Yolda yürürken kolunuzda taşıdığınız çantanın hakkınızda fikir vermesini ister misiniz? Üzerinde istediğiniz fotoğrafın ya da sadece sizin anlamını bildiğiniz bir işaretin olduğu bez çanta imalatı yapılsınn ister misiniz?


Arkadaşınıza özel çizdiğiniz bir resmin, sembolün üzerinde yer aldığı çantayı hediye etmeyi? Kim istemez ki doğa dostu, kullanımı kolay, yıkanabilir ve zevkinize göre renklendirebildiğiniz bez çantaya sahip olmayı?


Bez çantalar aslında eskiden beri hayatımızda var. Kullanım yeri farklı olsa da şu an yükselişe geçmiş trendler arasında.
İlk bakışta ergonomik olması, kişiye özel dizayn imkânı sunması, çevreye dost ve inşan sağlığına zararlı olmaması, temizliğinin çok kolay olması ve sabunlu bir bezle bile eski haline getirebileceğiniz bez çantalar bir tarz olma yolunda ilerliyor. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bu tarza sahip olmak için mutlaka, İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Hayal Gücünüze Güvenin

Transfer baskılı bez sırt çanta gibi modellerde seçtiğiniz fotoğrafın renkleri daha canlı görünecek ve tasarımlarınızda özgür olduğunuzu hissedeceksiniz. Sizin yapmanız gereken boya kalemlerinizi alıp hayal gücünüzle harikalar yaratmak. Rahat kullanımdan yanaysanız bez sırt çanta modellerini de sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.


Sevdiklerinize kelimelerle ifade edemediğiniz, renklerin diliyle konuşarak onlara verdiğiniz değeri daima yanlarında taşımalarını istiyorsanız bez çanta alın. Minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Bez çanta imalatı yapan ve toptan satış hizmeti veren İşte Çanta’ya 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com’dan ulaşabilir, Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Bez Çanta ile Fotoğraflar Canlansın

Baskısız bez çantaların yanı sıra baskılı olan bez çantalarda çok tercih edilmekte. Baskılı bez çantalarda ise transfer baskı renk kalitesinin yüksek olmasını sağlayıp fotoğraflarınızı ya da çizdiğiniz bir resmi her an yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlamakta. Kardeş gibi büyüdüğünüz aynı zamanda en yakın arkadaşlarınız olan kuzenlerinize özel yaptığınız tasarımlar için toptan bez çanta satın alabilirsiniz.
Gün geçtikçe hediyelik eşyalarda çeşitliliğin artması kararsızlığı da beraberinde getirir oldu. Daha özel ve kişiye yönelik hediyelerin imalatı büyük önem kazandı. Bu açıdan baskılı bez çanta uzun bir süre modada adından söz ettirecek.