tarza sahip olmak ve sokak stilini bir ucundan yakalamak istiyorsanız, bez çanta kullanımına yönelebilirsiniz. Kesim olarak oldukça sade olmasına rağmen üzerinde kullanılan materyaller ile oldukça tarz bir görünüme ulaştırılabilen bez çantaları günlük hayatınıza ekleyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Büzgülü Sırt Çantası

90’larda moda olan ve çok sayıda bayanın hem kullanışlı hem de rahat olduğu için tercih ettiği büzgülü bez sırt çantası modelleri, günümüzün de modası oldu. Özellikle çocuğunuz varsa, bu çantalar ile çok rahat edeceksiniz.

Gezmeye giderken veya arkadaşlarınızla buluşacağınız zamanlarda, bebeğinizin eşyalarını ağır olan kol çantaları ile taşıyıp omuzlarınızı çökertmek yerine, bu sırt çantaları ile taşıyabilirsiniz.

Günümüzde üretilen sırt çantası modelleri hem okulda hem de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir.
En Çok Kullanılan Renkler

undefined

Büzgülü bez sırt çantası modellerinde öne çıkan renkler çiçekli olan ve bol renge sahip olanlardır. Özellikle yaz aylarında hem dikkat çekmenizi hem de daha şık görünmenizi sağlayan bu modellerin kapakları ve büzgüleri sade olarak tasarlanmıştır.

Çiçekli modellerin dışında en çok göze çarpan renkler ise sarı kahverengi, pembe, yaldızlı modeller ve tabii ki vazgeçilmez olan siyah ve beyaz renkler. Siz de bu çantaları kullanırken kıyafetinizin uyumuna dikkat etmeli ve renk uyumunu göz ardı etmemelisiniz.


2016 ve 2017 modasında, kıyafetlerde püsküller ön planda. Büzgülü bez sırt çantası modellerinde de aynı durum geçerli. Eğer modayı

yakından takip ediyor ve püsküllü kıyafetler tercih ediyorsanız, sırt çantanızın da püsküllü olmasına özen gösterin.

Özellikle kapağında ve büzgü iplerinde püskül bulunan modeller oldukça dikkat çekici. Püsküllü modeller, renkleri genellikle mat ve pastel olarak karşımıza çıkıyor.

istecanta.com

 

undefined
Sırt çantalarında moda göz önüne alındığında, bayanları çanta taşıyış şekilleri de düşünülmüş.

Bu nedenle oldukça pratik kullanımı olan çantalar üretilmiş. Hem omuzlarınızda taşıyabileceğiniz hem de kollarınıza takabileceğiniz ya da elinize alabileceğiniz çok sayıda sırt çantası modeli var. Siz de bu modellerden birini tercih ederek, farklı kullanımlar ile göz doldurabilirsiniz.

Ham Bez Çanta

Küreselleşmenin Olumsuz Yönleri


Günümüz dünyasında küreselleşmenin de etkisiyle artık insanlar arası mesafeler azaldı, teknolojik gelişmeler sayesinde hayatımıza yepyeni kolaylıklar sağlandı, üretim hızlandı, iş gücünün yerini teknolojik etkenlerle makineler, elektronik cihazlar almaya başladı. Bunların da etkisiyle her ne kadar olumlu yönleri mevcut olsa da olumsuz yönleri ile de küreselleşmenin bazı unsurları olumsuz etkiler doğurmaya başladı. Ham bez çanta ürünleri sayesinde hem şık bir görünüm yakalayabilir hem de doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

undefined


Doğaya Zararsız Yöntemler


Üretim hizmetlerinde kullanılan kimyasal yöntemler dünyamızın dengesini ve ekolojik sistemi de etkilemeye başladı. Bu ve bunun gibi etkilerle mevsimlerin süreleri değişmeye hava sıcaklıklarında dengesizlikler oluşmaya, fırtınalar ya da kasırgalar daha fazla görülmeye başlandı. Oluşan bir kasırga neredeyse bir kıtayı etkilemeye, depremler tüm dünyayı etkilemeye başladılar. Dünya üzerinde oluşan bütün bu olaylar ve doğal afetler kimileri tarafından doğanın insanlıktan intikamı olarak da yorumlanmaya başlandı. Hal böyle olunca bazı insanlar da hem işlerini görebilecekleri hem de doğaya zarar vermeyecekleri yöntemler arayışlarına girmeye başladılar. Diğer yandan tüm bunlar diğerleri tarafından da dikkatle izlenmeye başlandı. Böyle bir ortamda doğaya faydalı olabilecek materyallerden biri olan ham bez çanta sektörü de son yıllarda kendisini göstermeye başladı.

undefined

Naylon Poşetlerden Kurtulmanın Vakti Geldi

 


Üretilen ham bez çanta çeşitleri, doğaya zarar verdiğine inanılan poşetlerin veya diğer taşıma materyallerinin yerini almaya başladı. İşte bu nedenle firmamız d yatırımlarını bu yönlere yönlendirerek istediğiniz şekil ebat ya da üzerinde istediğiniz şekilde baskı olabilecek şekilde bez çanta üretimi yapmaya başlamış ve halen devam etmektedir. Dilerseniz üzerine baskı yaparak dilerseniz de üzerine deseninizi kendiniz işlemek isterseniz üzerinde baskı olmaksızın yani ham bez çanta siparişi verebilir ve doğaya katkınızı bu şekilde sağlayabilirsiniz. Gece yatağa yattığınızda vicdanınızı rahatlatmış şekilde uyumak hem de reklamınızı yaparak karınıza kar katmak da sizin elinizde.

undefined

 

Home ← Older posts