Günümüzde reklam ve promosyonda transfer baskılı bez çanta kullanılması gibi her şey oldukça hızlı değişmektedir. Değişen şeylerin başında alışveriş anlayışı geliyor. Artık hem tüketiciler hem de işletmeler doğaya daha fazla saygı duymakta ve mümkün olduğunca az zarar vermek istemekteler. Bu yüzden naylon çanta ve poşetler yerine bez çanta ve torbalar tercih edilmekte. Bez çantalar doğaya kesinlikle zarar vermeyen %100 pamuktan üretilen doğal kumaş çantalardır. Bez çanta imalatı pamuk kullanılarak gerçekleştiğinden tamamen organiktir ve çevre dostudur. Kimyasal madde içermez, tamamen doğaldır.

Çevre dostu olmasının yanında naylon poşetlere göre uzun vadede çok daha ekonomik olması ve naylon poşetlerden daha uzun süre kullanılabilmesiyle bez çantalar tercih edilmekteler. İşin ekonomik boyutu ele alınmaya devam edildiğinde işletmelerin bez çanta yoluyla ekonomik bir reklam kapısına da sahip olduğu söylenebilir. Bunu baskılı bez çanta kullanarak yapabilmek mümkündür. Baskı işleminin nasıl yapıldığı da önem arz etmektedir. Hem çevreye saygılı şekilde üretilmesinden hem de kalitesi yüksek olduğundan transfer baskılı bez çanta uygun bir seçenek olacaktır.

reklamda-transfer-baskili-bez-canta-toptan


Dijital baskılı bez çantalar mağaza ve alışveriş çantası olarak kullanılabilirler. Üstelik tek bir modele bağlı kalma zorunluluğu yoktur. Bez sırt çanta, baskılı bez poşet ve daha birçok modelde bez çanta imalatı yapılabilmektedir. Baskılı bez çantaların en güzel örneklerini geniş üretim hacmi ve oldukça önemli markalardan referansları bulunan İşte Çanta’da bulabilmek mümkün. Adresi Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL olan İşte Çanta’nın iletişim kanalları: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com. Bu iletişim bilgileri kullanılarak baskılı ham bez çanta fiyatları hakkında bilgi alınabilir.

Baskılı bez çantaların üzerine istenen baskılar işlenebilmekte ve bu sayede market ya da mağazaların reklamı uygun fiyata uzun süre yapılabilmektedir. Buradaki mantık baskılı bez poşet ve baskılı bez çantaların çok uzun süre kullanılabilmesi ve etki alanının oldukça fazla olmasıdır. Kullanıcılar naylon poşet ve torbaları tekrar tekrar kullanmamakta, en fazla çöp torbası olarak değerlendirmektedirler. Fakat bez çantalar uzun süreli olarak her alanda kullanılabileceğinden oldukça ekonomik bir reklam yöntemidir.

toptan-transfer-baskili-bez-canta-imalati

Baskılı bez çanta imalatı, bez sırt çanta ve baskılı bez poşet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL
Telefon: 0212 643 21 00 E-Posta: destek@istecanta.com