Bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta üretimleri %100 pamuk kullanılarak gerçekleşmektedir. Bez çanta imalatı esnasında %100 pamuk kullanılmasından dolayı doğa dostu bir üretim ortamına sahip olmanın yanında insanların ve diğer canlıların sağlığını hiçbir şekilde tehdit etmez.


Bez çanta imalatı tamamen organik koşullar altında gerçekleşmektedir, bu sebeple çevre dostu ürünler üretmekteyiz. Sizler de bez sırt çanta veya baskılı bez çantalarımızı tercih ederek çevre kirliliğinin önüne geçebilir ve çevre duyarlı bir birey olarak doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

baskili-bez-canta-imalati-toptan-dogal

Naylon Poşet Kullanımına Son!

Naylon poşetler kısa süre kullanıldıktan sonra atık haline gelen ve doğada uzun yıllar yok olmadan doğayı zehirleyen maddelerdir. Bildiğiniz gibi naylon poşetler en fazla bir ya da iki kullanımdan sonra çöp poşeti olarak kullanılmaktadır ve ardından doğaya karışarak çevre tahribatına sebep olmaktadır.
Sizler de naylon poşet yerine bez çanta kullanarak bu tahribata son verebilirsiniz. Bez çantalar hem daha uzun sureli kullanıma uygun hem de naylon poşetlere göre çok daha şık görünümlüdür. Bez çanta imalatı esnasında %100 pamuk kullanılması ve üzerine değişik baskılar işlenebilmesi sayesinde naylon poşetlere göre çok daha çeşitli alanlarda kullanılma avantajına sahiptir.
Bez çanta siparişlerinizi vermek için aşağıdaki mail adresimiz veya telefon numaramız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 643 21 00
destek@istecanta.com

toptan-bez-canta-baskisi-yapan-firmalar-istanbul

Doğa Dostu Baskılı Ürünler

Ürünlerimiz hiçbir tür kimyasal madde içermez. İmalatta yalnızca doğal %100 pamuk kullanılmaktadır. Toptan alımlarınızda bez çantalarımızı mağaza ve alışveriş çantası olarak kullanabilirsiniz.
İşletmelerin naylon torba yerine bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta kullanması hem marka değerlerini arttırıyor hem de tüketiciye fayda sağlıyor. Bilinçli tüketici sayısının gün geçtikçe artmasıyla çevre dostu ürünler kullanan firmaların tercih edilme olasılıkları da artıyor.
Transfer baskılı bez çanta kullanarak sizler de üzerinde logonuzun yer aldığı bez çantalarla uzun vadeli bir pazarlama stratejisi izleyebilirsiniz. Çünkü, bez çantaları tüketici onlara sahip olduktan uzun süre sonra bile farklı alanlarda kullanmaya devam edebilir. Bu anlamda mükemmel bir reklam, promosyon ve tanıtım aracı olan bez çantalarımızı toptan sipariş etmek için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

0212 643 21 00
destek@istecanta.com