Büzgülü Bez Sırt Çantası

Omuz askılı ya da kulplu çantalara göre daha çok sevilen ergonomik büzgülü bez sırt çantası modeli %100 pamuktan üretilmiştir.

300 adet sipariş üzerinde İp Büzgülü Bez Sırt Çantası Büyük Boy 40x50cm modelini baskılı olarak istecanta.com güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Büzgülü olarak üretilen bez çantaların cinsiyeti ve yaşı yoktur. Hem renk hem de baskı konusunda geniş ürün yelpazesi sayesinde kaliteli, uygun fiyatlı çantalara ulaşabilirsiniz. Günlük hayatta kullanıma uygun olan sırt çantası öğrencilerin, annelerin, günlük hayatta sürekli koşturanların kurtarıcısı olacaktır. Büzgülü çantalar en iyi promosyon ürünü olarak markanızın müşterilerinize ulaşması için etkilidir. Kısa süre içerisinde hedef kitleye ulaşabilir, adınızı rakiplerinizin önüne yazdırabilirsiniz.

undefined

Büzgülü Bez Sırt Çanta Kullanım Alanları

Plastik ürünlerin, araçların insan hayatına ve özellikle doğaya olan zararları son dönemlerde oldukça gündemdedir. Günlük hayatta tercih edilmesinin yanı sıra kadar yılın belirli dönemlerinde fuar, açılış gibi etkinliklerde büzgülü bez sırt çantası kullanımı görülür. Yalnızca müşterilere hediye edilmek için değil ayrıca kurum, kuruluş ya da her türlü işletmeler çalışanları motive etmek için de sade ya da baskılı bez çanta siparişinde bulunabilirler. İstecanta.com kalitesiyle sipariş verebileceğiniz çantalarda tasarım ve boyut seçeneği siz değerli müşterilerine bırakılmıştır. Özel bez sırt çantası siparişinde baskılı seçim yapacaksanız alan boyutunu seçilirken tasarım boyutuna dikkat edilmelidir. Sizlere sunulan şablonlar arasından seçiminizi gerçekleştirmelisiniz. Tasarımınızda yer alacak olan görsellerin vektörsel veya yüksek çözünürlüklü olması baskı kalitesini de direk olarak etkileyecektir.

İp Büzgülü Bez Sırt Çantası 40x50 cm seçeneği su geçirmeyen, hava alan, dayanıklı ve tok duruşludur. Çantanın bu denli sağlam özelliklerde olması alıcıların bütçesini de doğal olarak koruyacaktır. Çanta temizliğinde ılık su kullanmanız gerekir. Ütü için hafif sıcaklık tercih edebilirsiniz. istecanta.com aracılığıyla ve farkıyla yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilen büzgülü bez sırt çantası siparişiniz 2 ila 4 gün arasında kargoya verilerek en kısa sürede adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılacaktır. Şık görüntüsünün yanı sıra gün içerisinde tercihi ile markanızı sokaklara taşımak sizlerin elinizdedir.