Baskılı bez çanta imalatı yapan şirketler arasından İşte Çanta olarak yıllardır süren üretimimizle ve bu konudaki deneyim ve kalitemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak öne çıkmayı başarmış bir firmayız. Bu konuda üretim yapmakta olan şirketlerden görebileceğiniz en kaliteli işi çıkaran firma olmaktan gurur duyarız.


Siz de işletmeniz için bez çanta satın alın ve tanıtımınızı kolaylıkla yapma imkanını yakalayın. Bez çantalarımız ayrıca doğallığıyla ve çevre dostu oluşuyla müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve memnuniyet yaratmaktadır. %100 pamuktan imal edilmiş ürünlerimizle fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0216 643 21 00 olan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak destek@istecanta.com e-mail adresinden bizlere ulaşıp aklınıza takılan tüm sorularınızı iletmeniz mümkün olacaktır. Bizleri arayarak bez sırt çanta ve diğer baskılı modellerimiz hakkında bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır.

Transfer Baskılı Bez Çanta


İnternet adresimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün. Çok çeşitli yöntemlerlerle transfer baskılı bez çanta gibi modelleri imal etmekteyiz. Clutch el çantasından plaj çantasına , postacı çantasından bez keselere ve sırt çantalarına kadar kullandığınızda memnun kalacağınız birçok ürünü hizmetinize sunmaktayız.
Bez sırt çantalara baskı ile ilgili yazımızı yandaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz. >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


İşte Çanta olarak ürünlerimize firmalarınızın ve markaların tanıtımında ve promosyonunda kullanabileceğiniz şekilde son teknolojik makinelerimizle baskı yapabilmekteyiz.

Bez Çanta İmalatı


Transfer baskılı bez çanta üretiminde %100 pamuktan imal edilen çantalara ısıyla ve basınçla görseller ve boya transfer edebilmekteyiz. Yüksek ısı veren pres makinelerimizle dijital baskı yöntemini kullanmaktayız.


Transfer baskı yöntemi az adetli siparişler için en uygun yöntemdir. Kullanışlılığıyla ürünlerimiz dikkatinizi çekecektir. Transfer baskılı bez çanta imalatımızda işin başlangıcından 1 iş günü içinde ürünlerin baskısını yapmaktayız. Bu kadar kısa sürede baskılı bez çanta imalatı yapan tek firma olmaktan gururluyuz.


Çünkü 35 yıllık tecrübemizle bizle çalışan iki yüzden fazla ajans ve dünyaca ünlü marka yanılıyor olamaz. Kalitemizle ve mükemmel hizmetimizle tecrübemizi sizlerle buluşturmaktan gurur duyarız.


Bez sırt çanta gibi birçok model ve baskılı fiyatları hakkında bilgi alabilmeniz için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00’dan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta olarak bizlere destek@istecanta.com e-mail adresinden de ulaşmanız mümkün olabilecektir.