Günümüz insanı hem rahatlığından hem de konforundan ödün vermek istemiyor. Transfer baskılı bez çanta gibi çantalar gerek kadınların gerek ise erkeklerin en temel aksesuarları arasında geliyor ama kadınlar biraz daha yoğun bir biçimde bu ürünleri kullanıyor. İşte hem rahat kullanılan hem de özellikle yaz aylarında şıklığından ödün vermeyen pek çok kadın son yıllarda modanın trendlerinden de etkilenerek bez sırt çanta modellerini tercih ediyor. Bu çantaların temel özelliklerine baktığımızda doğal olup kimyasal madde içermiyorlar. %100 pamuktan üretilen doğal çantalar olmaları en önemli avantajları.

Büzgülü baskılı bez çanta ile ilgili yazımız >> Baskılı Bez Sırt Çanta Modelleri


Böylesine özel olan çantalar bez çanta imalatı yapan firmaları arasında ciddi bir rekabeti beraberinde getiriyor ve İşte Çanta bu alanda en iyilerden bir tanesi. Firmanın iletişim bilgilerine bakmak gerekir ise istediğiniz zaman ulaşabileceğini telefon numaraları 0212 643 21 00, mail adresleri destek@istecanta.com ve adresleri Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL. Her üç kanalla da firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta İmalatı

 


Bez çantaları sadece yaz aylarında gündelik kıyafetler ile kullanmanın yanı sıra naylon torba tercih etmeyenler alışveriş çantası olarak da çevresel bir duyarlılık ile naylon poşet yerine tercih ederek doğaya katkı sunabilirler. Bu çantalar organik ve çevre dostudur. Bunun yanı sıra kendisine ait işyeri olan insanlar da üzerine baskı yapılabilen transfer baskılı bez çanta modelleri ile hem firmaların reklamlarını yaparak hem de bir sosyal sorumluluk projesine destek verebilirler. Üstelik bu çantaların kullanım süresi naylon poşetlere göre çok daha uzun sürelidir. Tüm bunlara ilaveten naylon torbalar çöp torbası olurken bu çantalar işe giderken de kullanılabilen çok özel ürünlerdir.

Transfer Baskılı Bez Çanta


Bez çantalar ister transfer baskılı olsun, ister sırt çantası biçiminde olsun yıkanabilen ve herhangi bir yere giderken valizin içinde yer ve ağırlık teşkil etmeden kolayca konabilen ürünlerdir. Siz de ister bireysel olarak ister iş yeriniz için toptan son derece uygun fiyatlar ile sipariş vermek isterseniz İşte Çanta firmasının 0212 643 21 00 telefon numarasını arayabilir, destek@istecanta.com mail atabilir ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresine bizzat giderek yüz yüze görüşebilirsiniz. Firma alanında lider kuruluşlardan bir tanesidir.