Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Baskılı Ve Baskısız Bez Torba Fiyatları

Baskılı Ve Baskısız Bez Torba Fiyatları

En uygun ve en kaliteli bez torba üretimini sizler ile buluşturuyoruz. Bu işte en kaliteli ve en mükemmeli ortaya koyduğumuz inancındayız. Hediyelik eşya olarak ta son dönemlerde ilgi gören bez torba imalatı baskılı ve baskısız olarak sizler için özel ebatlarda üretilmektedir. Ayrıca özel günleriniz ve özel anlarınız için bez torbalar tasarlamaktayız. Size özel bir tarih ve resim yada fotoğraf gibi özel anlarınızın süre izini taşımasını sağlayacak en kaliteli kumaşlar ile en özel bez torbaları sizler için üretiyoruz.

En Kısa Sürede Baskı Ve Teslimat

Talebin artması ile birlikte artan bez torba imalatı yapan firmalar da artmaktadır. Durum böyle olunca en kaliteli ve profesyonel çalışan bir firma olmanız şart olmaktadır. En iyi performansı ve uzman çalışan ekibimiz ile bizler vermiş olduğunuz sayı ya bağlı olarak en kısa sürede en hızlı ve en kaliteli bez çanta imalatı’nı sizler için üretiyoruz. Sayı olarak beş yüz adete kadar olan siparişlerini baskılı veya baskısız olmak üzere bir günde tamamlanmaktadır. Ve sonra teslimat için nakliye işlemine geçilmektedir.

undefined

 

Sıra Dışı Tasarımları İle Bez Çanta İmalatı

Sizler için özel tasarladığımız farklı model ve çeşitler ile bez çanta imalatı yapan firmamız, sizlerinde tasarlamış olduğunuz modellerin üretimlerini gerçekleştirebiliyoruz. Genel yaşamınızda ve çalışma hayatınızda kullanabileceğiniz gibi makyaj ve el çantası olarak ta günlük hayatlarınız da kullanabileceğiniz sıra dışı bez çantaları sizler için imal etmekteyiz. Cüzdan ve makyaj malzemesi küçük el çantası gibi olmak üzere sırt çantası olarak ta kullanılabilmektedir. Büzgülü ve yandan kapaklı olarak ta birbirinden farklı sıra dışı tasarımlarda bez çantaları sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Bez Torba İmalatı Ve Kapasitesi

Dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlayan bez torbalar hayatın her alanında kullanılmaya başlamıştır. Günlük kullanımlardan aksesuarlara kadar okul çalışma hayatı ve alışverişlerde olmak üzere yaygın kullanılmaktadır. Bizler de İstanbul bez torba imalatı konusunda sizler için en profesyonel üretimi gerçekleştiriyor ve üretim kapasitemizi aylık beş yüz bin adetin üzerine çıkararak sektörde en iyi en kaliteli ve uygun fiyatlı üretimi yaparak liderliği hedefliyoruz.

En Güzel Yanı İle Çevre Dostu Bez Torba

Uygun fiyatlar ile imal edilerek sizlerin kullanımına sunulan çevre dostu bez torba hayatın her alanında olduğu gibi doğa içinde faydalıdır. Kullanım ömrü uzun olması ve fiyatının uygun olmasının yanı sıra kullanım ömrünü tamamlamış ise yada deformasyonlara bağlı olarak kullanım özelliğini kaybetmiş ise bez torbalar çok kolay ve rahat geri dönüştürülebilmektedir. Üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan bez torbaların kumaşları genel olarak pamuk tercih edilir. Baskılarındaki boya ve bazı maddeler de doğada çözünebilen ürünlerden tercih ederek üretiyoruz. Bu konuda sizler de bez çanta kullanımını tercih ederek çevreye duyarlı olmuş olacaksınız.

Baskılı Bez Çanta Toptan Satış

Baskısız veya baskılı bez çanta imalatı yapan firmamız profesyonel ekibi ile müşterilerine birbirinden farklı modellerde bez çantaları uygun fiyatlarda sunmaktadır. Her alanda kullanım kolaylığına sahip olması, dayanıklılığı ve her alanda kullanımının uygun olması nedeni ile çok tercih edilen bez sırt çanta modelleri tamamen doğal kumaştan yapılmakta ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Çevre dostu bu taşıma ürünleri ayrıca tek kullanımlık poşetlere göre de çok daha sağlam olmakta ve kilolarca yükü taşıyabilmektedir. İsteğe göre transfer baskılı bez çanta üreten firmamız müşterilerine promosyon çantaları, reklam amaçlı çantalar, çocuklara özel baskılarla tasarlanan çantalar gibi bir çok modeli de ürünleri arasında sunmaktadır. Bunun yanında farklı boyutlarda bez çanta imalatı olmakta ve bunların da üzerinde çalıştığımız değişik tasarımları uygulayarak şık bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

Baskili Bez Canta


Baskılı Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı yapan ve işinde oldukça titiz olan firmamız müşterilerini bez çanta alınması konusunda dikkatli olmaları için uyarmaktadır. Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus olan kumaş kalitesi bez çanta seçiminde çok önemlidir. Kalitesi yüksek olan kumaş ile tasarlanan bez çantalar üzerine baskı uygulamaları kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamız tarafından tanıtım amaçlı bez çanta imalatı yapılmaktadır bu modeller sempozyum ve fuarlarda tanıtım için kullanılmaktadır. Promosyon çanta olarak da istenilen ebatlarda üzerine baskı yapılabilen bez çantaların kullanımı daha çok tercih edilmektedir. Baskı yapılırken birbirinden farklı metodlar kullanmakta olan alanında uzman ekibimiz ile transfer baskılı bez çanta, veya serigrafi,emprime gibi baskı çeşitleri yapılabilmekte olduğumuz gibi bez çantaların üzerine fotoğraf basılması ya da nakış gibi uygulamalarda sipariş üzerine yapılabilmektedir. Ayrıca modeline ve boyutlarına göre değişkenlik gösteren transfer bez baskılı çanta fiyatları ile müşterilerimize oldukça ekonomik de seçenekler sunmaktayız.

Transfer Baskili Bez Canta


Bez Sırt Çanta Doğallığı

Çevre dostu ve dönüştürülebilir olan tamamen pamuklu malzemeden ürettiğimiz baskılı bez sırt çanta modelleri üzerinde kullandığımız boyalar sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermemekte olup güvenle kullanılabilmektedir. Ham maddesi, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile yaygınlaşan baskılı bez çanta modellerimiz ileri teknoloji ile donanımlı makinelerde baskı tekniği ile istenilen şekle göre bez çanta imalatı yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından müşterilerimizi düşündüğümüz diğer bir konu ise doğum, evlilik ya da yaş günü gibi özel günlerde baskılı bez çanta modellerimizden istediğiniz baskı çeşidi ile verebileceğiniz siparişleri çok adetli bastırmak zorunda olmamanızdır. Adet ve toptan alım yapıldığında değişiklik gösteren bez sırt çanta fiyatları da müşterilerimiz için oldukça ekonomik olarak belirlenmektedir. Modellerimiz arasında en çok tutulan spor görünümlü, öğrenciler arasında da kullanımı yaygınlaşan bez sırt çanta olmakta ve isteğe göre hem arka hem de ön yüzüne farklı tasarımda baskılar yapılabilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin siparişleri sırasında düşük miktarlardaki adetler için lazer baskı tekniği kullanılmasının maliyet açısından emprime baskıya göre çok daha uygun olacağını da göz önüne almasında yarar görmekteyiz.

 

Tasarım Harikası Bez Çanta İmalatı

Günümüzde doğanın her açıdan maruz kaldığı katliam ve zorlanma nedeni ile tüm dünya ülkeleri bez çanta imalatı gibi çeşitli önlemler almak zorunda kalmışlardır. Doğada uzun süre çözülmeyen, toprağa, hayvanlara ve tüm canlılara zarar verme potansiyeli olan tüm ürünler son derece hızla insanların kullanım alanlarından çıkartılmaktadır. Bu aşamada en çok dikkat çeken ve tüm dünyada hızla yasaklanmaya başlayan ve yakında ülkemizde de yasaklanacak olan naylon poşetler olmaktadır.

Bez Canta imalati

Doğal Alternatif Bez Çanta İmalatı

Bu noktada karşımıza en doğal alternatif olarak, %100 pamuktan üretilen bez çantalar çıkmaktadır. Bez çanta ihtiyacınız için ise en doğru adres tabi ki İşte Çanta olacaktır. Uzun süredir bez çanta imalatı sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız görüş ve yorumlarınızı iletmenizden her zaman memnuniyet duyacaktır.
Mail: destek@istecanta.com
Telefon: 0212 643 21 00
Showroom Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

 

Çevre Dostu Bez Torba

Bez çanta tercihinizde en önemli unsur olacak sebeplerden bir tanesi ise doğal olmasıdır. Bu yüzden bu ürünler çevre dostu bez torba niteliğini tam olarak yansıtmaktadır. Doğal her türlü ürünün son derece tercih sebebi olduğu şu dönemde bez çanta da arayışınızı cevaplandıracaktır.
Bez çanta, naylondan daha uzun süre kullanıldığı gibi,naylon gibi kimyasal madde içermemesi açısından da kullanıcıların memnuniyet düzeyini arttıracaktır.

Transfer Baskili Bez Canta

Transfer Baskılı Bez Çanta Çeşitleri

Baskılı bez çanta modellerinden olan transfer baskılı bez çanta birçok alanda kullanılabilme imkanına sahiptir. Müşterilerinizin mağaza alışverişlerinde tüm ihtiyaçlarını giderebiliyor olacakken market alışverişlerinin de vazgeçilmezi olması kaçınılmaz bir gerçek olarak göze çarpmaktadır. Bu sebepten promosyon bez çanta tercih edebilirsiniz. 500 adede kadar siparişlerinizde transfer baskılı bez çanta, 500 adet ve üzeri siparişlerinizde baskıya göre emprime veya transfer baskılı bez çanta olarak siparişiniz alınmaktadır. 1000 adet ve üzeri siparişlerinizde ise baskı türü emprime veya ofset baskı olmaktadır. Siz de hemen minimum 10 adet olmak üzere baskılı bez çanta imalatı yaptırabilirsiniz. destek@istecanta.com mail adresine baskı tasarımınızı ileterek hemen sipariş verebilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefon aracılığı ile bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir başka kullanım ve son derece kullanışlı tercih çeşidi ise bez sırt çanta olarak gözükmektedir. Bez sırt çanta spor faaliyetleri, çocuk etkinlikleri, fuarlar ve diğer tanıtımlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Bez Sirt Canta

Bez Sırt Çanta Baskı Avantajı

Bez sırt çanta modelleri de diğer bez çanta modelleri gibi yüzde yüz pamuktur. Kullanıcılar açısından en önemli tercih sebeplerinden bir tanesi ise yine diğer modeller gibi baskı imkanına sahip olmasıdır.
Kendi etkinliklerinizde kullanım için almak isterseniz, kendi zevkinize, toptan hediyelik olarak değerlendirme görüşünde olur iseniz müşterilerinizin ortak zevkine göre tasarımlar yapabilir, bez sırt çanta modellerinin üzerinde baskı yaptırabilirsiniz. Böylece daha eğlenceli ve gülümsetecek ya da görsel şölene dönüştürebilecek tercihlerde bulunabilirsiniz.
Ayrıca baskı seçeneği market ve mağazalarında kullanımları konusunda büyük fırsatlar yaratmaktadır. Bez çanta üzerine baskı ile market ve mağazanın uzun süreli ve uygun fiyat koşullarında tanıtımının gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Burada düşük adetler için daha önce de bahsettiğimiz gibi transfer baskılı bez çanta alternatifi son derece ihtiyaca yönelik ve kullanışlı olacaktır.

Cevre Dostu Bez Torba

Hala “Neden Bez Çanta?” Diye Düşünüyorsanız:

Doğaya zararı tartışılmaz bir noktada olan naylon torbaların bir başka dezavantajı ise taşıma işlemi yapıldıktan hiç bir alanda değerlendirilemeyişi olmaktadır. Naylon torbalar sadece çöp poşeti olarak kullanılabilmekte olduğundan işlevsellik konusunda sınıfta kalırken, bez çantalar uzun süreli ve çeşitli alanlarda kullanım avantajları ile ön plana çıkmaktadır. Hemen işteçanta.com sitesine giriş yaparak kendinizi bu ayrıcalıkların kollarına bırakabilir, en uygun fiyatlarla minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Yüksek adetli alım seçenekleri ile uygun fiyatları değerlendirebilir, kolaylıkla kesenize göre tercihler yapabilirsiniz. Her konuda olumlu ve olumsuz görüş, yorum ve önerileriniz bize ulaştırmanızdan her zaman memnuniyet duyuyor olacağız. Bu doğrultuda tüm iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Mail ile ulaşmak isterseniz destek@istecanta.com, telefon numaramız 0212 643 21 00 showroom açık adresimiz ise aşağıdaki gibidir.
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

Baskılı Bez Çanta İmalatı Yapanlar

Baskılı bez çanta imalatı yaptırmak mı istiyorsunuz? O zaman yazımızı okuyup bilgi alabilirsiniz. Baskılı bez çanta, oldukça şık görünen kullanışlı ve arzu ettiğiniz ölçülere göre üretilebilen ürünlerdir. İşte Çanta olarak piyasada ünlenen ve yaklaşık olarak 200 firma ile çalışma imkanı bulan üretici firmamız bu konuda oldukça bilinmektedir. Tamamen profesyonel bir ekip ile çalışan, yaptığı işin hakkını veren kaliteli üretimleri ile sizleri mutlu eden merkezimiz, aynı zamanda birçok kişiye de iş imkanı sağlamaktadır. Bez çantalar, özellikle son yıllarda gittikçe kullanımı yaygınlaşan, doğayı korumak amacıyla bir alternatif olarak görülen, bu sebepten ötürü de çok sayıda firmanın başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de baskılı bez çanta imalatı yaptırmak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. 500 adet ve üzeri siparişlerinizde özel ölçüde bez çanta imalatı da yapmaktayız. Bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 Baskili Bez Canta

 

Transfer Baskılı Bez Çanta Üreticileri

Aslında Türkiye’nin pek çok yerinde transfer baskılı bez çanta imal eden ve bu ürünlerin satışını yapan çok sayıda firmanın bulunduğunu söylemek mümkündür. Ancak işini gerçekten iyi yapan ve tüm dünyaya kargo gönderimi yapan çok az sayıda firma olduğunu söylemek mümkündür. İstanbul genellikle bu işin merkezi olmakla beraber, bez çanta imalatı yapan yerler genellikle İstoç gibi yerlerde toplanmıştır. İstanbul İstoç’ta bulunan firmamıza ulaşmak ve transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isteyen müşterilerimiz doğrudan 25. Ada ve 78. Numaraya gelebilecekleri gibi 0212 643 21 00 numaralı hattımızı arayarak veya destek@istecanta.com mail adresinden yazarak bizimle iletişime geçebilirler. Siz de bizi tercih edebilir ve bizden baskılı bez çanta siparişi geçebilirsiniz.

Transfer Baskili Bez Canta


Bez Çanta Kullanışlı Mı?

‘Bez çanta kullanışlı mıdır?’ sorusu, bugün pek çok kişinin sorduğu soruların başında gelmektedir. Bez çanta son derece kullanışlı olmakla beraber 2019 yılında naylon torbaların yasaklanacak oluşu pek çok kişiyi bez torba kullanmaya yönlendirmektedir. Bu ürünleri gündelik hayatınızda, alışverişe gideren ya da aklınıza gelebilecek her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz mümkündür. Siz de bez çanta almayı tercih edebilir, firmamız ile iletişime geçerek siparişlerinizi bize bildirebilirsiniz. Transfer baskılı bez çanta modellerimiz de özellikle son yıllarda çok tercih edilmekte, birçok kişi bez çanta satın almak istediğinde bizim firmamızı aramaktadır. İşte Çanta olarak bu konuda ilerlemeye devam edeceğiz.

Transfer Baskılı Bez Çanta Devrimi

Günümüzde kullanım alanı ve rahatlığı bakımından en sık karşılaşılan çanta modeli olan transfer baskılı bez çanta , günlük hayata kolaylıkla uyarlanabilir niteliktedir. Sportif ve salaş görüntüsüyle sokaklarda sıkça rastladığımız bu çantaları her tarz kıyafetle kombinleyebilmek oldukça kolay. Gerek rahat kullanımı, gerekse kolay taşınmasıyla birçok insanın tercihi olan bu çantalar artık sahip olduğu folyo baskılar sayesinde tüm tarzlara ve tüm kıyafetlere uyarlanabilir hale gelmiştir. Ayrıca baskılı bez çantaların bez sırt çanta gibi farklı farklı modellerle ve farklı baskılarla zenginleştirilmesiyle insanların kendilerini en net yansıtabilen tarzı kullanabilmeleri kolaylaşmıştır.

bez sirt canta


Transfer baskı , günümüzde birçok alanda kullanımıyla yaygın olan bir dijital baskı yöntemidir ve renkli baskıların kaliteli bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Bez çantalarda da rahatlıkla kullanılabilen bu dijital baskı yöntemi, kolaylıkla yıkanabilmekte, ayrıca bez çantalara daha farklı bir hava katmaktadır. İsteyenin minimal bir desen, isteyenin ise büyük hoş bir fotoğraf transfer baskılı bez çanta kullanmasını mümkün kılan bu yöntemle üretilen çantalar birçok kişinin tercih ettiği çanta olmaktadır. Bez sırt çanta gibi bez çanta modelleri, hafif oluşuyla da avantaja sahiptir. Çünkü kadınların gerektiğinde bütün gün omuzlarında taşıdığı çantanın bez hafifliğinde olduğunu düşününce ne kadar doğru bir tercih olduğunu anlayabiliriz. Üniversite öğrencileri açısından da sıklıkla kullanılan bu çantalar sayesinde kitap ve defter taşımak da oldukça rahattır . Ayrıca bez çantanın üzerinde ilginizi çekecek hoş yazılar da baskılanabilen bu çantalar özellikle bu özelliğinden dolayı gençlerin yoğun ilgisini görmektedir. Gerektiğinde valizinizin içine katlayıp kaldırarak veya evinizde dolabınıza rahatlıkla katlayıp koyulmasıyla da size yerden tasarruf ettiriyor.

Transfer Baskili Bez Canta


Folyo baskı tekniği ile renklendirilen bu çantalar için özel baskılamak istediğiniz şekil, yazı veya renklendirmeyi de isteğe bağlı olarak kişiselleştirebilir, özel üretim yapabiliriz. Transfer baskılı bez çanta fiyatlarını en uygun şekilde sizlere sunan firmamız dan, bez sırt çanta gibi siparişlerinizi son derece hesaplı fiyatlarla sipariş edebilir, toptan şekilde alabilirsiniz. Ayrıca firmamız siparişinizin üzerine son derece kısa zaman içerisinde üretim yapıp, uzun bekleme süreleri olmadan sadece birkaç gün içerisinde siparişinize ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Doğa Dostu Bez Çanta İmalatı

Neden bez çanta imalatı ve kullanımına önem vermeliyiz? Her yıl 500 milyonun üzerinde plastik poşet kullanılmaktadır. Kullanılan plastik ürünler, geçen her dakika çevremize telafisi mümkün olmayan hasarlar vermektedir. Petrol gibi organik olmayan fosil maddelerden üretilen çantalar, dünyamızın ömrünü kısalttığı gibi sağlığımızı da olumsuz etkilemektedir. Kağıt çantalar da en az plastik çantalar kadar çevreye zararlıdır çünkü bir kağıt çanta üretimi için çok büyük miktarlarda ağaç tahribatı yapılmaktadır. Bu tahribatı engellemek ve çevreye büyük bir katkıda bulunmak için bez sırt çanta ve kol çantası kullanımını arttırmak için kampanyalar düzenlenmektedir. İşte Çanta ailesi olarak üretimini sağladığımız baskısız/baskılı bez çantalarının faydalarını sizin için listeledik

Bez Canta imalati

Bez Çantanın Kurtarıcı Faydaları

Bez çantalar, %100 pamuktan üretilen organik yapısıyla gittiğiniz alışveriş merkezlerinde ve marketlerde tekrar tekrar kullanılabilir. Tamamen doğal olarak üretimi sağlanan bez çantalar çevre dostudur, plastik poşetlerin yerine geçerek 31 milyar plastik poşetin kullanılmasını engeller. Bez çanta imalatı 100% pamuktan yapıldığından yumuşak dokusuyla sizleri kanserojen etkiye sahip plastiklerden korur. Özel bir bakım gerektirmez. Çamaşır makinenizde 20 derecede kıyafetlerinizle birlikte kolayca temizliğini sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolaydır. İşte Çanta kalitesiyle üretilen özel dikiş tekniğine sahip bez çantalar, bez sırt çanta, clutch çanta modelleri kolay kolay yırtılmaz veya sökülmez. Yüksek dayanıklığa sahiptir. Bunca avantaja sahip bir çantanın pahalı olmasını bekleyebilirsiniz fakat öyle değil! Bez çanta imalatı esnasında yapay hiçbir ürün kullanılmaması bez çanta maliyetinini düşük olmasına yol açmaktadır. Satışa sunulan bez çantalar çok amaçlı kullanımları ve kalitesiyle bütçenizi de gülümsetecektir. Şuana kadar sahip olduğunuz tüm çantalardan daha güçlü bir yapıya sahip olan bez çantalar, organik olması sebebiyle kendi ağırlığının 22 katına kadar materyal taşıyabilmektedir.

Bez Sirt Canta

İşte Çanta Kalitesiyle!

Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında dünya markalarına hizmet eden ve 35'ten fazla referansa sahip İşte Çanta ailesi olarak farklı baskı çeşitleri ve renk seçenekleriyle müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Transfer baskılı bez çantalardan dilediğinizi seçebileceğiniz gibi toptan veya kişisel olarak sipariş verebilirsiniz. Farklı amaçlara hizmet edebilen İşte Çanta kalitesindeki baskılı bez çanta modellerini şirketinizin adını dünyaya duyurmak için kullanabilirsiniz. Promosyon ürünlerinde emprime baskı ve uygun fiyat seçeneklerimizle siz ayrıcalıklı müşterilerini beklemektedir.

Daha detaylı bilgi almak için destek@istecanta.com mail adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz 0212 643 21 00 telefon numarasından bize ulaşabilir veya Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Newer posts → Home ← Older posts