İhtiyacınız olan eşyalarınızı, makyaj malzemelerinizi, cüzdanınızı, telefonunuzu taşımak için çanta kullanırsınız. Bu kadar eşyayı koyduğunuzda eminiz ki taşımak oldukça zor olacaktır. İşte çanta bez çanta imalatı yapan firmamızın size sağlıklı bir teklifi bulunmaktadır. O da bez çanta kullanmanızdır. Çünkü bez çanta %100 doğal kumaşlardan üretilmektedir. %100 pamuklu olan bu kumaşlar hava geçirerek çantanızın nefes almasını sağlar. Su geçirmez ve dayanıklı olduklarından içi istenilen kadar doldurulabilir. Kumaş olduğu için kendisi hafiftir. Market alışverişinizi bile taşıyacak dayanıklılığa sahiptir. İçine çok doldurulsa bile ağır olmaz. Güzel ve tercih edilen özelliklerini duyunca birçok kişinin bez çanta nereden alınır? Sorusunu duyar gibiyiz.

  • Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresimizdeki merkezimize gelebilir veya istecanta.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

undefined

 

Reklamınız Her Yerde


Günümüzde reklam olmazsa olmazlardandır. Markalar, marketler, mağazalar, eğitim kurumları, basımevleri daha doğrusun bütün şirketler reklam yapmaktadır. Reklamını yaparken en etkileyici olanını tercih etmektedirler. Promosyon bez çanta reklam için oldukça idealdir. Çünkü insanlar bez torbayı naylon poşet gibi bir kere kullanıp atmıyor. Naylon poşete göre en az 20 kere daha fazla kullanılır. Bilinen birçok marka bez çantalarımızın üzerine logolarını, marka isimlerini yazdırarak promosyon olarak dağıtmaktadır. İnternet sitemizden promosyon çanta siparişlerinizi verebilirsiniz. Fakat online siparişlerinizi en az 10 adet üzerinden verebilirsiniz. Ham bez çanta fiyatları 10 adet ve toptan alımda daha uyguna gelmektedir. Mutsan Sanayi Sitesi M4 Blok No:27 İkitelli/İSTANBUL adresinde üretim yapan fabrikamızda baskı imkanımız bulunduğundan istediğiniz baskıyı yapabiliriz.


Bez Çanta İmalatındaki Artış


Son zamanlarda bez çanta imalatı arttı. Artışın altında yatan temel sebep 2019 yılında marketlerde naylon poşetlerin parayla satılacak olmasıdır. Poşetler bedava olduğunda aldığımız her ürünü bir poşete koyuyorduk. Sonra on poşetleri çöpe atıyorduk. Çöpten çevreye dağılan naylonlar doğamıza ve dünyamıza zarar vermekteydi. Son dönemlerdeki bez çanta imalatı artışından önce doğal ve kullanışlı olduğundan dolayı torbalarımızı tercih edenler oldukça fazlaydı. Ülkemizdeki gündem bez çanta imalatı yapan firmalar sayısında da artışa neden oldu. Çanta alacağınız zaman hangi firmadan aldığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı firmalar daha yeni bu sektöre girdiğinden kaliteli çantalar üretemiyorlar. 35 yıllık tecrübemize ve çok sayıda referansımıza itimat ederek ürünlerimizi güvenle alabilirsiniz.


Bez Torbayı Nerden Alabilirim?


Bez torba almak için en ideal yer İstanbul Eminönü’ndeki İstoç’tur. Bez torba imalatı yapan firmaların satış yerleri bulunmaktadır. Bez torba nereden alınır? ile İstoç’a geldiğimizde aradığınız kalite sizi bize ulaştıracaktır. Çeşitli kumaşlardan imal ettiğimiz çantaların kalitesini ve muntazam el işçiliğine hayran kalacaksınız. Ham bez çanta fiyatları ise kalitesine ve tercih edilirliğine göre oldukça uygundur. Firmamız iki yüzden fazla ajans, dünyaca ünlü seçkin markalar için üretim yapmaktadır. Son dönemlerde market alışverişi için de uyun olduğundan en fazla büzgülü bez torba modelinden satış yapmaktayız.