Baskılı bez çanta, %100 pamuktan üretilmekte olan, doğal kumaş çantadır. Tamamen doğal içerikten olan bu çantalar, organik olduğu için doğa dostu olarak adlandırılan çantalar arasında yer almaktadır. Hiçbir kimyasal madde içermeyen bez çantalar, doğa ile bütünleşebilen, doğada yok olma özelliği bulunan özel çantalardır. Naylon poşetlerin doğaya, hayvanlara ve insanlara vermiş olduğu zararları asla vermeyen bez çantalar, naylon poşetlere göre çok daha uzun süre kullanıma sahiptir. Hatta doğru kullanıldığında uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan kalabilen bez çantalar, dayanıklı olmaları sebebi ile de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bez sırt çanta modelleri ve daha birçok seçenek ile karşınıza çıkan bez çantalar, uzun süre kullanıma uygundur. Bez sırt çanta ile ilgili yazımızı okumak için >> Bez Sırt Çanta

Baskılı Bez Çanta


Birçok kişinin alışveriş çantası olarak tercih ettiği bez çantalar, mağazalar ve marketler tarafından da kullanılmaktadır. Promosyon ya da reklam amaçlı kullanılabilen bez çantalar, farklı kullanım alanlarına sahip özel çantalardır. Üzerlerine baskı yapılabilmekte olan bez çantalar, özellikle marketler, mağazalar ve kozmetik firmaları tarafından reklam ürünü olarak kullanılmaktadır. Mağaza ya da ürün tanıtımları için tercih edilen bu çantalar, üzerlerine yapılan baskıları gittikleri her yere taşıma özelliğine sahiptir. Üstelik uzun yıllar boyunca kullanılabilen baskılı bez çanta, oldukça düşük maliyet ile yıllarca uzun süreli reklam yapmanın en ideal araçlarından biridir. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, siz de reklam amacı ile bez çantaları tercih edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez sırt çanta, bez büzgülü çanta, clutch çanta, postacı çanta, kol çantası, baskılı ve baskısız bez çanta, kanvas çanta, pazar çantası, plaj çantası ve daha birçok modeli bulunan bez çantaları, ister günlük kombinlerinizi tamamlamak için isterseniz de promosyon ya da reklam için kullanabilirisiniz. Transfer baskılı bez çanta modellerini de bulabileceğiniz bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’ya, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden ulaşarak, aradığınız tüm bez çantaları tek bir çatı altında görebilirsiniz. Ayrıca İşte Çanta'yı @istecanta6eb8 kullanıcı adı ile Behance üzerinden takip ederek kampanyalarından ve yeni ürünlerinden haberdar olabilirsiniz. Naylon poşetlere oranlar çok daha sağlıklı ve çok daha uzun süre kullanılan bez çantalar, pazar ve market alışverişleri için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Naylon poşetler sadece çöp poşeti olarak kullanılabilirken, bez çantalar birçok alanda değerlendirilebilmektedir.