Bez çantalar günümüzde hediyelik eşya olarak kullanılan en güzel hediyelerdendir. Özellikle doğum günü organizasyonları gibi organizasyonlarda toptan hediyelik eşya olarak baskılı bez çanta hediye edilebilir. Doğum günü organizasyonları, okul etkinlikleri, nişan organizasyonları, söz organizasyonları gibi organizasyonlarda toptan hediyelik eşya olarak toptan bez çanta siparişi verilerek konuklara ömür boyu saklayabilecekleri hediyeler sunmuş olursunuz.

 

Farklı Baskılı Bez Çanta Modelleri

istecanta.com adresinden istediğiniz bez sırt çanta gibi birçok bez çanta modeli sipariş vererek istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve bez sırt çanta gibi birçok modelimizden sipariş vermek için iletişim kanallarımız: 0 212 643 21 00 - destek@istecanta.com

 

Dayanıklı Toptan Baskılı Bez Çanta

Bez çantalar diğer bir çok ürüne göre dayanıklıdırlar, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilen ve çantalar kullanıcılarına rahat kullanım sağlar.

 

Hediyelik Baskılı Bez Çanta Olarak Kullanılabilir

iştecanta.com adresinden ürünleri görebilir bez çantaları istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Böylece hediye etmek istediğiniz bez çantada ömür boyu saklanabilecek değerde hatıra bırakabilirsiniz.

baskisiz-ve-baskili-bez-canta-imalati

Fotoğraf Baskılı Bez Çanta İmalatı

Bez çanta modellerimize istediğiniz fotoğraf baskısı da yapılarak sevdiklerinize hediye edeceğiniz bez çantaları, istediğiniz fotoğraf baskısıyla onlara sunabilirsiniz. Böylece fotoğraf baskımızı çantanızın üzerinde görebilir ve baskılı bez çantanızı ömür boyu saklanacak hatıralar arasına koyabilirsiniz.

 

Transfer Baskılı Bez Çanta

Bez çanta modellerimize istenilen baskılar uygulanabilir. Böylece kişiye özel ürünler ortaya çıkarak benzersiz hediyeliklere sahip olabilirsiniz. Hediyelik olarak satışa sunacağınız özel baskılı transfer baskılı bez çanta modelleri sayesinde müşterilerinize kendinizi daha değerli hissettirebilirsiniz.

 

%100 Pamuk Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı 100% pamuktan yapılmaktadır. %100 doğal olan bir üründür, böylece sağlığa hiçbir zararı dokunmayan bu ürünü büyük küçük her yaştan insan rahatlıkla kullanabilir. Bu ayrıca %100 doğal olan bu ürünleri istenilen baskıyı yaptırmakta kişilerin kendi tercihidir. İstenilen baskı yapılarak %100 doğal olan bu çantalara farklılık katılabilir ve özel hediyeler olarak hayatınızda yer alabilir. "Transfer baskı nasıl yapılır?" diye soruyorsanız yazımızın sonunda bulunan videoyu izleyebilirsiniz. Bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve transfer baskılı bez çanta siparişi vermek için 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.