Bez çanta imalatı yapan firmalardan baskısız veya baskılı bez çanta tercihinizi arttırarak doğayı kurtarabileceğinizi biliyor muydunuz? Son yıllarda hayatımıza giren petrol ürünleri ve petrol ürünlerinin aşırı tüketimi canlıların ve dünyamızın ömrünü tehdit etmektedir. Birey olarak üzerimize düşen görevi yapmalı ve basit önlemlerle büyük adımlar atmalıyız. Mağazalarda ve alışveriş esnasında naylon poşet kullanımını minimuma indirmeli, bez çanta kullanımının yaygınlaştırılmasına yardımcı olmalıyız. Üstelik %100 pamuklu ve dayanıklı yapısıyla estetik görünümünden ödün vermeyen bez çantalar, plastik poşetlere göre 20 yıl daha fazla kullanılabiliyor!

undefined

 

On yıldan fazla süredir plastik torba istatistiklerini toplayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığına göre, Türkiye’de kullanılan plastik torbaların yalnızca %1,6’sı geri dönüştürülebiliyor. Dönüştürülemeyen naylon poşetler çöplüklerde binlerce yıl barınmaya bırakılıyor veya suda ve toprakta ayrışarak canlılara zarar veriyor. Bu verilere dayanarak Türkiye’de 2019 yılından itibaren plastik poşetler yasaklanacak ve bez çanta ve bez sırt çanta modelleri tercih sebebi olacaktır. Bez çanta imalatı ve satışında Türkiye’de lide olan İşte Çanta onlarca çeşit renk ve modelde toptan veya kişisel isteğe bağlı bez çanta satışı yapmaktadır. iştecanta.com ailesi olarak üretimini sağladığımız bez çantalar kimyasal madde içermez. %100 doğaldır ve günlük tercihlerinizde başrol oynayacak dikkat çekici baskılı modellere sahiptir.

Organik olduğu için çevreyle dost olan bez çantalar; hazır baskılı çanta, plaj çantası, postacı çantası ve bez sırt çanta gibi farklı modellerle müşteri hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca arzu ederseniz kendi baskı modelinizi tasarlayarak aynı gün içerisinde bez çantanıza kavuşabilirsiniz. Her tarza uygun ve baş döndürecek tasarımıyla basılan bez çantalarda transfer baskı tekniği kullanılmaktadır. İşte Çanta güvencesiyle memnuniyetinize sunulan transfer baskılı bez çanta modelleri, yüksek kalitesiyle çantalarınız arasında ışıldayacak!

undefined

 

Nasıl Baskılı Bez Çanta Sahibi Olacağım?

Kişisel satışlarıyla olduğu kadar toptan satışlarıyla da dünyaca ünlü 200’den fazla markaya hizmet etmiş iştecanta.com olarak kullanıcıların rahatlığını ve sunduğumuz hizmeti ön planda tutuyoruz. Uygun fiyatlara sahip bez çantalardan satın almak isterseniz destek@istecanta.com mail adresinden bize ulaşabilir veya 0212 526 78 78 telefon numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresimizden bizi ziyaret ederek transfer baskılı bez çanta sipariş verebilirsiniz.