Kadınlar erkeklere göre daha duygusal ve daha kırılgan bir yapıya sahiptir. Bu yüzdendir ki giyimlerinde, hediye seçimlerinde bu özelliklerinin yansımaları görülür. Özel birine hediye seçerken bir mesaj taşısın isterler işte tamda burada vazgeçemediğiniz bir aksesuar olan çantalar arasında yükselişe geçip trend olan baskılı bez çanta modelleri imdadınıza yetişecektir.

Kişiye özel baskı yaptırabileceğiniz minimum 10 adet baskılı bez çanta modelleri ile hediyenizde sevdiklerinize istediğiniz mesajı verebilirsiniz.
Transfer baskılı bez çanta ile en güzel fotoğrafınızı çantanıza bastırarak anılarınızın ölümsüz ve daima göz önünde kalmasını sağlayabilirsiniz.
İster kolunuzda isterseniz sırtınızda taşıyabileceğiniz bez sırt çanta ile kendi tasarımınızı gözler önüne serebilirsiniz.


Hediye almayı seven ve insanları mutlu etmek isteyen bir kişiyseniz toptan satışı ve imalatı yapılan bez çantalar için: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinden dilediğiniz bez çantayı alabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta


Gardırobun Daimî Üyesi Bez Çanta

Bez çanta, bütünleyici bir özellik taşıması ve sabit bir tarzının olmaması ile yeni trendlerin başında gelmektedir. Klasik bir elbise ile şık bir davette kullanmanız, günlük spor bir kıyafeti de onunla tamamlayabilmeniz mümkün.

Kurtarıcı diye nitelediğimiz aksesuarların başında gelen bez sırt çanta gibi modeller, gardırobumuzun vazgeçilmez bir üyesi aynı zamanda. Bu çantalar kullanışlı olması ve elinizi attığınız da aradığınızı bulabildiğiniz bir yardımcı niteliğinde. Fazladan cebe ihtiyaç duymadan aradığınızı bulmanızı sağlayan ve armağan olarak en özel arkadaşlarınıza daimî dostluğunuzu hatırlatacak olan en güzel anı.

Transfer Baskılı Bez Çanta

 

Baskılı Bez Çanta Kolay Temizlenir

Baskılı bez çanta modellerinin sunduğu kolaylıklar arasında kolay temizlenebilir olması da bayanlar için vazgeçilmez bir özellik. Malum sık kullanılan çantaların en büyük problemi temizlik şeklinin zorluğu. Deri çantalarınız makinede kırışır deforme olur o yüzden elinizde yıkamanız gerekir. Bez torba çantalar ters şekilde 20 derecede makinede yıkanabildiği gibi sabunlu bir bezle tüm kirlerinden arındırılabilir. Ayrıca transfer baskılı bez çanta modelleri de yıkanabilmektedir. Bu modellerdeki baskı 20 yıkamaya kadar dayanıklıdır.


Bez çantalar hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek için 0212 643 21 00 numaralı telefonu veya destek@istecanta.com mail adresini kullanabilirsiniz.