Baskısız veya baskılı bez çanta imalatı yapan firmamız profesyonel ekibi ile müşterilerine birbirinden farklı modellerde bez çantaları uygun fiyatlarda sunmaktadır. Her alanda kullanım kolaylığına sahip olması, dayanıklılığı ve her alanda kullanımının uygun olması nedeni ile çok tercih edilen bez sırt çanta modelleri tamamen doğal kumaştan yapılmakta ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Çevre dostu bu taşıma ürünleri ayrıca tek kullanımlık poşetlere göre de çok daha sağlam olmakta ve kilolarca yükü taşıyabilmektedir. İsteğe göre transfer baskılı bez çanta üreten firmamız müşterilerine promosyon çantaları, reklam amaçlı çantalar, çocuklara özel baskılarla tasarlanan çantalar gibi bir çok modeli de ürünleri arasında sunmaktadır. Bunun yanında farklı boyutlarda bez çanta imalatı olmakta ve bunların da üzerinde çalıştığımız değişik tasarımları uygulayarak şık bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

Baskili Bez Canta


Baskılı Bez Çanta İmalatı

Bez çanta imalatı yapan ve işinde oldukça titiz olan firmamız müşterilerini bez çanta alınması konusunda dikkatli olmaları için uyarmaktadır. Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus olan kumaş kalitesi bez çanta seçiminde çok önemlidir. Kalitesi yüksek olan kumaş ile tasarlanan bez çantalar üzerine baskı uygulamaları kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamız tarafından tanıtım amaçlı bez çanta imalatı yapılmaktadır bu modeller sempozyum ve fuarlarda tanıtım için kullanılmaktadır. Promosyon çanta olarak da istenilen ebatlarda üzerine baskı yapılabilen bez çantaların kullanımı daha çok tercih edilmektedir. Baskı yapılırken birbirinden farklı metodlar kullanmakta olan alanında uzman ekibimiz ile transfer baskılı bez çanta, veya serigrafi,emprime gibi baskı çeşitleri yapılabilmekte olduğumuz gibi bez çantaların üzerine fotoğraf basılması ya da nakış gibi uygulamalarda sipariş üzerine yapılabilmektedir. Ayrıca modeline ve boyutlarına göre değişkenlik gösteren transfer bez baskılı çanta fiyatları ile müşterilerimize oldukça ekonomik de seçenekler sunmaktayız.

Transfer Baskili Bez Canta


Bez Sırt Çanta Doğallığı

Çevre dostu ve dönüştürülebilir olan tamamen pamuklu malzemeden ürettiğimiz baskılı bez sırt çanta modelleri üzerinde kullandığımız boyalar sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermemekte olup güvenle kullanılabilmektedir. Ham maddesi, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile yaygınlaşan baskılı bez çanta modellerimiz ileri teknoloji ile donanımlı makinelerde baskı tekniği ile istenilen şekle göre bez çanta imalatı yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından müşterilerimizi düşündüğümüz diğer bir konu ise doğum, evlilik ya da yaş günü gibi özel günlerde baskılı bez çanta modellerimizden istediğiniz baskı çeşidi ile verebileceğiniz siparişleri çok adetli bastırmak zorunda olmamanızdır. Adet ve toptan alım yapıldığında değişiklik gösteren bez sırt çanta fiyatları da müşterilerimiz için oldukça ekonomik olarak belirlenmektedir. Modellerimiz arasında en çok tutulan spor görünümlü, öğrenciler arasında da kullanımı yaygınlaşan bez sırt çanta olmakta ve isteğe göre hem arka hem de ön yüzüne farklı tasarımda baskılar yapılabilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin siparişleri sırasında düşük miktarlardaki adetler için lazer baskı tekniği kullanılmasının maliyet açısından emprime baskıya göre çok daha uygun olacağını da göz önüne almasında yarar görmekteyiz.