Bez Torba ve Çanta İmalatı ve Satışı Fuar ve organizasyonlarınız içi bez torba yapılır. Bez torba imalat ve toptan satış yeri

Organik Baskılı Bez Çanta Modelleri

Baskılı bez çanta, %100 pamuktan üretilmekte olan, doğal kumaş çantadır. Tamamen doğal içerikten olan bu çantalar, organik olduğu için doğa dostu olarak adlandırılan çantalar arasında yer almaktadır. Hiçbir kimyasal madde içermeyen bez çantalar, doğa ile bütünleşebilen, doğada yok olma özelliği bulunan özel çantalardır. Naylon poşetlerin doğaya, hayvanlara ve insanlara vermiş olduğu zararları asla vermeyen bez çantalar, naylon poşetlere göre çok daha uzun süre kullanıma sahiptir. Hatta doğru kullanıldığında uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan kalabilen bez çantalar, dayanıklı olmaları sebebi ile de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bez sırt çanta modelleri ve daha birçok seçenek ile karşınıza çıkan bez çantalar, uzun süre kullanıma uygundur. Bez sırt çanta ile ilgili yazımızı okumak için >> Bez Sırt Çanta

Baskılı Bez Çanta


Birçok kişinin alışveriş çantası olarak tercih ettiği bez çantalar, mağazalar ve marketler tarafından da kullanılmaktadır. Promosyon ya da reklam amaçlı kullanılabilen bez çantalar, farklı kullanım alanlarına sahip özel çantalardır. Üzerlerine baskı yapılabilmekte olan bez çantalar, özellikle marketler, mağazalar ve kozmetik firmaları tarafından reklam ürünü olarak kullanılmaktadır. Mağaza ya da ürün tanıtımları için tercih edilen bu çantalar, üzerlerine yapılan baskıları gittikleri her yere taşıma özelliğine sahiptir. Üstelik uzun yıllar boyunca kullanılabilen baskılı bez çanta, oldukça düşük maliyet ile yıllarca uzun süreli reklam yapmanın en ideal araçlarından biridir. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, siz de reklam amacı ile bez çantaları tercih edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez sırt çanta, bez büzgülü çanta, clutch çanta, postacı çanta, kol çantası, baskılı ve baskısız bez çanta, kanvas çanta, pazar çantası, plaj çantası ve daha birçok modeli bulunan bez çantaları, ister günlük kombinlerinizi tamamlamak için isterseniz de promosyon ya da reklam için kullanabilirisiniz. Transfer baskılı bez çanta modellerini de bulabileceğiniz bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, aradığınız tüm bez çantaları tek bir çatı altında görebilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta'yı @istecanta6eb8 kullanıcı adı ile Behance üzerinden takip ederek kampanyalarından ve yeni ürünlerinden haberdar olabilirsiniz. Naylon poşetlere oranlar çok daha sağlıklı ve çok daha uzun süre kullanılan bez çantalar, pazar ve market alışverişleri için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Naylon poşetler sadece çöp poşeti olarak kullanılabilirken, bez çantalar birçok alanda değerlendirilebilmektedir.

Kadınların Vazgeçilmezi: Baskılı Bez Çanta

Kadınlar erkeklere göre daha duygusal ve daha kırılgan bir yapıya sahiptir. Bu yüzdendir ki giyimlerinde, hediye seçimlerinde bu özelliklerinin yansımaları görülür. Özel birine hediye seçerken bir mesaj taşısın isterler işte tamda burada vazgeçemediğiniz bir aksesuar olan çantalar arasında yükselişe geçip trend olan baskılı bez çanta modelleri imdadınıza yetişecektir.

Kişiye özel baskı yaptırabileceğiniz minimum 10 adet baskılı bez çanta modelleri ile hediyenizde sevdiklerinize istediğiniz mesajı verebilirsiniz.
Transfer baskılı bez çanta ile en güzel fotoğrafınızı çantanıza bastırarak anılarınızın ölümsüz ve daima göz önünde kalmasını sağlayabilirsiniz.
İster kolunuzda isterseniz sırtınızda taşıyabileceğiniz bez sırt çanta ile kendi tasarımınızı gözler önüne serebilirsiniz.


Hediye almayı seven ve insanları mutlu etmek isteyen bir kişiyseniz toptan satışı ve imalatı yapılan bez çantalar için: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinden dilediğiniz bez çantayı alabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta


Gardırobun Daimî Üyesi Bez Çanta

Bez çanta, bütünleyici bir özellik taşıması ve sabit bir tarzının olmaması ile yeni trendlerin başında gelmektedir. Klasik bir elbise ile şık bir davette kullanmanız, günlük spor bir kıyafeti de onunla tamamlayabilmeniz mümkün.

Kurtarıcı diye nitelediğimiz aksesuarların başında gelen bez sırt çanta gibi modeller, gardırobumuzun vazgeçilmez bir üyesi aynı zamanda. Bu çantalar kullanışlı olması ve elinizi attığınız da aradığınızı bulabildiğiniz bir yardımcı niteliğinde. Fazladan cebe ihtiyaç duymadan aradığınızı bulmanızı sağlayan ve armağan olarak en özel arkadaşlarınıza daimî dostluğunuzu hatırlatacak olan en güzel anı.

Transfer Baskılı Bez Çanta

 

Baskılı Bez Çanta Kolay Temizlenir

Baskılı bez çanta modellerinin sunduğu kolaylıklar arasında kolay temizlenebilir olması da bayanlar için vazgeçilmez bir özellik. Malum sık kullanılan çantaların en büyük problemi temizlik şeklinin zorluğu. Deri çantalarınız makinede kırışır deforme olur o yüzden elinizde yıkamanız gerekir. Bez torba çantalar ters şekilde 20 derecede makinede yıkanabildiği gibi sabunlu bir bezle tüm kirlerinden arındırılabilir. Ayrıca transfer baskılı bez çanta modelleri de yıkanabilmektedir. Bu modellerdeki baskı 20 yıkamaya kadar dayanıklıdır.


Bez çantalar hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek için 0212 643 21 00 numaralı telefonu veya destek@istecanta.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta Kullanımı & Özellikleri

Günümüz insanı hem rahatlığından hem de konforundan ödün vermek istemiyor. Transfer baskılı bez çanta gibi çantalar gerek kadınların gerek ise erkeklerin en temel aksesuarları arasında geliyor ama kadınlar biraz daha yoğun bir biçimde bu ürünleri kullanıyor. İşte hem rahat kullanılan hem de özellikle yaz aylarında şıklığından ödün vermeyen pek çok kadın son yıllarda modanın trendlerinden de etkilenerek bez sırt çanta modellerini tercih ediyor. Bu çantaların temel özelliklerine baktığımızda doğal olup kimyasal madde içermiyorlar. %100 pamuktan üretilen doğal çantalar olmaları en önemli avantajları.

Büzgülü baskılı bez çanta ile ilgili yazımız >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


Böylesine özel olan çantalar bez çanta imalatı yapan firmaları arasında ciddi bir rekabeti beraberinde getiriyor ve İşte Çanta bu alanda en iyilerden bir tanesi. Firmanın iletişim bilgilerine bakmak gerekir ise istediğiniz zaman ulaşabileceğini telefon numaraları 0212 643 21 00, mail adresleri destek@istecanta.com ve adresleri Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL. Her üç kanalla da firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta İmalatı

 


Bez çantaları sadece yaz aylarında gündelik kıyafetler ile kullanmanın yanı sıra naylon torba tercih etmeyenler alışveriş çantası olarak da çevresel bir duyarlılık ile naylon poşet yerine tercih ederek doğaya katkı sunabilirler. Bu çantalar organik ve çevre dostudur. Bunun yanı sıra kendisine ait işyeri olan insanlar da üzerine baskı yapılabilen transfer baskılı bez çanta modelleri ile hem firmaların reklamlarını yaparak hem de bir sosyal sorumluluk projesine destek verebilirler. Üstelik bu çantaların kullanım süresi naylon poşetlere göre çok daha uzun sürelidir. Tüm bunlara ilaveten naylon torbalar çöp torbası olurken bu çantalar işe giderken de kullanılabilen çok özel ürünlerdir.

Transfer Baskılı Bez Çanta


Bez çantalar ister transfer baskılı olsun, ister sırt çantası biçiminde olsun yıkanabilen ve herhangi bir yere giderken valizin içinde yer ve ağırlık teşkil etmeden kolayca konabilen ürünlerdir. Siz de ister bireysel olarak ister iş yeriniz için toptan son derece uygun fiyatlar ile sipariş vermek isterseniz İşte Çanta firmasının 0212 643 21 00 telefon numarasını arayabilir, destek@istecanta.com mail atabilir ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresine bizzat giderek yüz yüze görüşebilirsiniz. Firma alanında lider kuruluşlardan bir tanesidir.

Baskılı Bez Çanta İmalatı İstoç

Baskılı bez çanta imalatı yapan şirketler arasından İşte Çanta olarak yıllardır süren üretimimizle ve bu konudaki deneyim ve kalitemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak öne çıkmayı başarmış bir firmayız. Bu konuda üretim yapmakta olan şirketlerden görebileceğiniz en kaliteli işi çıkaran firma olmaktan gurur duyarız.


Siz de işletmeniz için bez çanta satın alın ve tanıtımınızı kolaylıkla yapma imkanını yakalayın. Bez çantalarımız ayrıca doğallığıyla ve çevre dostu oluşuyla müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve memnuniyet yaratmaktadır. %100 pamuktan imal edilmiş ürünlerimizle fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0216 643 21 00 olan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak destek@istecanta.com e-mail adresinden bizlere ulaşıp aklınıza takılan tüm sorularınızı iletmeniz mümkün olacaktır. Bizleri arayarak bez sırt çanta ve diğer baskılı modellerimiz hakkında bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır.

Transfer Baskılı Bez Çanta


İnternet adresimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün. Çok çeşitli yöntemlerlerle transfer baskılı bez çanta gibi modelleri imal etmekteyiz. Clutch el çantasından plaj çantasına , postacı çantasından bez keselere ve sırt çantalarına kadar kullandığınızda memnun kalacağınız birçok ürünü hizmetinize sunmaktayız.
Bez sırt çantalara baskı ile ilgili yazımızı yandaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


İşte Çanta olarak ürünlerimize firmalarınızın ve markaların tanıtımında ve promosyonunda kullanabileceğiniz şekilde son teknolojik makinelerimizle baskı yapabilmekteyiz.

Bez Çanta İmalatı


Transfer baskılı bez çanta üretiminde %100 pamuktan imal edilen çantalara ısıyla ve basınçla görseller ve boya transfer edebilmekteyiz. Yüksek ısı veren pres makinelerimizle dijital baskı yöntemini kullanmaktayız.


Transfer baskı yöntemi az adetli siparişler için en uygun yöntemdir. Kullanışlılığıyla ürünlerimiz dikkatinizi çekecektir. Transfer baskılı bez çanta imalatımızda işin başlangıcından 1 iş günü içinde ürünlerin baskısını yapmaktayız. Bu kadar kısa sürede baskılı bez çanta imalatı yapan tek firma olmaktan gururluyuz.


Çünkü 35 yıllık tecrübemizle bizle çalışan iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü marka yanılıyor olamaz. Kalitemizle ve mükemmel hizmetimizle tecrübemizi sizlerle buluşturmaktan gurur duyarız.


Bez sırt çanta gibi birçok model ve baskılı fiyatları hakkında bilgi alabilmeniz için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00’dan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta olarak bizlere destek@istecanta.com e-mail adresinden de ulaşmanız mümkün olabilecektir.

Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri

Doğa dostu bez sırt çanta modellerinin kullanımı gittikçe artmaktadır. Çünkü son yıllarda petrokimya endüstrisinin kullan-at mottosuyla yaptığı plastik ürünler doğayı oldukça kirletmekte ve bizleri çocuklarımıza yeşil gelecek bırakmaktan, çocuklarımızı ise bizzati bu yeşil gelecekten mahrum etmektedirler. Petrol ürünlerinden üretilen plastiğin hammaddesi olan bu poşetlerin yapım sürecinde, hammadde arayış sürecinde onlarca canlı hayatından ve yuvasından olmaktadır. Kullan-at olarak üretilen bu poşet doğaya salındığı vakit onyıllarca doğada kaybolmamakta; toprak, doğal olmayan bu ürünü bünyesine kabul etmemektedir. Bez sırt çanta modellerinin ise ne üretim aşamasında ne de kullanım sonrası aşamasında doğaya hiç bir zararı bulunmamaktadır. Çantalarımız yüzde yüz oranında pamuktan üretildiği için çevre dostudur. Kesinlikle kimyasal hiç bir madde içermeyen baskısız, emprime, serigrafi, ofset, baskes, yaldız, folyo ve transfer baskılı bez çanta modellerimizin tümü 100% pamuktur.

toptan-bez-sirt-canta


Firmamızın üretimini yaptığı bez çantalar, petrokimya endüstrisinin kullan-at mantığından oldukça uzak, tamamen uzun ömürlü kullanıma odaklanmış ürünlerdir. Naylon ve plastik olarak üretilen poşetler sadece çöp torbası olarak kullanılabilmekte iken bez çantalar onlarca farklı işe hizmet edebilmekteler. Çantalarımız tasarımlarından dolayı her türlü ortamda her türlü amaca rahatça hizmet edebilmektedirler. Günlük hayatta önemli bir yer tutan market-pazar alışverişlerinizde sizin vazgeçilmeziniz olacak.

 

Firma Tanıtımlarına Bez Çanta İmalatı

Bez çantaların onlarca farklı kullanım alanından biri de tanıtım. Üzerine transfer baskı gibi dijital baskı türleri yapılabildiği için firmanızın eşantiyon ürünü olarak hediye edebilir, markanızı insanlar arasında çevreci olarak tanıtabilirsiniz. Logonuzun ve bilgilerinizin basıldığı dijital baskılı bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0212 643 21 00 telefon numarasını veya destek@istecanta.com adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta 

Pamuk Bez Çanta İmalatı

Firmamızın ürettiği bez çanta, bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta modellerinin üretimleri tamamen firmamız tarafından temin edilen pamuklarla yapılmaktadır.
Emprime, ofset, serigrafi, yaldız, baskes, folyo veya transfer baskılı bez çanta satın almak istiyorsanız bize şu iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:
0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

 

Ayrıca aşağıda yer alan bez sırt çanta modellerimizin tanıtımını yapan videoyu seyredebilirsiniz.

Reklamda Transfer Baskılı Bez Çanta

Günümüzde reklam ve promosyonda transfer baskılı bez çanta kullanılması gibi her şey oldukça hızlı değişmektedir. Değişen şeylerin başında alışveriş anlayışı geliyor. Artık hem tüketiciler hem de işletmeler doğaya daha fazla saygı duymakta ve mümkün olduğunca az zarar vermek istemekteler. Bu yüzden naylon çanta ve poşetler yerine bez çanta ve torbalar tercih edilmekte. Bez çantalar doğaya kesinlikle zarar vermeyen %100 pamuktan üretilen doğal kumaş çantalardır. Bez çanta imalatı pamuk kullanılarak gerçekleştiğinden tamamen organiktir ve çevre dostudur. Kimyasal madde içermez, tamamen doğaldır.

Çevre dostu olmasının yanında naylon poşetlere göre uzun vadede çok daha ekonomik olması ve naylon poşetlerden daha uzun süre kullanılabilmesiyle bez çantalar tercih edilmekteler. İşin ekonomik boyutu ele alınmaya devam edildiğinde işletmelerin bez çanta yoluyla ekonomik bir reklam kapısına da sahip olduğu söylenebilir. Bunu baskılı bez çanta kullanarak yapabilmek mümkündür. Baskı işleminin nasıl yapıldığı da önem arz etmektedir. Hem çevreye saygılı şekilde üretilmesinden hem de kalitesi yüksek olduğundan transfer baskılı bez çanta uygun bir seçenek olacaktır.

reklamda-transfer-baskili-bez-canta-toptan


Dijital baskılı bez çantalar mağaza ve alışveriş çantası olarak kullanılabilirler. Üstelik tek bir modele bağlı kalma zorunluluğu yoktur. Bez sırt çanta, baskılı bez poşet ve daha birçok modelde bez çanta imalatı yapılabilmektedir. Baskılı bez çantaların en güzel örneklerini geniş üretim hacmi ve oldukça önemli markalardan referansları bulunan İşte Çanta’da bulabilmek mümkün. Adresi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL olan İşte Çanta’nın iletişim kanalları: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com. Bu iletişim bilgileri kullanılarak baskılı ham bez çanta fiyatları hakkında bilgi alınabilir.

Baskılı bez çantaların üzerine istenen baskılar işlenebilmekte ve bu sayede market ya da mağazaların reklamı uygun fiyata uzun süre yapılabilmektedir. Buradaki mantık baskılı bez poşet ve baskılı bez çantaların çok uzun süre kullanılabilmesi ve etki alanının oldukça fazla olmasıdır. Kullanıcılar naylon poşet ve torbaları tekrar tekrar kullanmamakta, en fazla çöp torbası olarak değerlendirmektedirler. Fakat bez çantalar uzun süreli olarak her alanda kullanılabileceğinden oldukça ekonomik bir reklam yöntemidir.

toptan-transfer-baskili-bez-canta-imalati

Baskılı bez çanta imalatı, bez sırt çanta ve baskılı bez poşet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL
Telefon: 0212 643 21 00 E-Posta: destek@istecanta.com

Newer posts → Home ← Older posts