Günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz birçok çanta modeli mevcuttur. Son dönemlerde kullanımı gittikçe artan bu çantalardan bir türü de bez çantalardır. Öyle ki merak ettiğiniz sorulardan biri de şudur; bez çantalar diğer poşetler ve torbalar gibi sağlığımıza zarar verir mi? Buna kısaca “kesinlikle hayır” şeklinde cevap verebiliriz. Bez çantalar 100% doğal, 100% pamuk ürünlerdir. Aynı zamanda bez çantalar boyama, baskı, süsleme ve dikiş nakış gibi işlemlerle kişiselleştirilebilen ürünlerden biridir. Bu sebepten diğer çanta modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Özellikle istenilen baskının yapılabilmesi bez çanta tercih etmek için geçerli sebeplerden bir tanesidir. Farklı baskı türlerinin yapıldığı baskılı bez çantalar birçok amaçla kullanılabilmektedir. En bilinin örnekleri hediyelik ve promosyondur. Siz de bez çanta siparişi vermek isterseniz baskılı ve baskısız bez çanta imalatı yapan firmamıza 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta-imalati

Transfer Baskılı Bez Çanta İmalatı

Baskılı bez çanta imalatı için birçok farklı baskı tekniği mevcuttur. Bunlara örnek verecek olursak en çok kullanılan iki baskı türü emprime baskı ve transfer baskı teknikleridir. Transfer baskı ile istenilen her tasarım veya görsel 100% pamuk bez çantalar üzerine aktarılabilmektedir. Ayrıca transfer baskılı bez çanta imalatı diğer baskılara göre daha kısa sürmekte, iş tamamlanma sürecini kısaltmaktadır. Oldukça kolay üretilebilen transfer baskılı bez çanta modelleri sadece bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Çıktının ters bir şekilde transfer kağıdına çıkartılması ve pres makinesi ile bez çanta üzerine basılması olmak üzere iki adımdan oluşmaktadır. Bu sebepten transfer baskılı bez çanta imalatı oldukça kısa sürede tamamlanmaktadır. Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı hakkında daha detaylı bilgi almak, transfer baskılı bez çanta siparişi vermek için firmamıza destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

toptan-transfer-baskili-bez-canta

Baskılı Sırt Çanta Modelleri

Günümüzde karşımıza çıkan her üründe olduğu gibi baskılı veya baskısız bez çanta ürünlerinin de farklı modeller mevcuttur. Bu modellere örnek verecek olursak ham bez çanta, clutch çanta, baskılı kol çanta ve baskılı sırt çanta en çok tercih edilen modeller arasındadır. Diğerlerine göre daha çok rağbet gören baskısız veya baskılı sırt çanta modelleri ise ham bez, panama, rips kumaş olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Baskılı sırt çanta üretimi farklı baskı teknikleriyle gerçekleştirilebilmektedir. Örneğin 500 adede kadar tüm siparişlerinizde gabardin renkli sırt çantaları, kırmızı ham bez sırt çantası, ham bez siyah ve kanvas siyah sırt çantası modellerimizde baskes baskı kullanmaktayız. Diğer tüm ham renk modellerimizde ise transfer baskı kullanmaktayız. Baskılı sırt çanta modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve bez çanta siparişi vermek için bize destek@istecanta.com mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL adresinden yer alan toptan bez çanta satış ofisimize de uğrayabilirsiniz.