Bez çanta imalatı yapan yerler arasında olan İşte Çanta’dan baskılı bez çanta ve bez sırt çanta satın alabilirsiniz. Baskılı bez çantalar günlük hayatınızda sizin için kullanışlı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Naylon poşetlere kıyasla çok daha uzun süre kullanılabilmesi ve %100 pamuk ve doğal olması ile de çok daha sağlıklı olması ile öne çıkıyor.


Bez çanta imalatı sırasında kimyasal maddelerin kullanılmaması ve bu çantaların %100 doğal oluşu ile birlikte sağlıklı ve uzun ömürlü çantalardır. Siz ve sevdikleriniz için uzun ömürlü ve sağlıklı olan bez çantalar, uzun süreler boyunca kullanılabiliyor.
Firmanız hakkında uzun ömürlü ve kullanışlı olan bez çantalar üzerine yapılacak baskılarla, uzun süreler boyunca transfer baskılı bez çanta gibi çantalar ile reklam ve tanıtım yapılabiliyor. Bu uzun süreler boyunca kaliteli ürünler üzerinde olan markanız çok daha dikkat çekici ve güvenli olarak kendini gösteriyor. Mağaza ve alışverişlerde kullanılabilen bez çantalar %100 pamuk olması ve %100 doğal olması ile birlikte sağlığınız için hiç bir olumsuzluk teşkil etmiyor.


Naylon poşetlere göre çok daha dayanıklı ve çok daha sağlıklı olan bez çantalar, kullanışlı olması ile de uzun süreler kullanılabiliyor. Naylon poşetlerin bir sefer kullanıldıktan sonra çoğu zaman sadece çöp poşeti olarak kullanılıp atılması doğa ve çevre açısından büyük bir kirlilik yaratırken, bez çantalar tekrar tekrar ve uzun süreler kullanılarak doğa ve çevre için duyarlı bir şekilde üretiliyor ve kullanılıyor.

baskili-bez-canta-imalati

İşte Çanta firması tarafından üretilen emprime, serigrafi, folyo, ofset veya transfer baskılı bez çanta ürünleri, 35 yıllık bir deneyim ile birlikte sizin ve sevdikleriniz için en kullanışlı ve sağlıklı şekilde üretiliyor. Bez sırt çanta gibi tüm modeler hakkında bilgi almak, sipariş vermek için İşte Çanta’ya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

Bez çantaların olumlu özellikleri şu şekilde;
1- %100 pamuktan ve %100 doğal olması.
2- Çevre dostu olması.
3- Tanıtım için uzun süreli ve kullanışlı bir şekilde kullanılabilmesi.
4- Farklı modelleri ile mağaza ve alışveriş çantası olarak ve bez sırt çanta olarak kullanılması.
5- Uzun ömürlü, kullanışlı olmasıdır.
İşte Çanta tarafından üretilen kaliteli bez çantalar ile çevreyi korurken, uzun ömürlü ve sağlıklı bez çantalarla sizi ve sevdikleriniz için faydalı tercihler yapabilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden İşte Çanta’ya ulaşabilirsiniz.