Baskılı Ve Baskısız Bez Torba Fiyatları

En uygun ve en kaliteli bez torba üretimini sizler ile buluşturuyoruz. Bu işte en kaliteli ve en mükemmeli ortaya koyduğumuz inancındayız. Hediyelik eşya olarak ta son dönemlerde ilgi gören bez torba imalatı baskılı ve baskısız olarak sizler için özel ebatlarda üretilmektedir. Ayrıca özel günleriniz ve özel anlarınız için bez torbalar tasarlamaktayız. Size özel bir tarih ve resim yada fotoğraf gibi özel anlarınızın süre izini taşımasını sağlayacak en kaliteli kumaşlar ile en özel bez torbaları sizler için üretiyoruz.

En Kısa Sürede Baskı Ve Teslimat

Talebin artması ile birlikte artan bez torba imalatı yapan firmalar da artmaktadır. Durum böyle olunca en kaliteli ve profesyonel çalışan bir firma olmanız şart olmaktadır. En iyi performansı ve uzman çalışan ekibimiz ile bizler vermiş olduğunuz sayı ya bağlı olarak en kısa sürede en hızlı ve en kaliteli bez çanta imalatı’nı sizler için üretiyoruz. Sayı olarak beş yüz adete kadar olan siparişlerini baskılı veya baskısız olmak üzere bir günde tamamlanmaktadır. Ve sonra teslimat için nakliye işlemine geçilmektedir.

undefined

 

Sıra Dışı Tasarımları İle Bez Çanta İmalatı

Sizler için özel tasarladığımız farklı model ve çeşitler ile bez çanta imalatı yapan firmamız, sizlerinde tasarlamış olduğunuz modellerin üretimlerini gerçekleştirebiliyoruz. Genel yaşamınızda ve çalışma hayatınızda kullanabileceğiniz gibi makyaj ve el çantası olarak ta günlük hayatlarınız da kullanabileceğiniz sıra dışı bez çantaları sizler için imal etmekteyiz. Cüzdan ve makyaj malzemesi küçük el çantası gibi olmak üzere sırt çantası olarak ta kullanılabilmektedir. Büzgülü ve yandan kapaklı olarak ta birbirinden farklı sıra dışı tasarımlarda bez çantaları sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Bez Torba İmalatı Ve Kapasitesi

Dünyada yaygın olarak kullanılmaya başlayan bez torbalar hayatın her alanında kullanılmaya başlamıştır. Günlük kullanımlardan aksesuarlara kadar okul çalışma hayatı ve alışverişlerde olmak üzere yaygın kullanılmaktadır. Bizler de İstanbul bez torba imalatı konusunda sizler için en profesyonel üretimi gerçekleştiriyor ve üretim kapasitemizi aylık beş yüz bin adetin üzerine çıkararak sektörde en iyi en kaliteli ve uygun fiyatlı üretimi yaparak liderliği hedefliyoruz.

En Güzel Yanı İle Çevre Dostu Bez Torba

Uygun fiyatlar ile imal edilerek sizlerin kullanımına sunulan çevre dostu bez torba hayatın her alanında olduğu gibi doğa içinde faydalıdır. Kullanım ömrü uzun olması ve fiyatının uygun olmasının yanı sıra kullanım ömrünü tamamlamış ise yada deformasyonlara bağlı olarak kullanım özelliğini kaybetmiş ise bez torbalar çok kolay ve rahat geri dönüştürülebilmektedir. Üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan bez torbaların kumaşları genel olarak pamuk tercih edilir. Baskılarındaki boya ve bazı maddeler de doğada çözünebilen ürünlerden tercih ederek üretiyoruz. Bu konuda sizler de bez çanta kullanımını tercih ederek çevreye duyarlı olmuş olacaksınız.