Doğal kumaş çantalar olarak karşınıza çıkmakta olan transfer baskılı bez çanta modelleri, %100 pamuktan üretilmektedir. Tamamen organik olan ve organik olduğu için de çevre dostu olan bez çantalar, naylon poşetlere göre çok daha uzun süre kullanılabilmektedir. Kimyasal madde içermeyen ve tamamen doğal olan bez çantalar, mağaza ve alışveriş çantası olarak da tercih edilebilmektedir. Birbirinden farklı birçok modeli bulunan bez çantalar içerisinde bez sırt çanta, bez postacı çanta, clutch çanta, büzgülü çanta, plaj çantası, baskılı ve baskısız çanta, kanvas çanta ve daha birçok model yer almaktadır. Onlarca modelde bez çanta imalatı yapan İşte Çanta sitesinde, 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adresleri yardımı ile bulmanız mümkün olmaktadır.

bez-canta-imalati


Üzerine her türlü baskının yapılabildiği bez çantalar, marketlerin, mağazaların ve daha birçok farklı firmanın, reklamlarını uygun fiyata uzun süre yapabilmesini için de ideal ürünlerdir. Transfer baskılı bez çanta modelleri ve diğer baskı yöntemleri ile üzerine istenen her türlü yazı, görsel ya da tasarımın baskı yapılabildiği bez çantalar, kozmetik firmaları tarafından da oldukça sık tercih edilmektedir. Hem ürün koymak için hem de reklam yapmak için kullanılan bez çantalar arasında, promosyon amaçlı kullanılan modeller de bulunmaktadır. Mağazalarda ya da pazarlarda alışveriş poşeti olarak da kullanılan baskılı bez çanta modelleri, oldukça uzun süre dayanabilen, kullanışlı ürünlerdir.

transfer-baskili-bez-canta


Uzun ömürlü olmaları sayesinde firmaların reklam ürünü olarak tercih edilen bez çantalar, uzun yıllar boyunca üzerlerinde bulunan reklam görsellerini ya da sloganları gittikleri her yere taşıyabilmektedir. Bu da firmaların düşük maliyetle, oldukça etkili reklamlar yapmasını sağlamaktadır. Bez çantaların bir diğer avantajı da naylon poşetlerden çok daha uzun süre kullanılabilir olmalarıdır. Naylon poşetler ilk kullanımdan sonra yalnızca çöp poşeti olarak kullanılabilirken, bez çanta ve bez sırt çanta modelleri, market ve pazar alışverişleri başta olmak üzere spor gibi daha birçok amaç için uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Bez çanta imalatı yapmakta olan İşte Çanta’nın 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com iletişim adreslerinden aradığınız tüm bez çanta modellerine ulaşarak, uzun süre dayanıklı bu çantalara siz de sahip olabilirsiniz.