BASKILI BEZ ÇANTA ŞIKLIĞI


Çanta, kadının en büyük aksesuarı ve silahıdır.

Hangi boy, hangi kalıptan kaç adede sahip olursa olsun en büyük eksiğidir de bir yandan. Klasik sert kalıplı yahut yumuşak deri çantalar bir yana bez çanta şıklığı diye de bir şey var.

Alışagelmişin biraz daha dışında bir kalıba sahip olsa da bez çantalar herkesin çanta dolabında yerini almış durumda. Genel olarak daha marjinal olarak anılan tiplerin elinde görmeye alışık olduğumuz bez çantalar her zevke uyabilecek şekilde çeşitliliğini arttırdı.


• Hayallerini Yansıt

undefined


Bez çantalar materyalleri itibariyle her türlü müdahaleye uygun çantalardır. Herhangi klasik bir çantayı istediğiniz renge desene boyayarak istediğiniz modu yaratabilirken hazır baskılı masal kahramanları, beklide asla denk gelemeyeceğiniz hayvanlar alemi çantanızda yer alabilir.


• Her Boy Renk

undefined


Baskılı bez çantaların okulda ya da ofiste kullanabileceğiniz tablet kılıfından seyahatte kullanabileceğiniz kabin boyuna kadar her boyunu bulmak mümkün. Hazır bez çantalar, bozuk para cüzdanı şeklinde çantanızın sevimli ve şık detayı olmaya da hazırdır.


• Tarzınızı Konuşturun

undefined


Pazar kombinlerinizde de baskılı bez çanta şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Bu şekilde hem plastik kullanımını azaltmış olursunuz hem de pazarda dahi tarzınızdan ödün vermeyeceğinizi göstermiş olursunuz.

• Sevdiklerinizi Sevindirin 

 

Elinizden bir şey gelmemesinden yakınmayı bırakın artık. İnternetin sonsuz dünyası sayesinde başaramayacağınız çok az şey kaldı. Dünya’yı kurtarmaya geçmeden hemen önce daha küçük adımlarla başlayın. Örneğin çocuklarınıza sevdikleri bir meyvenin çantasını yapın, hediyeyi yapmak zor mu geldi? O zaman aldığınız hediyenin hediye paketini kendiniz yapın. ‘Ben yalnızca dünyayı kurtaracağım’ diyorsanız da merak etmeyin bez çanta şıklığı her yerde her boyda her cebe uygun. Yine de aklınızı bir nebze olsun çelebildiysem internette DIY projeleri olarak aratabilirsiniz.