90’larda moda olan ve çok sayıda bayanın hem kullanışlı hem de rahat olduğu için tercih ettiği büzgülü bez sırt çantası modelleri, günümüzün de modası oldu. Özellikle çocuğunuz varsa, bu çantalar ile çok rahat edeceksiniz.

Gezmeye giderken veya arkadaşlarınızla buluşacağınız zamanlarda, bebeğinizin eşyalarını ağır olan kol çantaları ile taşıyıp omuzlarınızı çökertmek yerine, bu sırt çantaları ile taşıyabilirsiniz.

Günümüzde üretilen sırt çantası modelleri hem okulda hem de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir.
En Çok Kullanılan Renkler

undefined

Büzgülü bez sırt çantası modellerinde öne çıkan renkler çiçekli olan ve bol renge sahip olanlardır. Özellikle yaz aylarında hem dikkat çekmenizi hem de daha şık görünmenizi sağlayan bu modellerin kapakları ve büzgüleri sade olarak tasarlanmıştır.

Çiçekli modellerin dışında en çok göze çarpan renkler ise sarı kahverengi, pembe, yaldızlı modeller ve tabii ki vazgeçilmez olan siyah ve beyaz renkler. Siz de bu çantaları kullanırken kıyafetinizin uyumuna dikkat etmeli ve renk uyumunu göz ardı etmemelisiniz.


2016 ve 2017 modasında, kıyafetlerde püsküller ön planda. Büzgülü bez sırt çantası modellerinde de aynı durum geçerli. Eğer modayı

yakından takip ediyor ve püsküllü kıyafetler tercih ediyorsanız, sırt çantanızın da püsküllü olmasına özen gösterin.

Özellikle kapağında ve büzgü iplerinde püskül bulunan modeller oldukça dikkat çekici. Püsküllü modeller, renkleri genellikle mat ve pastel olarak karşımıza çıkıyor.

istecanta.com

 

undefined
Sırt çantalarında moda göz önüne alındığında, bayanları çanta taşıyış şekilleri de düşünülmüş.

Bu nedenle oldukça pratik kullanımı olan çantalar üretilmiş. Hem omuzlarınızda taşıyabileceğiniz hem de kollarınıza takabileceğiniz ya da elinize alabileceğiniz çok sayıda sırt çantası modeli var. Siz de bu modellerden birini tercih ederek, farklı kullanımlar ile göz doldurabilirsiniz.