Doğa dostu bez sırt çanta modellerinin kullanımı gittikçe artmaktadır. Çünkü son yıllarda petrokimya endüstrisinin kullan-at mottosuyla yaptığı plastik ürünler doğayı oldukça kirletmekte ve bizleri çocuklarımıza yeşil gelecek bırakmaktan, çocuklarımızı ise bizzati bu yeşil gelecekten mahrum etmektedirler. Petrol ürünlerinden üretilen plastiğin hammaddesi olan bu poşetlerin yapım sürecinde, hammadde arayış sürecinde onlarca canlı hayatından ve yuvasından olmaktadır. Kullan-at olarak üretilen bu poşet doğaya salındığı vakit onyıllarca doğada kaybolmamakta; toprak, doğal olmayan bu ürünü bünyesine kabul etmemektedir. Bez sırt çanta modellerinin ise ne üretim aşamasında ne de kullanım sonrası aşamasında doğaya hiç bir zararı bulunmamaktadır. Çantalarımız yüzde yüz oranında pamuktan üretildiği için çevre dostudur. Kesinlikle kimyasal hiç bir madde içermeyen baskısız, emprime, serigrafi, ofset, baskes, yaldız, folyo ve transfer baskılı bez çanta modellerimizin tümü 100% pamuktur.

toptan-bez-sirt-canta


Firmamızın üretimini yaptığı bez çantalar, petrokimya endüstrisinin kullan-at mantığından oldukça uzak, tamamen uzun ömürlü kullanıma odaklanmış ürünlerdir. Naylon ve plastik olarak üretilen poşetler sadece çöp torbası olarak kullanılabilmekte iken bez çantalar onlarca farklı işe hizmet edebilmekteler. Çantalarımız tasarımlarından dolayı her türlü ortamda her türlü amaca rahatça hizmet edebilmektedirler. Günlük hayatta önemli bir yer tutan market-pazar alışverişlerinizde sizin vazgeçilmeziniz olacak.

 

Firma Tanıtımlarına Bez Çanta İmalatı

Bez çantaların onlarca farklı kullanım alanından biri de tanıtım. Üzerine transfer baskı gibi dijital baskı türleri yapılabildiği için firmanızın eşantiyon ürünü olarak hediye edebilir, markanızı insanlar arasında çevreci olarak tanıtabilirsiniz. Logonuzun ve bilgilerinizin basıldığı dijital baskılı bez çanta imalatı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0212 643 21 00 telefon numarasını veya destek@istecanta.com adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

transfer-baskili-bez-canta 

Pamuk Bez Çanta İmalatı

Firmamızın ürettiği bez çanta, bez sırt çanta ve transfer baskılı bez çanta modellerinin üretimleri tamamen firmamız tarafından temin edilen pamuklarla yapılmaktadır.
Emprime, ofset, serigrafi, yaldız, baskes, folyo veya transfer baskılı bez çanta satın almak istiyorsanız bize şu iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:
0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

 

Ayrıca aşağıda yer alan bez sırt çanta modellerimizin tanıtımını yapan videoyu seyredebilirsiniz.