Artık hediyelik amaçlı baskılı bez çanta imalatı ve toptan satışı başladı! Çevreye hiçbir zararı olmadığı için güvenle kullanabileceğiniz, %100 doğal ve %100 pamuk oldukları için son zamanlarda fazla tercih edilmeye başlanan bez çantalar, hem üzerine istenilen baskı yaptırılarak mağaza ya da marketlerin uzun bir süre tanıtımı yapılabildiği için, hem de birisine hediye almak istenildiğinde çevre dostu oldukları için çok tercih ediliyor. Hem diğer çantalara göre oldukça hafif oldukları için hem de kullanışlı oldukları için, günümüzde istenilen her alanda üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bez çanta imalatı konusunda her şeyi güzelce danışabileceğiniz kişilere ve merak ettiğiniz birçok bilgiye 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim bilgilerini kullanarak ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresine ziyarette bulunarak ulaşabilirsiniz.

Bez Canta Imalati


Baskılı ve baskısız bez çanta imalatı için çalışan firmalardan bez çanta isteklerinizi arttırarak, doğaya küçücük bir katkıda siz de bulunabilirsiniz. Son zamanlarda hayatımızda büyükçe yer kaplayan zararlı ürünler çok fazla tüketildikleri için, canlılarımız ve üzerinde yaşadığımız dünyamızın ömrü kısalmaktadır. Biz de her bilinçli birey gibi, bu konuda elimizden geleni yapmalıyız. Alışveriş yaparken, mağazalarda, marketlerde, naylon poşet yerine bez kol çantası ve bez sırt çanta gibi modellerin imalatını yapan firmalardan elde ettiğimiz bez çantaları kullanarak, onların kullanımını yaygınlaştırma konusunda katkıda bulabiliriz. Bir kullanımlık olan naylon poşet yerine, ondan ortalama 20 yıl daha fazla kullanılan bez çantaları kim tercih etmek istemez ki? Üstelik bez çantaları, hayatınızın her yerinde rahatça kullanabiliyorken, naylon poşetleri genellikle çöp torbası olarak kullanabiliyorsunuz.

 

Bez Sirt Canta
Birbirinden farklı modellerde baskılı bez çanta yaptırabilirsiniz; kendinize postacı çantası, bez sırt çanta, hazır baskılı çanta modellerinden birisini seçerek, hem rahata kavuşabilir hem de içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz, bez çantalarınızı transfer baskılı bez çanta seçeneği ile istediğiniz baskı modelinde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Gün içerisinde alıp, kullanıma başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 0212 643 21 00 - destek@istecanta.com iletişim bilgilerini kullanmak ya da Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adreslerine ulaşmak olacaktır. İşte Çanta kalitesiyle birlikte, gerek elinizde, gerekse bez sırt çanta modeli olarak, rahat ve güvenilir ürünleri elde edebilirsiniz. İstediğiniz tarzda ve her tarza hitap eden basılan bez çantalarda kullanılan teknik ise; transfer baskı tekniğidir. Transfer baskılı bez çanta çeşitleri ile hayatın her alanında daha rahat etmek için bir adım atmış olacaksınız.