Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Promasyon Bez Çanta

Akla İlk Gelen Promosyon Ürünü


Bez çanta akımı son yılların en vazgeçemediğimiz akımlarından biri olarak hayatlarımıza girdi ve hatta artık günlük yaşantımıza yerleşti. Pratik, şık, spor gibi birçok yakıştırmayı hak eden promosyon bez çantalar şüphesiz ki tüketicilerin yanı sıra firmaların da ilgisini çekti. Öyle ki artık promosyon ürünlerinin başında akla ilk gelenlerden oldu.

Promasyon Çanta Üretimi Yapan Bir Firma www.istecanta.com

undefined
Gezici Reklam


Hem üzerinden mesajınızı iletebileceğiniz hem de günlük kullanımı ile her daim kendinizi hatırlatabileceğiniz bir ürün olması sebebiyle firmalar için birer gezici reklam malzemesine de dönüştü. Mesajdan ziyade sadece markanızın adı ya da logosu ile bile dikkat çekici bir görüntü yakalarken, tekrar tekrar kullanılması sebebiyle sürekli bir tanıtım sağlamakta. Günümüzde artık bez çanta kullanımı öyle bir boyuta geldi ki hem çevreye olan duyarlılık hem de tanıtım fikri ile markaların diğer poşetlerden ziyade tercih ettikleri birer ürün çantası haline geldi.

undefined

Marka Sadakati


Bu uygulamalar ile tüketicide marka sadakatine yönelik bir tutum da oluşmakla birlikte, aslında bir nevi ağızdan ağıza pazarlama yöntemi de var olmakta. Her ne kadar tüketici satın alma gerçekleştirdiği mağazayı söylemese de taşıdığı bez çantasıyla bu mesajı vermiş olmakta ve bu algıyı yaratmakta.

undefined

Çeşit Çeşit Bez Çanta Modelleri


Bez çantaların çok çeşitli renklerde, desenlerde ve baskılarda üretilmesi de promosyon ürünü olarak kullanılmasında elbette önemli bir etken olmakta. Öyle ki bez çantaların süre giden tüketim çağında sessiz ama derinden ilerlemesi bu imkânların var olması ile yakından ilgili. Bu ilgi markaların ya da firmaların yaratıcı uygulamalar yapmasına olanak vermekte. Örneğin artık bir marka gazete için verdiği hazırladığı ilanı bir bez çanta üzerine de basabilmekte. Durum böyle olunca da her gün yeni yollar deneyen markalar için bez çantaların promosyon bez çanta olarak kullanılması kaçınılmaz bir fikir olarak kendine yer buldu.

Değişime Kendinizden Başlayın

Çevremiz Gittikçe Kötüleşiyor


Doğa büyük bir yıkımla karşı karşıyadır ve bununla savaşmaktadır. Artan ihtiyaçlar, hızlı kentleşme ve bununla beraber gelen sanayileşme, sentetik ürünlerin her alanda kullanılmasına neden olmuştur. Çünkü sentetik ürünler daha dayanıklı ve düşük maliyetlidir. Ancak bütün bu tüketim çılgınlığı bir şeyi gözden kaçırmamıza neden olmuştur. Bütün bu süreç içersinde yaşadığımız çevre çok kötü etkilenmiştir. Atmosferde ciddi hasarlar oluşmuş, bazı bitki ve hayvan türleri yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Bunun için bez çanta kullanarak bir nebze de olsa dünyamıza katkı sağlayabiliriz.

undefined

Plastik Poşetlerle Doğaya Zarar Veriyoruz


Birçoğumuz doğal hayatın gerisinde bir yaşam sürüyoruz. Marketler, pazarlar, alışveriş merkezleri ihtiyacımızı karşılamak üzere oluşturmuş olduğumuz yerler. Bu yerlerde vakit geçirirken en çok tükettiğimiz şeylerden biri plastik poşetlerdir. Aldığımız her ürünü ayrı poşetlere koymak isteriz ancak bunu yaparken aslında her poşetle doğaya bir kere daha zarar verdiğimizi düşünmeyiz.

Eski zamanlarda pazarlarda kese kağıdı ya da file torbalar kullanılırdı ancak zamanla bu alışkanlık unutuldu. Zamanla bazı şirketler fazla plastik tüketiminden kaçınmak üzere poşetlerin kalınlıklarını azalttılarsa da dayanıklılığı olumsuz etkilediği için aslında yine fazla poşet kullanıldı. Ya da marketlerde poşetler para ile satılmaya başlandı. Bez çanta seçenekleri bu sorunun çözümünde etkili bir araç.

undefined

Bez Çantalar İle Doğayı Koruyun


Tüm bunların yerini alabilecek bir çözüm var. Poşet yerine bez çanta kullanmak. Siz de bez çantalar kullanarak doğanın kendini yenilemesine en azından bireysel olarak katkıda bulunabilirsiniz. Plastiklerin doğada yok olma sürelerinin ne kadar uzun olduğunu neredeyse hepimiz biliyoruz. Birkaç tane bez çanta kullanarak belki de yüzlerce plastik torba kullanmanın önüne geçebilirisiniz. Bez çantalar hem sağlamlık hem de sağlık açısından da bizim için önemlidir. Siz de bez çanta kullanımına geçerek doğaya yardım etmeye bugünden başlayabilirsiniz.

undefined

Toptan Bez Çanta Üretimi

Yapılan araştırmalara göre naylon poşetin doğa açısında ve insan hayatı açısında çok zararlı olduğu açıklanmıştır.

Naylon veya plastik poşetlerin doğada uzun bir sürede kaybolmaktadır.

Özellikle küçük mağazalarda veya bakkallarda ucuz olduğundan çok kullanılmaktadır.

Kullanılan bu zararlı poşetler alışverişten sonra da başka işler içinde kullanılmaktadır. Bu nedenle insanlar fark etmeden zararlı ürünleri günümüzde sıkça kullanmaktadır.

undefined

Bez Çanta Kullanımı


Şimdilerde yeni yeni moda olan ve çok kullanılan bez çanta ürünler sayesinde insan hayatı açısından daha olumlu etkiler görülmüştür.

Bez çantalar ülkemizde yeni çıksa da yurt dışında daha eskilere dayanmaktadır. Ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlayan bez çantalar sayesinde hem doğayı bir nebze kurtarmış oluyoruz hem de insan sağlığı açısından daha yararlı olmaktadır.

Bez çantalar diğer poşetler açısında büyük bir avantaj sağlamaktadır. Naylon veya poşetler ağır bir yük koyulduğu zaman yırtılmaktadır.

Fakat bez çantalar sayesinde taşıyabildiğiniz kadar yükü taşıyabilir ve hiçbir olumsuzluk yaşamadan koyduğunuz eşyaları güvenilir bir şekilde taşıyabilirsiniz.

undefined

Firmaların Yeni Reklam Ürünü


Şimdiler büyük firmalarında kullandığı bez çantalar sayesinde firmalar hem kendi ürününü taşıtmakta hem de reklamını yapmaktadır. Firmaların ve organizasyonların ürün tanıtımı veya promosyon ürünleri ile kitlelere kolayca ulaştırmaktadır. Firmaların toptan bez çanta alımı sayesinde firmalar uygun fiyata reklamlarını yaptırabilmektedir.


Firmaların kendi logolarını veya sloganlarını bez çantaların üzerine bastırarak hizmet verdiği kitleye daha hızlı ulaşmaktadır. Bunun sonucunda firmalar Pazar payını büyütebilmektedir. Bez çantalar size bir çantadan daha fazlasını sunar.

undefined

Promasyon Çanta İmalatı

Promosyon amaçlı bez çantalar günümüzde birçok alanda reklam ve tanıtım amaçlı tercih edilen ürünler olarak hayatımızda yerlerini almışlardır. Bez çanta daha sonrada kullanılabilmek adına hem kullanımı kolay, yıpranmaya karşı daha dayanıklı ve plastik alaşımlılara göre daha sağlıklı bir ürün olması sebebi ile iş yerleri ve kurumlar tarafından tercih edilen düşük maliyetli promosyon ürünüdür.


Günümüzde, promosyon amaçlı bez çanta imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. Şirketinize, promosyon uygulaması için reklam ve tanıtım amaçlı kullanmak üzere bez çanta üretimi yaptırmak istiyorsanız ilgili firmalara internet web siteleri üzerinden ulaşarak ürün modelleri ve fiyat bilgisi öğrenebilir hatta bazı firmaların web siteleri üzerinden siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.

 

Üretici firmalar, sipariş adediniz yüksek olsa dahi, imalat sürecini seri olarak tamamladıktan sonra bez çantalarınızı kullanıma hazır şekli ile en kısa süre içerisinde sizlere teslim edeceklerdir. Promosyon da kullanılacak çanta için istenen baskı-bez kalitesi, logo, ebat gibi bilgiler siparişiniz esnasında üretici firmanın sizden isteyeceği doküman ve bilgiler olacaktır.

Promosyon bez çanta için üretimi; ham bez üzerine ilgili kurumun istediği baskı kalıpları basılarak başlar ve kalıba uygun bir çanta formunu almasıyla devam eder. Sap ve biye kısımları da çanta üzerine dikilerek istenilen son şekli verildikten sonra kullanıma hazır hale gelerek üretim sonlandırılmış olur.

Otomasyon sistemi kullanan firmalar ise ilgili imalat sürecini farklı versiyon ile çok daha kısa sürede tamamlayabilmektedirler. Promosyon bez çantaların imalat maliyeti diğer promosyon ürünlerine nazaran daha düşük bir maliyette olduğu için birim fiyatı birçok promosyon ürüne oranla daha uygundur ve şirketler tarafından tercih edilme sebebidir.

Promosyon amaçlı bez çanta üreten firmalar üretim maliyetlerini yüksek adetli siparişlerde düşürebildikleri için müşterilerine verdikleri birim fiyatlarında da bu oranda bir düşüş olabilmektedir.

Her ne kadar çeşitli otomasyonlar kullanılsa dahi ülkemizde promosyon bez çanta üretimi genellikle otomasyon sistemlerde değil daha çok insan gücünün ve emeğinin yoğun olduğu küçük atölyelerde üretim yapan firmaların elindedir. Bu durum bez çanta üretim maliyetini yükseltebilmektedir.

Newer posts → Home