Günümüzde doğanın her açıdan maruz kaldığı katliam ve zorlanma nedeni ile tüm dünya ülkeleri bez çanta imalatı gibi çeşitli önlemler almak zorunda kalmışlardır. Doğada uzun süre çözülmeyen, toprağa, hayvanlara ve tüm canlılara zarar verme potansiyeli olan tüm ürünler son derece hızla insanların kullanım alanlarından çıkartılmaktadır. Bu aşamada en çok dikkat çeken ve tüm dünyada hızla yasaklanmaya başlayan ve yakında ülkemizde de yasaklanacak olan naylon poşetler olmaktadır.

Bez Canta imalati

Doğal Alternatif Bez Çanta İmalatı

Bu noktada karşımıza en doğal alternatif olarak, %100 pamuktan üretilen bez çantalar çıkmaktadır. Bez çanta ihtiyacınız için ise en doğru adres tabi ki İşte Çanta olacaktır. Uzun süredir bez çanta imalatı sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız görüş ve yorumlarınızı iletmenizden her zaman memnuniyet duyacaktır.
Mail: destek@istecanta.com
Telefon: 0212 643 21 00
Showroom Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

 

Çevre Dostu Bez Torba

Bez çanta tercihinizde en önemli unsur olacak sebeplerden bir tanesi ise doğal olmasıdır. Bu yüzden bu ürünler çevre dostu bez torba niteliğini tam olarak yansıtmaktadır. Doğal her türlü ürünün son derece tercih sebebi olduğu şu dönemde bez çanta da arayışınızı cevaplandıracaktır.
Bez çanta, naylondan daha uzun süre kullanıldığı gibi,naylon gibi kimyasal madde içermemesi açısından da kullanıcıların memnuniyet düzeyini arttıracaktır.

Transfer Baskili Bez Canta

Transfer Baskılı Bez Çanta Çeşitleri

Baskılı bez çanta modellerinden olan transfer baskılı bez çanta birçok alanda kullanılabilme imkanına sahiptir. Müşterilerinizin mağaza alışverişlerinde tüm ihtiyaçlarını giderebiliyor olacakken market alışverişlerinin de vazgeçilmezi olması kaçınılmaz bir gerçek olarak göze çarpmaktadır. Bu sebepten promosyon bez çanta tercih edebilirsiniz. 500 adede kadar siparişlerinizde transfer baskılı bez çanta, 500 adet ve üzeri siparişlerinizde baskıya göre emprime veya transfer baskılı bez çanta olarak siparişiniz alınmaktadır. 1000 adet ve üzeri siparişlerinizde ise baskı türü emprime veya ofset baskı olmaktadır. Siz de hemen minimum 10 adet olmak üzere baskılı bez çanta imalatı yaptırabilirsiniz. destek@istecanta.com mail adresine baskı tasarımınızı ileterek hemen sipariş verebilirsiniz. 0212 643 21 00 numaralı telefon aracılığı ile bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir başka kullanım ve son derece kullanışlı tercih çeşidi ise bez sırt çanta olarak gözükmektedir. Bez sırt çanta spor faaliyetleri, çocuk etkinlikleri, fuarlar ve diğer tanıtımlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Bez Sirt Canta

Bez Sırt Çanta Baskı Avantajı

Bez sırt çanta modelleri de diğer bez çanta modelleri gibi yüzde yüz pamuktur. Kullanıcılar açısından en önemli tercih sebeplerinden bir tanesi ise yine diğer modeller gibi baskı imkanına sahip olmasıdır.
Kendi etkinliklerinizde kullanım için almak isterseniz, kendi zevkinize, toptan hediyelik olarak değerlendirme görüşünde olur iseniz müşterilerinizin ortak zevkine göre tasarımlar yapabilir, bez sırt çanta modellerinin üzerinde baskı yaptırabilirsiniz. Böylece daha eğlenceli ve gülümsetecek ya da görsel şölene dönüştürebilecek tercihlerde bulunabilirsiniz.
Ayrıca baskı seçeneği market ve mağazalarında kullanımları konusunda büyük fırsatlar yaratmaktadır. Bez çanta üzerine baskı ile market ve mağazanın uzun süreli ve uygun fiyat koşullarında tanıtımının gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Burada düşük adetler için daha önce de bahsettiğimiz gibi transfer baskılı bez çanta alternatifi son derece ihtiyaca yönelik ve kullanışlı olacaktır.

Cevre Dostu Bez Torba

Hala “Neden Bez Çanta?” Diye Düşünüyorsanız:

Doğaya zararı tartışılmaz bir noktada olan naylon torbaların bir başka dezavantajı ise taşıma işlemi yapıldıktan hiç bir alanda değerlendirilemeyişi olmaktadır. Naylon torbalar sadece çöp poşeti olarak kullanılabilmekte olduğundan işlevsellik konusunda sınıfta kalırken, bez çantalar uzun süreli ve çeşitli alanlarda kullanım avantajları ile ön plana çıkmaktadır. Hemen işteçanta.com sitesine giriş yaparak kendinizi bu ayrıcalıkların kollarına bırakabilir, en uygun fiyatlarla minimum 10 adet olmak üzere sipariş verebilirsiniz. Yüksek adetli alım seçenekleri ile uygun fiyatları değerlendirebilir, kolaylıkla kesenize göre tercihler yapabilirsiniz. Her konuda olumlu ve olumsuz görüş, yorum ve önerileriniz bize ulaştırmanızdan her zaman memnuniyet duyuyor olacağız. Bu doğrultuda tüm iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Mail ile ulaşmak isterseniz destek@istecanta.com, telefon numaramız 0212 643 21 00 showroom açık adresimiz ise aşağıdaki gibidir.
Adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25.Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL