Günümüzde kullanım alanı ve rahatlığı bakımından en sık karşılaşılan çanta modeli olan transfer baskılı bez çanta , günlük hayata kolaylıkla uyarlanabilir niteliktedir. Sportif ve salaş görüntüsüyle sokaklarda sıkça rastladığımız bu çantaları her tarz kıyafetle kombinleyebilmek oldukça kolay. Gerek rahat kullanımı, gerekse kolay taşınmasıyla birçok insanın tercihi olan bu çantalar artık sahip olduğu folyo baskılar sayesinde tüm tarzlara ve tüm kıyafetlere uyarlanabilir hale gelmiştir. Ayrıca baskılı bez çantaların bez sırt çanta gibi farklı farklı modellerle ve farklı baskılarla zenginleştirilmesiyle insanların kendilerini en net yansıtabilen tarzı kullanabilmeleri kolaylaşmıştır.

bez sirt canta


Transfer baskı , günümüzde birçok alanda kullanımıyla yaygın olan bir dijital baskı yöntemidir ve renkli baskıların kaliteli bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Bez çantalarda da rahatlıkla kullanılabilen bu dijital baskı yöntemi, kolaylıkla yıkanabilmekte, ayrıca bez çantalara daha farklı bir hava katmaktadır. İsteyenin minimal bir desen, isteyenin ise büyük hoş bir fotoğraf transfer baskılı bez çanta kullanmasını mümkün kılan bu yöntemle üretilen çantalar birçok kişinin tercih ettiği çanta olmaktadır. Bez sırt çanta gibi bez çanta modelleri, hafif oluşuyla da avantaja sahiptir. Çünkü kadınların gerektiğinde bütün gün omuzlarında taşıdığı çantanın bez hafifliğinde olduğunu düşününce ne kadar doğru bir tercih olduğunu anlayabiliriz. Üniversite öğrencileri açısından da sıklıkla kullanılan bu çantalar sayesinde kitap ve defter taşımak da oldukça rahattır . Ayrıca bez çantanın üzerinde ilginizi çekecek hoş yazılar da baskılanabilen bu çantalar özellikle bu özelliğinden dolayı gençlerin yoğun ilgisini görmektedir. Gerektiğinde valizinizin içine katlayıp kaldırarak veya evinizde dolabınıza rahatlıkla katlayıp koyulmasıyla da size yerden tasarruf ettiriyor.

Transfer Baskili Bez Canta


Folyo baskı tekniği ile renklendirilen bu çantalar için özel baskılamak istediğiniz şekil, yazı veya renklendirmeyi de isteğe bağlı olarak kişiselleştirebilir, özel üretim yapabiliriz. Transfer baskılı bez çanta fiyatlarını en uygun şekilde sizlere sunan firmamız dan, bez sırt çanta gibi siparişlerinizi son derece hesaplı fiyatlarla sipariş edebilir, toptan şekilde alabilirsiniz. Ayrıca firmamız siparişinizin üzerine son derece kısa zaman içerisinde üretim yapıp, uzun bekleme süreleri olmadan sadece birkaç gün içerisinde siparişinize ulaşabilmenizi sağlamaktadır.