Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Baskılı Bez Çanta İmalatı Yapanlar

Baskılı bez çanta imalatı yaptırmak mı istiyorsunuz? O zaman yazımızı okuyup bilgi alabilirsiniz. Baskılı bez çanta, oldukça şık görünen kullanışlı ve arzu ettiğiniz ölçülere göre üretilebilen ürünlerdir. İşte Çanta olarak piyasada ünlenen ve yaklaşık olarak 200 firma ile çalışma imkanı bulan üretici firmamız bu konuda oldukça bilinmektedir. Tamamen profesyonel bir ekip ile çalışan, yaptığı işin hakkını veren kaliteli üretimleri ile sizleri mutlu eden merkezimiz, aynı zamanda birçok kişiye de iş imkanı sağlamaktadır. Bez çantalar, özellikle son yıllarda gittikçe kullanımı yaygınlaşan, doğayı korumak amacıyla bir alternatif olarak görülen, bu sebepten ötürü de çok sayıda firmanın başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de baskılı bez çanta imalatı yaptırmak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. 500 adet ve üzeri siparişlerinizde özel ölçüde bez çanta imalatı da yapmaktayız. Bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 Baskili Bez Canta

 

Transfer Baskılı Bez Çanta Üreticileri

Aslında Türkiye’nin pek çok yerinde transfer baskılı bez çanta imal eden ve bu ürünlerin satışını yapan çok sayıda firmanın bulunduğunu söylemek mümkündür. Ancak işini gerçekten iyi yapan ve tüm dünyaya kargo gönderimi yapan çok az sayıda firma olduğunu söylemek mümkündür. İstanbul genellikle bu işin merkezi olmakla beraber, bez çanta imalatı yapan yerler genellikle İstoç gibi yerlerde toplanmıştır. İstanbul İstoç’ta bulunan firmamıza ulaşmak ve transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isteyen müşterilerimiz doğrudan 25. Ada ve 78. Numaraya gelebilecekleri gibi 0212 643 21 00 numaralı hattımızı arayarak veya destek@istecanta.com mail adresinden yazarak bizimle iletişime geçebilirler. Siz de bizi tercih edebilir ve bizden baskılı bez çanta siparişi geçebilirsiniz.

Transfer Baskili Bez Canta


Bez Çanta Kullanışlı Mı?

‘Bez çanta kullanışlı mıdır?’ sorusu, bugün pek çok kişinin sorduğu soruların başında gelmektedir. Bez çanta son derece kullanışlı olmakla beraber 2019 yılında naylon torbaların yasaklanacak oluşu pek çok kişiyi bez torba kullanmaya yönlendirmektedir. Bu ürünleri gündelik hayatınızda, alışverişe gideren ya da aklınıza gelebilecek her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz mümkündür. Siz de bez çanta almayı tercih edebilir, firmamız ile iletişime geçerek siparişlerinizi bize bildirebilirsiniz. Transfer baskılı bez çanta modellerimiz de özellikle son yıllarda çok tercih edilmekte, birçok kişi bez çanta satın almak istediğinde bizim firmamızı aramaktadır. İşte Çanta olarak bu konuda ilerlemeye devam edeceğiz.

Transfer Baskılı Bez Çanta Devrimi

Günümüzde kullanım alanı ve rahatlığı bakımından en sık karşılaşılan çanta modeli olan transfer baskılı bez çanta , günlük hayata kolaylıkla uyarlanabilir niteliktedir. Sportif ve salaş görüntüsüyle sokaklarda sıkça rastladığımız bu çantaları her tarz kıyafetle kombinleyebilmek oldukça kolay. Gerek rahat kullanımı, gerekse kolay taşınmasıyla birçok insanın tercihi olan bu çantalar artık sahip olduğu folyo baskılar sayesinde tüm tarzlara ve tüm kıyafetlere uyarlanabilir hale gelmiştir. Ayrıca baskılı bez çantaların bez sırt çanta gibi farklı farklı modellerle ve farklı baskılarla zenginleştirilmesiyle insanların kendilerini en net yansıtabilen tarzı kullanabilmeleri kolaylaşmıştır.

bez sirt canta


Transfer baskı , günümüzde birçok alanda kullanımıyla yaygın olan bir dijital baskı yöntemidir ve renkli baskıların kaliteli bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Bez çantalarda da rahatlıkla kullanılabilen bu dijital baskı yöntemi, kolaylıkla yıkanabilmekte, ayrıca bez çantalara daha farklı bir hava katmaktadır. İsteyenin minimal bir desen, isteyenin ise büyük hoş bir fotoğraf transfer baskılı bez çanta kullanmasını mümkün kılan bu yöntemle üretilen çantalar birçok kişinin tercih ettiği çanta olmaktadır. Bez sırt çanta gibi bez çanta modelleri, hafif oluşuyla da avantaja sahiptir. Çünkü kadınların gerektiğinde bütün gün omuzlarında taşıdığı çantanın bez hafifliğinde olduğunu düşününce ne kadar doğru bir tercih olduğunu anlayabiliriz. Üniversite öğrencileri açısından da sıklıkla kullanılan bu çantalar sayesinde kitap ve defter taşımak da oldukça rahattır . Ayrıca bez çantanın üzerinde ilginizi çekecek hoş yazılar da baskılanabilen bu çantalar özellikle bu özelliğinden dolayı gençlerin yoğun ilgisini görmektedir. Gerektiğinde valizinizin içine katlayıp kaldırarak veya evinizde dolabınıza rahatlıkla katlayıp koyulmasıyla da size yerden tasarruf ettiriyor.

Transfer Baskili Bez Canta


Folyo baskı tekniği ile renklendirilen bu çantalar için özel baskılamak istediğiniz şekil, yazı veya renklendirmeyi de isteğe bağlı olarak kişiselleştirebilir, özel üretim yapabiliriz. Transfer baskılı bez çanta fiyatlarını en uygun şekilde sizlere sunan firmamız dan, bez sırt çanta gibi siparişlerinizi son derece hesaplı fiyatlarla sipariş edebilir, toptan şekilde alabilirsiniz. Ayrıca firmamız siparişinizin üzerine son derece kısa zaman içerisinde üretim yapıp, uzun bekleme süreleri olmadan sadece birkaç gün içerisinde siparişinize ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Doğa Dostu Bez Çanta İmalatı

Neden bez çanta imalatı ve kullanımına önem vermeliyiz? Her yıl 500 milyonun üzerinde plastik poşet kullanılmaktadır. Kullanılan plastik ürünler, geçen her dakika çevremize telafisi mümkün olmayan hasarlar vermektedir. Petrol gibi organik olmayan fosil maddelerden üretilen çantalar, dünyamızın ömrünü kısalttığı gibi sağlığımızı da olumsuz etkilemektedir. Kağıt çantalar da en az plastik çantalar kadar çevreye zararlıdır çünkü bir kağıt çanta üretimi için çok büyük miktarlarda ağaç tahribatı yapılmaktadır. Bu tahribatı engellemek ve çevreye büyük bir katkıda bulunmak için bez sırt çanta ve kol çantası kullanımını arttırmak için kampanyalar düzenlenmektedir. İşte Çanta ailesi olarak üretimini sağladığımız baskısız/baskılı bez çantalarının faydalarını sizin için listeledik

Bez Canta imalati

Bez Çantanın Kurtarıcı Faydaları

Bez çantalar, %100 pamuktan üretilen organik yapısıyla gittiğiniz alışveriş merkezlerinde ve marketlerde tekrar tekrar kullanılabilir. Tamamen doğal olarak üretimi sağlanan bez çantalar çevre dostudur, plastik poşetlerin yerine geçerek 31 milyar plastik poşetin kullanılmasını engeller. Bez çanta imalatı 100% pamuktan yapıldığından yumuşak dokusuyla sizleri kanserojen etkiye sahip plastiklerden korur. Özel bir bakım gerektirmez. Çamaşır makinenizde 20 derecede kıyafetlerinizle birlikte kolayca temizliğini sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolaydır. İşte Çanta kalitesiyle üretilen özel dikiş tekniğine sahip bez çantalar, bez sırt çanta, clutch çanta modelleri kolay kolay yırtılmaz veya sökülmez. Yüksek dayanıklığa sahiptir. Bunca avantaja sahip bir çantanın pahalı olmasını bekleyebilirsiniz fakat öyle değil! Bez çanta imalatı esnasında yapay hiçbir ürün kullanılmaması bez çanta maliyetinini düşük olmasına yol açmaktadır. Satışa sunulan bez çantalar çok amaçlı kullanımları ve kalitesiyle bütçenizi de gülümsetecektir. Şuana kadar sahip olduğunuz tüm çantalardan daha güçlü bir yapıya sahip olan bez çantalar, organik olması sebebiyle kendi ağırlığının 22 katına kadar materyal taşıyabilmektedir.

Bez Sirt Canta

İşte Çanta Kalitesiyle!

Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında dünya markalarına hizmet eden ve 35'ten fazla referansa sahip İşte Çanta ailesi olarak farklı baskı çeşitleri ve renk seçenekleriyle müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Transfer baskılı bez çantalardan dilediğinizi seçebileceğiniz gibi toptan veya kişisel olarak sipariş verebilirsiniz. Farklı amaçlara hizmet edebilen İşte Çanta kalitesindeki baskılı bez çanta modellerini şirketinizin adını dünyaya duyurmak için kullanabilirsiniz. Promosyon ürünlerinde emprime baskı ve uygun fiyat seçeneklerimizle siz ayrıcalıklı müşterilerini beklemektedir.

Daha detaylı bilgi almak için destek@istecanta.com mail adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz 0212 643 21 00 telefon numarasından bize ulaşabilir veya Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Hediyelik Baskılı Bez Çanta İmalatı

Artık hediyelik amaçlı baskılı bez çanta imalatı ve toptan satışı başladı! Çevreye hiçbir zararı olmadığı için güvenle kullanabileceğiniz, %100 doğal ve %100 pamuk oldukları için son zamanlarda fazla tercih edilmeye başlanan bez çantalar, hem üzerine istenilen baskı yaptırılarak mağaza ya da marketlerin uzun bir süre tanıtımı yapılabildiği için, hem de birisine hediye almak istenildiğinde çevre dostu oldukları için çok tercih ediliyor. Hem diğer çantalara göre oldukça hafif oldukları için hem de kullanışlı oldukları için, günümüzde istenilen her alanda üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bez çanta imalatı konusunda her şeyi güzelce danışabileceğiniz kişilere ve merak ettiğiniz birçok bilgiye 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim bilgilerini kullanarak ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresine ziyarette bulunarak ulaşabilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı için çalışan firmalardan bez çanta isteklerinizi arttırarak, doğaya küçücük bir katkıda siz de bulunabilirsiniz. Son zamanlarda hayatımızda büyükçe yer kaplayan zararlı ürünler çok fazla tüketildikleri için, canlılarımız ve üzerinde yaşadığımız dünyamızın ömrü kısalmaktadır. Biz de her bilinçli birey gibi, bu konuda elimizden geleni yapmalıyız. Alışveriş yaparken, mağazalarda, marketlerde, naylon poşet yerine bez kol çantası ve bez sırt çanta gibi modellerin imalatını yapan firmalardan elde ettiğimiz bez çantaları kullanarak, onların kullanımını yaygınlaştırma konusunda katkıda bulabiliriz. Bir kullanımlık olan naylon poşet yerine, ondan ortalama 20 yıl daha fazla kullanılan bez çantaları kim tercih etmek istemez ki? Üstelik bez çantaları, hayatınızın her yerinde rahatça kullanabiliyorken, naylon poşetleri genellikle çöp torbası olarak kullanabiliyorsunuz.

 

Bez Sirt Canta
Birbirinden farklı modellerde baskılı bez çanta yaptırabilirsiniz; kendinize postacı çantası, bez sırt çanta, hazır baskılı çanta modellerinden birisini seçerek, hem rahata kavuşabilir hem de içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz, bez çantalarınızı transfer baskılı bez çanta seçeneği ile istediğiniz baskı modelinde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Gün içerisinde alıp, kullanıma başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim bilgilerini kullanmak ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adreslerine ulaşmak olacaktır. İşte Çanta kalitesiyle birlikte, gerek elinizde, gerekse bez sırt çanta modeli olarak, rahat ve güvenilir ürünleri elde edebilirsiniz. İstediğiniz tarzda ve her tarza hitap eden basılan bez çantalarda kullanılan teknik ise; transfer baskı tekniğidir. Transfer baskılı bez çanta çeşitleri ile hayatın her alanında daha rahat etmek için bir adım atmış olacaksınız.

Moda Baskılı Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı yapan firmalardan baskısız veya baskılı bez çanta tercihinizi arttırarak doğayı kurtarabileceğinizi biliyor muydunuz? Son yıllarda hayatımıza giren petrol ürünleri ve petrol ürünlerinin aşırı tüketimi canlıların ve dünyamızın ömrünü tehdit etmektedir. Birey olarak üzerimize düşen görevi yapmalı ve basit önlemlerle büyük adımlar atmalıyız. Mağazalarda ve alışveriş esnasında naylon poşet kullanımını minimuma indirmeli, bez çanta kullanımının yaygınlaştırılmasına yardımcı olmalıyız. Üstelik %100 pamuklu ve dayanıklı yapısıyla estetik görünümünden ödün vermeyen bez çantalar, plastik poşetlere göre 20 yıl daha fazla kullanılabiliyor!

undefined

 

On yıldan fazla süredir plastik torba istatistiklerini toplayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığına göre, Türkiye’de kullanılan plastik torbaların yalnızca %1,6’sı geri dönüştürülebiliyor. Dönüştürülemeyen naylon poşetler çöplüklerde binlerce yıl barınmaya bırakılıyor veya suda ve toprakta ayrışarak canlılara zarar veriyor. Bu verilere dayanarak Türkiye’de 2019 yılından itibaren plastik poşetler yasaklanacak ve bez çanta ve bez sırt çanta modelleri tercih sebebi olacaktır. Bez çanta imalatı ve satışında Türkiye’de lide olan İşte Çanta onlarca çeşit renk ve modelde toptan veya kişisel isteğe bağlı bez çanta satışı yapmaktadır. iştecanta.com ailesi olarak üretimini sağladığımız bez çantalar kimyasal madde içermez. %100 doğaldır ve günlük tercihlerinizde başrol oynayacak dikkat çekici baskılı modellere sahiptir.

Organik olduğu için çevreyle dost olan bez çantalar; hazır baskılı çanta, plaj çantası, postacı çantası ve bez sırt çanta gibi farklı modellerle müşteri hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca arzu ederseniz kendi baskı modelinizi tasarlayarak aynı gün içerisinde bez çantanıza kavuşabilirsiniz. Her tarza uygun ve baş döndürecek tasarımıyla basılan bez çantalarda transfer baskı tekniği kullanılmaktadır. İşte Çanta güvencesiyle memnuniyetinize sunulan transfer baskılı bez çanta modelleri, yüksek kalitesiyle çantalarınız arasında ışıldayacak!

undefined

 

Nasıl Baskılı Bez Çanta Sahibi Olacağım?

Kişisel satışlarıyla olduğu kadar toptan satışlarıyla da dünyaca ünlü 200’den fazla markaya hizmet etmiş iştecanta.com olarak kullanıcıların rahatlığını ve sunduğumuz hizmeti ön planda tutuyoruz. Uygun fiyatlara sahip bez çantalardan satın almak isterseniz destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilir veya 0212 526 78 78 telefon numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresimizden bizi ziyaret ederek transfer baskılı bez çanta sipariş verebilirsiniz.

Özel Bez Çanta İmalatı

Yolda yürürken kolunuzda taşıdığınız çantanın hakkınızda fikir vermesini ister misiniz? Üzerinde istediğiniz fotoğrafın ya da sadece sizin anlamını bildiğiniz bir işaretin olduğu bez çanta imalatı yapılsınn ister misiniz?


Arkadaşınıza özel çizdiğiniz bir resmin, sembolün üzerinde yer aldığı çantayı hediye etmeyi? Kim istemez ki doğa dostu, kullanımı kolay, yıkanabilir ve zevkinize göre renklendirebildiğiniz bez çantaya sahip olmayı?


Bez çantalar aslında eskiden beri hayatımızda var. Kullanım yeri farklı olsa da şu an yükselişe geçmiş trendler arasında.
İlk bakışta ergonomik olması, kişiye özel dizayn imkânı sunması, çevreye dost ve inşan sağlığına zararlı olmaması, temizliğinin çok kolay olması ve sabunlu bir bezle bile eski haline getirebileceğiniz bez çantalar bir tarz olma yolunda ilerliyor. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bu tarza sahip olmak için mutlaka, İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Hayal Gücünüze Güvenin

Transfer baskılı bez sırt çanta gibi modellerde seçtiğiniz fotoğrafın renkleri daha canlı görünecek ve tasarımlarınızda özgür olduğunuzu hissedeceksiniz. Sizin yapmanız gereken boya kalemlerinizi alıp hayal gücünüzle harikalar yaratmak. Rahat kullanımdan yanaysanız bez sırt çanta modellerini de sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.


Sevdiklerinize kelimelerle ifade edemediğiniz, renklerin diliyle konuşarak onlara verdiğiniz değeri daima yanlarında taşımalarını istiyorsanız bez çanta alın. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bez çanta imalatı yapan ve toptan satış hizmeti veren İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez Çanta ile Fotoğraflar Canlansın

Baskısız bez çantaların yanı sıra baskılı olan bez çantalarda çok tercih edilmekte. Baskılı bez çantalarda ise transfer baskı renk kalitesinin yüksek olmasını sağlayıp fotoğraflarınızı ya da çizdiğiniz bir resmi her an yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlamakta. Kardeş gibi büyüdüğünüz aynı zamanda en yakın arkadaşlarınız olan kuzenlerinize özel yaptığınız tasarımlar için toptan bez çanta satın alabilirsiniz.
Gün geçtikçe hediyelik eşyalarda çeşitliliğin artması kararsızlığı da beraberinde getirir oldu. Daha özel ve kişiye yönelik hediyelerin imalatı büyük önem kazandı. Bu açıdan baskılı bez çanta uzun bir süre modada adından söz ettirecek. 

Newer posts → Home ← Older posts