Bez çantalar, çağımızın en büyük problemi olan naylon poşet kullanımının önüne geçmek ve doğa dostu bir yaklaşımla çevre kirliliğinin azaltılmasını sağlayan, doğal hayatın korunmasını sağlayabilecek olan en önemli atılımlardan ve aksesuarlardan biridir. Bez çantalar, naylon poşetler gibi tek kullanımlık değillerdir ve çöpe atılmazlar. Naylon poşetlerden 20 kat daha uzun bir süre kullanılabilen ve kişisilleştirilebilen transfer baskılı bez çanta gibi bez çantalar, hem daha dayanıklı hem de çevre dostudurlar. Zira naylon poşetler, çevreye verdikleri kalıcı hasarlar yüzünden 2019 yılında yasaklanacaklardır.

 

İşte Çanta Transfer Baskılı Bez Çanta

Bunların dışında bez çantalara baskı da yapılabilmektedir. Firma olarak baskılı bez çanta promosyonu yaptığınız zaman hem sektörünüzde hem de iş çevrenizde oldukça büyük bir prestij elde edebilirsiniz. Çünkü bu promosyonunuz sayesinde hem çevre dostu hem de uzun ömürlü bir tanıtım yapmış olacaksınız. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta sayesinde projelerinizde ve etkinliklerinizde kullanacağınız emprime veya transfer baskılı bez çanta modellerine rahatlıkla sahip olabilir ve birçok önemli firmanın yaptığı gibi bu yöntemle sektördeki yükselişinizi garantileyebilirsiniz. İşte Çanta ile irtibata geçmek, baskılı veya baskısız bez çanta imalatı ve fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 643 21 00 numaralı telefonu arayabilir veya destek@istecanta.com adresine e-mail bırakabilirsiniz.

emprime-ve-transfer-baskili-bez-canta-imalati-istoc-iste-canta

Tüm Baskı Çeşitleri Mevcut

Promosyon bez çanta fiyatları oldukça uygun olan İşte Çanta’dan yapacağınız toptan alımlarınızda 500 adetin altındaki siparişlerinizde folyo baskı veya transfer baskılı bez çanta yapılabilmektedir. 500 adet üzeri siparişlerinizde ise emprime baskı yaptırma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca 500 adet üzeri siparişleriniz için istediğiniz renk ve ebatta özel üretim bez çanta veya bez sırt çanta gibi modelleri yaptırma imkanına da sahipsiniz.

 

35 Yıllık Sektörel Tecrübe Hizmetinizde

Sadece ham bez çanta değil, bez sırt çanta ve daha birçok doğa dostu ürün üretimi yapmakta olan İşte Çanta, 35 yıllık sektörel tecrübesi ile dünyaca ünlü markalar ve iki yüzden fazla ajans ile beraber çalışarak sizlere en kaliteli ve en şık bez çantaları sunmaktadır. Eğer sizler de İşte Çanta tecrübesi ve kalitesinden yararlanarak doğa dostu bez sırt çanta, kanvas çanta veya diğer modellerden satın almak, bez çanta imalatı hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz iletişim bilgileri ile İşte Çanta’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0212 643 21 00
Online Sipariş: destek@istecanta.com