Neden bez çanta imalatı ve kullanımına önem vermeliyiz? Her yıl 500 milyonun üzerinde plastik poşet kullanılmaktadır. Kullanılan plastik ürünler, geçen her dakika çevremize telafisi mümkün olmayan hasarlar vermektedir. Petrol gibi organik olmayan fosil maddelerden üretilen çantalar, dünyamızın ömrünü kısalttığı gibi sağlığımızı da olumsuz etkilemektedir. Kağıt çantalar da en az plastik çantalar kadar çevreye zararlıdır çünkü bir kağıt çanta üretimi için çok büyük miktarlarda ağaç tahribatı yapılmaktadır. Bu tahribatı engellemek ve çevreye büyük bir katkıda bulunmak için bez sırt çanta ve kol çantası kullanımını arttırmak için kampanyalar düzenlenmektedir. İşte Çanta ailesi olarak üretimini sağladığımız baskısız/baskılı bez çantalarının faydalarını sizin için listeledik

Bez Canta imalati

Bez Çantanın Kurtarıcı Faydaları

Bez çantalar, %100 pamuktan üretilen organik yapısıyla gittiğiniz alışveriş merkezlerinde ve marketlerde tekrar tekrar kullanılabilir. Tamamen doğal olarak üretimi sağlanan bez çantalar çevre dostudur, plastik poşetlerin yerine geçerek 31 milyar plastik poşetin kullanılmasını engeller. Bez çanta imalatı 100% pamuktan yapıldığından yumuşak dokusuyla sizleri kanserojen etkiye sahip plastiklerden korur. Özel bir bakım gerektirmez. Çamaşır makinenizde 20 derecede kıyafetlerinizle birlikte kolayca temizliğini sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolaydır. İşte Çanta kalitesiyle üretilen özel dikiş tekniğine sahip bez çantalar, bez sırt çanta, clutch çanta modelleri kolay kolay yırtılmaz veya sökülmez. Yüksek dayanıklığa sahiptir. Bunca avantaja sahip bir çantanın pahalı olmasını bekleyebilirsiniz fakat öyle değil! Bez çanta imalatı esnasında yapay hiçbir ürün kullanılmaması bez çanta maliyetinini düşük olmasına yol açmaktadır. Satışa sunulan bez çantalar çok amaçlı kullanımları ve kalitesiyle bütçenizi de gülümsetecektir. Şuana kadar sahip olduğunuz tüm çantalardan daha güçlü bir yapıya sahip olan bez çantalar, organik olması sebebiyle kendi ağırlığının 22 katına kadar materyal taşıyabilmektedir.

Bez Sirt Canta

İşte Çanta Kalitesiyle!

Bez çanta imalatı yapan firmalar arasında dünya markalarına hizmet eden ve 35'ten fazla referansa sahip İşte Çanta ailesi olarak farklı baskı çeşitleri ve renk seçenekleriyle müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Transfer baskılı bez çantalardan dilediğinizi seçebileceğiniz gibi toptan veya kişisel olarak sipariş verebilirsiniz. Farklı amaçlara hizmet edebilen İşte Çanta kalitesindeki baskılı bez çanta modellerini şirketinizin adını dünyaya duyurmak için kullanabilirsiniz. Promosyon ürünlerinde emprime baskı ve uygun fiyat seçeneklerimizle siz ayrıcalıklı müşterilerini beklemektedir.

Daha detaylı bilgi almak için destek@istecanta.com mail adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz 0212 643 21 00 telefon numarasından bize ulaşabilir veya Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresinde bizi ziyaret edebilirsiniz.